“Αρκετά καλό, όμως ακριβό.”
Κριτική για: Jamie's Italian

Jamie's Italian
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Δοκιμάσαμε μπέργκερ (Jamie's Italian Burger), μακαρόνια (πιάτο ημέρας) και κοτόπουλο. Τα μακαρόνια ήταν εξαιρετικά. Σίγουρα θα το επισκεπτόμουν ξανά για τα μακαρόνια, ήταν θαυμάσια. Το μπέργκερ δεν ήταν κακό, όμως ήταν κάπως αδιάφορο. Σίγουρα μπορείς να φας αλλού καλύτερο μπέργκερ. Το κοτόπουλο, πολύ καλό. Το σέρβις ήταν επίσης αρκετά καλό, παρόλο την πολυκοσμία. Δυστυχώς, βρήκα μια αναντιστοιχία τιμών-φαγητού. Θεωρώ υπερβολικές τις τιμές για τα συγκεκριμένα πιάτα και σίγουρα αυτό θα ήταν τροχοπέδη για μελλοντική επίσκεψη.

Ευχαριστούμε, Nastybishop
Ο/η Christina H, Manager του Jamie's Italian, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας!

Eίναι πάντα πρώτη προτεραιότητά μας, να παρέχουμε στους επισκέπτες μας εξαιρετική ποιότητα φαγητού και φιλική εξυπηρέτηση. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που απολαύσατε την εμπειρία αυτή και σας ευχαριστούμε για τα καλοπροαίρετα σχόλιά σας.

Όσο αφορά τις τιμές, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για το παρακάτω μενού για την επόμενη επίσκεψή σας. Προσφορά Super Lunch: Δύο courses από € 9,95 και τρία courses από € 13,95 (Δευτέρα - Παρασκευή 12:00 - 18:00).

Και πάλι σας ευχαριστούμε,

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο περιβαλο.Ακριβες τιμες για το ειδος και ποιοτητα του φαγητου που προσφερει.Καλο φαγητο αλλα οχι πολυ καλο.το μενου περιορισμενο.καλο σερβις.

Ευχαριστούμε, Vayios P
Ο/η Christina H, Manager του Jamie's Italian, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας!

Και πάλι σας ευχαριστούμε,

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σαν χώρος πολύ ωραίος ζεστός αλλά οι τιμές τσιμπημενες μέχρι ακριβές,δηλαδή μη παραγγείλετε μια σαλάτα αν είστε 4 γιατί θα τι ψάχνεται στο πιάτο,για ιταλικό πολύ περιορισμένες οι επιλογές πίτσας ειδικά αν είστε με παιδιά που δεν θέλουν σάλτσα ντομάτας.....κλπ.τα μπέργκερ είναι μια καλή επιλογή αλλά και πάλι δε πας σε ιταλικό να φας μπέργκερ αποκλειστικά.γενικα ακριβό πληρώνεις το όνομα και πιστεύω αν θες ιταλικό υπάρχουν και άλλες επιλογές

Ευχαριστούμε, Themis M
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Καλή εξυπηρέτηση ,όμορφος χώρος κ το προσωπικό ευγενέστατο κ ενημερωμένο. Το φαγητό ήταν αρκετά καλό κ προσεγμένο ιταλικό. Το επιδόρπιο ήταν υπέροχο !

Ευχαριστούμε, Irenne K
Ο/η Christina H, Manager του Jamie's Italian, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητή Ειρήνη,

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα μια τόσο όμορφη κριτική!

Να είστε σίγουρη, ότι θα μεταφέρουμε τα σχόλιά σας στην ομάδα μας το συντομότερο δυνατόν.
Ανυπομονούμε πάρα πολύ να σας δούμε και πάλι ξανά στο Jamie's Italian Nicosia για να δοκιμάσετε και άλλες αξέχαστες γεύσεις.

Σας ευχαριστούμε και πάλι,

Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το εστιατόριο 3 ατομα που είναι πολύ ωραίος σαν χώρος αλλά οι μερίδες μικρές σε σχέση με την τιμή!!! ΘΑ περίμενα κάτι παραπάνω από το συγκεκριμένο εστιατόριο!!! 3 πιάτα που δεν χορταίνεις 1 ορεκτικό και 2 νερά Pellegrino 65 ευρώ!! Η επίσκεψη σε ένα ΕΣΤΙΑΤΌΡΙΟ έχει ως πρωταρχικό σκοπό να φας καλό φαγητό και να χορτάσεις!!! Το φαγητό ηταν σχετικά καλό αλλά οι μερίδες πολύ μικρές!!! Στα πιάτα δεν έμεινε ίχνος φαγητού αφού έπρεπε να το φας όλο μήπως και καταφερεις να χορτάσεις. Το ιδιο παρατήρησα και στα υπόλοιπα τραπέζια!!! Αυτό σημαίνει ότι οι μερίδες είναι μικρές!!! Η εξυπηρέτηση ομολογώ πως ήταν πολύ καλή!!!! ΘΑ ΤΟ σκεφτώ πολύ αν θα ξαναπάω!!!

Ευχαριστούμε, GEORGIOS P
Ο/η Christina H, Manager του Jamie's Italian, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητέ Γεώργιε,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε την κριτική σας!

Μας λυπεί ιδιαίτερα, το γεγονός ότι δεν απολαύσατε το φαγητό σας. Συμπεριφερόμαστε στον κάθε μας πελάτη, ξεχωριστά, με το μεγαλύτερο πάθος και σεβασμό, και κάνουμε ό, τι περνά από το χέρι μας να διασφαλίσουμε ότι θα φύγει από το Jamie's Italian Nicosia, ικανοποιημένος και ευχαριστημένος.

Μας ενδιαφέρει πολύ να ακούσουμε την άποψή σας για τα φαγητά μας και θα μας χαροποιούσε ιδιαίτερα, αν μας στείλετε λεπτομέρειες από την επίσκεψή σας και τα στοιχεία επικοινωνίας σας, στο guestrelations@jamiesitalian.com.cy.

Σας ευχαριστούμε και πάλι,
Team Jamie's

Jamie's Italian: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λευκωσία, Επαρχία Λευκωσίας

Jamie's Italian: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!