“Κρατημένο!!!!”
Κριτική για: PAUL

PAUL

Πήγαμε χθές το απόγευμα για καφέ. Ζήτησα τραπέζι για 3 άτομα και τους είπα ότι συνόδευα και την ηλικιωμένη μητέρα μου οπότε ήθελα επιβεβαίωση ότι υπήρχε χώρος για να κατεβεί από το αυτοκίνητο. Όταν μας συνόδευσαν στο τραπέζι μας και κάθισε η μητέρα μου μου ,μας είπαν "Ξέρετε τελικά είναι κρατημένο και να μετακινηθείτε αλλού!!! ". Εννοείτε φύγαμε. Καφετέριες πολλές!! Φαίνεται ότι δεν έχουν ανάγκη από πελάτες !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Angela P

Η κριτική γράφτηκε 28 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μικρές μερίδες σε σχέση με το τι πληρώνεις. Μέτρια προς καλά όσο αφορά τη γεύση των πιάτων. Υπερτιμημένο

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, savvorkas
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2020

Πηγα για πρωτη φορα στο Paul με αρκετες προσδοκιες. Το κοτοπουλο στη σχαρα με κινοα και σαλατα ηταν μεν γευστικο αλλα σαν μεριδα ηταν μικρη. Η εξυπηρετηση απο την αλλα ειναι εξαιρετικη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Ilooveeating
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2020

Πλήρης απαγοήτευση από όλη την παρέα περιμέναμε πολύ περισσότερα,δυστυχώς το φαγητό ήταν τραγικό και σε γεύση και σε παρουσίαση.Πολυ ακριβές τιμές σε σχέση με το προϊόν

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, costasn604
Ο/η PHCFRANCHISED, Guest Relations Manager του PAUL, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Φεβρουαρίου 2020

Αγαπητέ costasn604,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για την κριτική σας στο TripAdvisor. Λυπούμαστε που δεν είχατε μία τόσο ευχάριστη εμπειρία στο εστιατόριο μας. Όλα τα σχόλια που λαμβάνουμε από τους πελάτες μας, είναι ιδιαίτερα σημαντικά, καθώς μας βοηθούν να γινόμαστε καλύτεροι και να βελτιωνόμαστε συνεχώς.
Εμείς σίγουρα ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον, για να σας προσφέρουμε ότι καλύτερο μπορούμε.

Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλό μόνο για το φαγητό που ειναι σε offer με επιδόρπιο και starter !
Ωραιο french bakery στο κέντρο της λευκωσίας!!!
Ικανοποιητικές τιμές και ποιότητα!!!
Μοντερνο και ταυτόχρονα κλασική διακόσμηση

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, vasilikichr9

Αγαπητή vasilikichr9,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το σχόλιο που μοιραστήκατε μαζί μας στο TripAdvisor.
Είναι μεγάλη μας χαρά να βλέπουμε τους επισκέπτες μας να φεύγουν ικανοποιημένοι από το κατάστημα μας αλλά ακόμα πιο μεγάλη η χαρά μας στο να τους βλέπουμε να επιστρέφουν ξανά και ξανά!
Θα χαρούμε πολύ να σας ξανά εξυπηρετήσουμε στο άμεσο μέλλον! Ευχαριστούμε πολύ και πάλι για τα όμορφα λόγια σας!

PAUL: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λευκωσία, Επαρχία Λευκωσίας

PAUL: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!