“Ολα άψογα!!!”

Ζανέττος Κυπριακή Ταβέρνα
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ονομαστή ταβέρνα της Λευκωσίας με το στυλ των μεζέδων δλδ σου φέρνουν χωρίς να παραγγείλεις και βεβαίως οι ποσότητες ειναι τεράστιες αλλα και η ποιότητα πολυ καλη. Σέρβις γρήγορο καί επαγγελματικό. Overall μια πολυ καλη επιλογή για να γευτείς κυπριακή Κουζίνα!!

Ευχαριστούμε, Alextzo

Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από την καλύτερη εξυπηρέτηση που δέχτηκα στην Κύπρο. Μια ωραία οικογένεια πολύ εξυπηρετική και φιλική, αυτό σου βγάζουν σαν πρώτη αίσθηση όταν την επισκεφτείς. Το φαγητό παρά πολύ και πολύ καλό! Τιμές καλές! Ευχαριστούμε!

Ευχαριστούμε, Constantinoslyk
Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κάτσαμε, παραγγείλαμε κρασί και αυτό ήταν. Άρχισαν να έρχονται πιάτα, επιλογές της κουζίνας. Αδειάζοντας και έρχονταν άλλα. Σκάσαμε. Πολύ φαΐ και καλό φαΐ. Ο Ζανέττος φιλικός και το μαγαζί γεμάτο ως αργά. Καλύτερα να πάρετε τηλέφωνο πρώτα.

Ευχαριστούμε, egpap
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τελειο κυπριακο φαγητο γρηγορο σερβις νοστιμα πιατα με μεγαλη ποικιλια και ωραια γλυκα με ανατολιτικο στυλ

Ευχαριστούμε, dim s
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2017

Το μαγαζί είναι όμορφο. Η συμπεριφορά απαράδεκτη. Πήγαμε καθημερινή, 4 άτομα και ζητήσαμε μεζέδες για δύο άτομα, γνωρίζοντας ότι θα ήταν αδύνατον να φάμε όλα τα πιάτα. (κάτι που επιτρέπεται σε όλα τα εστιατόρια- ταβέρνες της Λευκωσίας). Ο κύριος Ζανέττος μας είπε ότι η μόνη μας επιλογή ήταν μεζέδες για 4 άτομα και ότι δεν σερβίρουν τίποτε άλλο πέρα από μεζέ. Χρειάστηκε να κάνουμε ολόκληρη διαπραγμάτευση για να επιστρέψει μετά από 5 λεπτά από την κουζίνα και να μας ανακοινώσει ότι θα σερβίρει για 4 άτομα και θα μας χρεώσει μόνο 3!! Εκτός δλδ από το απαράδεκτο ύφος και την πολιτική του, μας έκανε και χάρη! όλο το υπόλοιπο βράδυ είχε απαράδεκτη συμπεριφορά. Από τα χειρότερα μαγαζιά που έχω επισκεφθεί. Δεν θα το πρότεινα σε κανέναν. Το φαγητό ήταν ικανοποιητικό αλλά υπερβολικά ακριβό.

7  Ευχαριστούμε, Mataki1983

Ζανέττος Κυπριακή Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λευκωσία, Επαρχία Λευκωσίας

Ζανέττος Κυπριακή Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!