“Αρκετά καλό φαγητό”
Κριτική για: Nels

Nels
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2021

Παραγγείλαμε στο σπίτι, ήρθαν στην ώρα του. Τα φαγητά ήταν αρκετά καλά, τα sushi ήταν πολύ ωραία. Μόνο το sweet and sour prawns δεν μας άρεσε γιατί ήταν πολύ παναρισμένες σαν λοκουμάδες. Αλλά κατα τα άλλα πολύ καλά όλα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Stella_kyriakou1

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όποιος δεν έχει φάει στο συγκεκριμένο εστιατόριο δεν ξερει τι χάνει Από που να αρχίσω από το ευγενεστατο προσωπικό του από τις εκρήξεις γεύσεων που σκανε στο στόμα σού?Όλα υπέροχα και φρεσκομαγειρεμενα. Η καλύτερη λύση για όσους είναι λάτρεις της κινεζικής κουζίνας. Απλά τέλεια. Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα. Εμείς αν και από Λευκωσία όποτε επισκεφτούμε την Λεμεσό θα περάσουμε από το νελς αν όχι για φαΐ σίγουρα για ένα από τα υπέροχα γλυκά τού!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, elenasurmeli
Ο/η Marina C, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Nels, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιανουαρίου 2020
Μετάφραση Google

Thank you very much for your review and comments.

Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δεν κάθισα στο μαγαζί και παράγγειλα Delivery και έχω να πω πως δεν υπήρχε καμία καθυστέρηση και το φαγητό ήταν ολόφρεσκο!
Πολύ καλή ποιότητα και καλές τιμές σχετικά με άλλα!
Τέλειο φαγητό και πλούσια ποσότητα

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, vasilikichr9
Ο/η Marina C, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Nels, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιανουαρίου 2020
Μετάφραση Google

Thank you very much for your review and comments.

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα άψογα και πανέμορφη ατμόσφαιρα με ευγενέστατο προσωπικό. Τιμές λογικότατες.
5 Stars Plus.!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Excursion743315
Ο/η Marina C, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Nels, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητέ Excursion743315
Σε ευχαριστούμε γιά τα υπέροχα σου λόγια.Μας κολακεύουν και μας δίνουν θάρρος να συνεχίσουμε να προσφέρουμε τον καλύτερο μας εαυτό με πολλή αγάπη και μεράκι,τόσο στο φαγητό όσο και στη φιλοξενία!

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η εξυπηρέτηση άψογη το φαγητό πολυ καλό. Εγώ πήρα σούσι και κινέζικο και ήταν τα καλύτερα που έφαγα στη Λεμεσό. Οι τιμές πολυ προσιτές. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Kosmina K

Nels: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεμεσός, Limassol

Nels: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!