Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 07/08/21
Hotels.com94 $
Travelocity94 $
getaroom.com106 $
Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ολα ηταν τελεια και το service και τα δωματια και η τοποθεσια εκτος απο εναν γκριζομαλλη βραδινο receptionist που ηταν πολυ αγενης και καθολου εξυπηρετικος κατα τα αλλα ολα ηταν τελεια. Το προτεινω ανεπιφυλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Elias D
Ο/η SEMELI_HOTEL_Nicosia, SEMELI HOTEL Management του ΣΕΜΕΛΗ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Οκτωβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας για το ξενοδοχείο SEMELI.

Σας ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για τα καλά σας λόγια και είμαστε ιδιαιτέρως ευχαριστημένοι που απολαύσατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο.

Η επισήμανση σας αναφορικά με συγκεκριμένη συμπεριφορά μας δεσμεύει όπως το όλο θέμα ελεγχτεί και διευθετηθεί άμεσα.

Ευελπιστούμε όπως έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο SEMELI.

Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ιδανικό ξενοδοχείο για επαγγελματικό ταξίδι. Πολύ καθαρό με άνετους χώρους, πολύ καλό στρώμα, άψογη εξυπηρέτηση και σε κεντρικό σημείο. Δεν έχει wi fi στα δωμάτια. Τα μπροστά δωμάτια είναι καλύτερα από τα πίσω αλλά θα πρέπει να το ζητήσεις όταν κάνεις κράτηση. Το πρωινό είναι από ικανοποιητικό έως καλό. Παρόλο που έχει το δωμάτιο ένα κοινό ρευματοδότη μπορείς να ζητήσεις από την reception και αντάπτορα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, politidisj
Ο/η SEMELI_HOTEL_Nicosia, SEMELI HOTEL Management του ΣΕΜΕΛΗ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Σεπτεμβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας για το ξενοδοχείο SEMELI.

Σας ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για τα καλά σας λόγια και είμαστε ιδιαιτέρως ευχαριστημένοι που απολαύσατε τα ορθοπεδικά μας στρώματα .
Αναφορικά με το διαδίκτυο , ευγενικά θα θέλαμε να αναφερθεί πως είναι διαθέσιμο σε όλους χώρους χωρίς επιπρόσθετη χρέωση .

Σας ευχαριστούμε ιδιαιτέρως και πάλι για τα καλά σας λόγια και ευελπιστούμε όπως έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο SEMELI.

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα για δουλεια Άνετα καθαρά δωμάτια μα ολες τις παροχές Στα μείον η έλλειψη στεγνωτήρα μαλλιών
Πολυ καλη ηχομόνωση πολυ άνετα τα στρώματα κ τα μαξιλάρια
Πολυ καλο air conditioner και wifi
Μην παραλείψετε να φάτε στο εστιατόριο, το φαγητο ειναι εξαιρετικά καλο για ξενοδοχειο
Κοντα στη πόλη οτι πρεπει για επαγγελματική επίσκεψη
έμεινα πολυ ικανοποιημένη

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, chrybo
Ο/η SEMELI_HOTEL_Nicosia, SEMELI HOTEL Managment του ΣΕΜΕΛΗ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2016

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας για το ξενοδοχείο SEMELI.

Σας ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για τα καλά σας λόγια και είμαστε ιδιαιτέρως ευχαριστημένοι που απολαύσατε τα ορθοπεδικά στρώματα και τα ανατομικά μαξιλάρια .
Όσον αφορά τον στεγνωτήρα των μαλλιών θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως παρέχετε σε όλα τα δωμάτια του ξενοδοχείου. Λυπούμαστε πουν δεν μπορέσαμε να σας εξυπηρετήσουμε νωρίτερα .

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια προς το εστιατόριο Δήμητρα .

Η κριτική έγινε: 15 Ιουνίου 2016

Το ξενοδοχείο ήταν δίπλα ακριβώς από το HILTON. Το δωμάτιο ήταν καλό σε μεγεθος, καθαρό, με μεγάλο μπάνιο, μπαλκόνι αλλά το πιο καλό ήταν το εξαιρετικό στρώμα του κρεβατιού που βοηθά σε ένα άνετο ύπνο. Το πρωινό καλό και μπορούσες να καθίσεις σε ένα στεγασμένο ημιυπαίθριο χωρο που μπορούσες να καπνίσεις. Άνετο λόμπι με ωραίους καναπέδες και πολυθρόνες και ωραίο μπαρ στο ισόγειο. Το Wi-Fi ήταν αργό ακόμη και στο λόμπι και σίγουρα χρειάζεται βελτίωση. Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα του όμως είναι το προσωπικό. Ευγενέστατο και εξυπηρετικό. Αφού είχαμε κάνει τσεκ αουτ και είχαμε αφήσει τις βαλίτσες προς φύλαξη, το απόγευμα που πήγαμε να τις πάρουμε για να φύγουμε οι υπάλληλοι της ρεσεψιόν μας καλοδέχτηκαν, μας πρόσφεραν νερό και καφέ και μέλιστα επέμεναν να μας δώσουν σε πλαστικό τον καφέ για να τον έχουμε στο ταξίδι για Λάρνακα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, spyridonangel
Ο/η SEMELI_HOTEL_Nicosia, SEMELI HOTEL Management του ΣΕΜΕΛΗ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουνίου 2016

Αγαπητέ επισκέπτη ,
Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας για το ξενοδοχείο SEMELI.

Κύριο μέλημα του προσωπικού μας είναι όντως η καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση και φιλοξενία των επισκεπτών μας.

Σας ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για τα καλά σας λόγια και ευελπιστούμε όπως έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο SEMELI.

Η κριτική έγινε: 18 Μαΐου 2016

Βρίσκεται σε ήσυχη περιοχή, κοντά στο κέντρο, πολύ καθαρό με άνετους χώρους. Μου άρεσαν πολύ τα στρώματα και τα μαξιλάρια, πολύ άνετος ύπνος, Το φαγητό στον μπουφέ πάρα πολύ καλό, και υπήρχε και κλειστό πάρκινγκ για το αυτοκίνητο, αλλά με όχι πολλές θέσεις.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, 153anestisp
Ο/η SEMELI_HOTEL_Nicosia, SEMELI HOTEL Management του ΣΕΜΕΛΗ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Μαΐου 2016

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας για το ξενοδοχείο SEMELI.

Αναφορικά με τον χώρο στάθμευσης του ξενοδοχείου, ευγενικά θα θέλαμε να αναφερθεί ότι πέραν του εσωτερικού καλυμμένου χώρου διατίθεται και εξωτερικά μεγαλύτερος χώρος σε σημείο ακριβώς πίσω από το ξενοδοχείο μας.