“Χρειάζεται οργάνωση”
Κριτική για: Food Park City

Food Park City
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Κυριακή μεσημέρι με μεγάλη καθυστέρηση η ετοιμασία του φαγητού, αναμονή επίσης για ποτό αρκετή ώρα και το προσωπικό να μην προλαβαίνει. Στα θετικά ο παιχνιδότοπος

Ευχαριστούμε, cotsios79
Ο/η Marcos K, Public Relations Manager του Food Park City, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Αγαπητέ Κώστα απολογούμαστε για οποιαδήποτε καθυστέρηση είχε στην προετοιμασία του φαγητού σας, θα ήταν σίγουρα μεμονωμένο περιστατικό. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο FPC.

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό , νοστιμές επιλογές, πολύ καλές τιμές. Κυρίως από τις ελάχιστες επιλογές στην πρωτεύουσα για να παίζουν τα παιδιά και να φεύγουν ευχαριστημένα...

Ευχαριστούμε, Georgia P
Ο/η Marcos K, Public Relations Manager του Food Park City, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Αυγούστου 2017

Γεωργία ευχαριστούμε πάρα πολύ, στη διάθεσή σου για ο,τιδήποτε χρειαστείς. Οι οποιεσδήποτε εισηγήσεις καλοδεχούμενες πάντα.

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το εστιατόριο με τον σύντροφο μου Κυριακή μεσημερι. Η ζεστη μέσα στο εστιατόριο ήταν αφόρητη και οταν ζητήσαμε να κατέβει η θερμοκρασία του χώρου μας απάντησαν οτι ήταν όσο χαμηλά γινόταν. Ηταν πολύ δυσκολο για μας να φάμε μέσα σε τόση ζεστη. Επιπρόσθετα, δεν υπήρχε καλός εξαερισμός με αποτέλεσμα να μυρίζει ο χώρος έντονα τηγανητό φαγητο. Το μενού ήταν μόνο στα αγγλικα και οταν ειχα μια απορία σχετικά με το πιάτο που επρόκειτο να παραγγείλω ο μάγειρας φαινόταν να μην γνωρίζει αυτο που του διάβαζα μεχρι που του το έδειξα στο μενού. Το φαγητο μέτριας ποιότητας τύπου ταχειφαγειου, αρκετά αλμυρό.

Ευχαριστούμε, Αγγελικη Κ
Ο/η Marcos K, Public Relations Manager του Food Park City, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Ιουλίου 2017

Αγαπητή κυρία Αγγελική, εδώ και λίγες μέρες όντος η ζέστη είναι πάρα αρκετή και η υγρασία επίσης λόγω του καιρού, και προσπαθούμε κι εμείς να βρούμε εναλλακτικούς τρόπους κι εμείς στον χώρο μας. Η θερμοκρασία μέσα στον κλειστό χώρο επειδή είναι και η κουζίνα στον ίδιο χώρο και ψήνονται τα φαγητά μπροστά στον πελάτη είναι λογικό η να είναι ψηλή, όσο και στον χώρο όπου ο κλιματισμός είναι στο maximum. Δεν αντιμετωπίσαμε κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής με τον εξαερισμό, ίσως η μυρωδιά να ήταν πιο έντονη λόγω της ζέστης και της υγρασίας που επικρατούσε την Κυριακή το μεσημέρι. Το μενού στα Ελληνικά θα υπάρχει στον χώρο σε λίγες μέρες ήταν απλά θέμα διαδικαστικό. Ευχαριστούμε πολύ για τις εισηγήσεις σας, θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στον χώρο μας. Εκ της Διευθύνσεως.

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν κάνει μονο για οικογένεια με μικρά παιδια. Το φαγητό ειναι πλούσιο σε ποσότητα και καλής ποιότητας. Μεγάλη γκάμα απο μπύρες και ποτά. Καφέδες δεν δοκίμασα στις 3 φορές που πήγα με φίλους και τα παιδια αλλα μου φάνηκε οτι έχουν ποικιλία. Σε γενικές γραμμές ειναι πολυ καλο.

Ευχαριστούμε, Dimitris P
Ο/η Marcos K, Public Relations Manager του Food Park City, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ Δημήτρη ευχαριστούμε για το feedback, θα χαρούμε πολύ να σε δούμε ξανά στον χώρο μας.

Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε pork souvlaki και chicken prawn penne η ποσότητα απίστευτα ικανοποιητική και η τιμή στα 6€ το καθένα! Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι με τη ποιοτητα και ποσοτητα του φαγητού!!! Ευγενικό προσωπικό πρόθυμοι να μας εξηγήσουν το τρόπο που πρέπει να παραγγείλουμε! Είναι self service και σας δίνουν ένα buzzer. Συνιστώ ανεπιφύλακτα το χοιρινό σουβλάκι! Προσοχή όμως η κουζίνα λειτουργεί συγκεκριμένες ώρες ήρθαμε μεσημεριανές ώρες και λειτουργεί από 11 εως 4, και ξαναανοιγει 6 εως 11 το βραδυ! Μπορείτε όμως να απολαύσετε καφέδες και μπύρες όλες τις ώρες! Σίγουρα θα ξανάρθουμε!!!

Ευχαριστούμε, Niki900

Αγαπητή Νίκη ευχαριστούμε πολύ για το review, έχουμε ήδη νέο μενού με περισσότερες επιλογές και σε φαγητά και σε ποτά. Θα σε περιμένουμε σύντομα και πάλι στον χώρο μας.

Food Park City: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λευκωσία, Επαρχία Λευκωσίας

Food Park City: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!