“Υπέροχη ατμόσφαιρα”
Κριτική για: Epsilon Resto Bar

Epsilon Resto Bar
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση και υπέροχο φαγητό.Πολύ όμορφη ατμόσφαιρα. Ο επαγγελματισμος είναι κάτι που φαίνεται και βρίσκεται σε πολύ ψηλό επίπεδο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Ρεβέκκα Κ
Ο/η PNS_Restaurants_Ltd, Manager του Epsilon Resto Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητή κυρία Ρεβέκκα Κ,

Σας ευχαριστούμε θερμά που διαθέσατε χρόνο να μας αξιολογήσετε στο TripAdvisor και να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας στο Epsilon Resto Bar!

Τα σχόλια σας μας τιμούν ιδιαιτέρως καθώς πίσω από αυτό το αποτέλεσμα υπάρχει συνεχής, συλλογική προσπάθεια από όλη την ομάδα και το γεγονός πως αυτό διαφαίνεται στην αξιολόγηση σας είναι εξαιρετικά ενθαρρυντικό!

Σας ευχαριστούμε για ακόμη μια φορά για την υποστήριξη σας και ευχόμαστε να σας υποδεχτούμε σύντομα στο Epsilon Resto Bar!

Eκ μέρους της διευθυντικής ομάδας,

PNS Restsurants Ltd

Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2018

Ο χώρος είναι ωραίος, τόσο στην πλευρά που ειναι το μπαρ, όσο και στο εσωτερικό με εξαιρετική θέα στην θάλασσα. Ωραία μουσική, παρόλο που στη εσωτερική αίθουσα περισσότερο σαν θόρυβος ακούγεται πάρα μουσική, δεν ακούγεται καθαρά. Προσφέρει ωραία κοκτέιλς και σαλάτες. Καλή εξυπηρέτηση. Θεωρώ ότι υστερει σε ποικιλία στο κυρίως πιάτο, κάποιες μερίδες, όπως το beef fillet with mashed creamy potatoes, είναι μικρές και λίγο υπερτιμημενες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Imer0vigli
Ο/η PNS_Restaurants_Ltd, Manager του Epsilon Resto Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ/ή Imer0vigli,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα θετικά σας σχόλια σχετικά με τη διαμόρφωση του χώρου μας, την εξαιρετική θέα, τη μουσική καθώς και τα δροσιστικά κοκτέιλς και τις σαλάτες. Να αναφερθεί πως ο χώρος είναι διαμορφωμένος με τέτοιο τρόπο ούτως ώστε η μουσική να είναι πιο δύνατή στην εξωτερική πλευρά που βρίσκεται το μπαρ και πολύ πιο χαμηλή στην εσωτερική αίθουσα, δίνοντας έτσι την επιλογή στον πελάτη να επιλέξει την ατμόσφαιρα που επιθυμεί.

'Οσο αφορά την ποικιλία του μενού, ο Chef μας μαζί με την ομάδα του ήδη εργάζονται τους τελευταίους δύο μήνες πάνω σε καινούριες συνταγές, τις οποίες θα μπορέσετε να απολάυσετε σύντομα !

Σας ευχαριστούμε ξανά για την κριτική σας και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο Epsilon Resto Bar και να έχετε τη δυνατότητα να εξερευνήσετε και τις υπόλοιπες καταπληκτικές επιλογές του μενού μας!

Εκ μέρους της διευθυντικής ομάδας,

PNS Restaurants Ltd

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεπτομουν για πρωτη φορα τον χωρο και εντυπωσιαστηκα απο την ευγενεια της hostess,τον υπεροχο χωρο με θεα τη Μαρινα και την καθαριοτητα που επικρατουσε(ειδικα στις τουαλετες).
Πηραμε καφε και γλυκα, τα οποια μας αφησαν αριστες εντυπωσεις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
2  Ευχαριστούμε, soula22
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχα ξαναπάει στο συγκεκριμένο εστιατόριο κ έφυγα με μέτριες εντυπώσεις. Χθες άλλαξα τελείως γνώμη. Πιστεύω είναι το καλύτερο εστιατόριο στη Μαρίνα. Το σέρβις του αρκετά καλό. Ο dj άψογος. Για το φαγητό τα καλύτερα έχω να πω. Το λαβράκι σούπερ. Το ριζότο με θαλασσινά ακόμα πιο τέλειο. Ποικιλία από sushi δεν έχει μεγάλη αλλά ικανοποιεί όλα τα γούστα. Όλα φρέσκα. Σίγουρα θα γίνει στέκι μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, VanaPal
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος, κλιματιζόμενος χώρος με gourmet κουζίνα.Επιλέξαμε σαλάτες και ψαρικά και πραγματικά μου άρεσε παρόλο που δεν είμαι φαν της μη μεσογειακής κουζίνας. Πλούσια ποικιλία κρασιών και Ενδιαφέροντα γλυκά στο τέλος.

Πολύ Καλή εξυπηρέτηση με τιμές μάλλον ακριβούτσικες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Savvas S

Epsilon Resto Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεμεσός, Limassol District

Epsilon Resto Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!