“Καλό για τη”
Κριτική για: Imperial Chinese Nicosia

Imperial Chinese Nicosia
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Πολύ όμορφος χώρος, καλή εξυπηρέτηση και πολύ καλές τιμές.
Η ποιότητα του φαγητού καλή αλλά τίποτα περισσότερο. Για την τιμή που πληρώνεις το φαγητό είναι αρκετά ικανοποιήτικό. Θα το επισκευτώ σίγουρα ξανά.

Ευχαριστούμε, a8kiaseri17

Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το περασμένο Σάββατο μαζί με φιλικό μας ζευγάρι πήγαμε για κινεζική κουζίνα στο συγκεκριμένο εστιατόριο.ειχαμε ακούσει για αυτό το μαγαζί και θέλαμε να το δοκιμάσουμε στην είσοδο μας υποδέχτηκαν θερμά και εντυπωσιαστήκαμε από την λιτή και όμορφη διακόσμηση του χώρου.δοκιμασαμε διαφορα πιάτα τα οποία ήταν όλα περιποιημένα και εύγευστα .ο ιδιοκτήτης Βίκτωρας μας εξυπηρέτησε προσωπικά και με πολλή ευγένεια .στο τέλος της ωραίας βραδυας μας κέρασε το παγωτό και τα γλυκά !λογικες τιμές και αξιόλογες μερίδες στα πιάτα.σιγουρα θα το επισκεφτώ ξανά !

Ευχαριστούμε, argyri2016
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος, οχι τοσο κινεζικη διακοσμιση, μοντέρνος.
Καλη εξυπηρέτηση.
Καλο το φαγητο, λιγο ακριβό βεβαια

Ευχαριστούμε, Panayiotis T
Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2017

Πολυ καλο φαγητο, ομορφη διακοσμηση, λογικες τιμες. Το προσωπικο πολυ εξυπηρετικο και ευγενικο. Ωραια κινηση να μας κερασουν το γλυκο.

Ευχαριστούμε, Theklia2017
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2017

Χρόνια είχαμε να φάμε καλό Κινέζικο στη Λευκωσία. Ωραίες γεύσεις, πολύ καλή εξυπηρέτηση, φιλικό και πρόθυμο προσωπικό. Επίσης άξια λόγου η διακόσμηση που είναι απλή και φίνα, ενώ η μουσική είναι επίσης προσεγμένη.

Από άποψη τιμών, δεν το λες φθηνό, αλλά ούτε και ιδιαίτερα ακριβό. Περίπου στα €25 το άτομο με ένα ποτό.

Μια πολύ καλή επιλογή και ένα μέρος που σίγουρα θα επισκεφθούμε ξανά.

Ευχαριστούμε, cypach26

Imperial Chinese Nicosia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λευκωσία, Επαρχία Λευκωσίας

Imperial Chinese Nicosia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!