“Μας εφεραν ωμο κρεας / Raw chicken”
Κριτική για: Στο Πέραμα

Στο Πέραμα
Κουζίνες: Μπαρ
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Η κριτική γράφτηκε 21 Μαρτίου 2021

Παραγγειλαμε πιατελλα με κρεατικα και μας εφεραν ωμο κοτόπουλο, ηταν ωμες φτερουγες που απλα φαινεται να τιγανησαν λιγο απο πανω (χωρις υπερβολη ηταν κυριολεκτικα ροζ απο μεσα). Τους το εχουμε πει και απλα μας εφεραν αλλες φτερουγες που ηταν διπλοτιγανησμενες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, markN3690VV

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020

Ενα από τα λίγα μπαράκια που δεν έχουν ελάχιστη χρέωση (minimum charge) αυτο το Καλοκαίρι. Έχει μεγάλο καθιστικό και μπορεί να εξυπηρετήσει πολλά άτομα τηρώντας τις αποστάσεις που απαιτεί το Υπουργείο Υγείας. Πήγαμε το προηγούμενο Σάββατο χωρίς κράτηση και παρόλο που ήταν γεμάτο, μπόρεσαν και μας βρήκαν και εμάς χώρο. Ευγενέστατοι, με καλή διάθεση, χιούμορ και επαγγελματισμο. Γρήγορη εξυπηρέτηση, καλής ποιότητας φαγητό και ευχάριστο περιβάλλον. Μπράβο σας

Ευχαριστούμε, 566andrik
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020

Στην καρδιά της παλιάς πόλης ανάμεσα σε διάφορα μπαράκια και εστιατόρια. 2 λεπτά από το λιμάνι της πόλης. Σερβίρει πολύ ωραίο φαγητό, έχει επιλογές από διάφορα τσιμπήματα για την παρέα. Είναι ανοιχτός χώρος και μπορεί να φιλοξενήσει μεγάλες και πολλές παρέες. Το προσωπικό του χαμογελαστό και πολύ εξυπηρετικό και η μουσική του ανεβαστικη και ευχάριστη. Σίγουρα αξίζει τα 5 αστέρια

Ευχαριστούμε, 154yiannisk
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μέρος για ποτό και φαγητό με υπέροχη μουσική, εξαιρετικό σέρβις και φιλικό προσωπικό! Well done!

Ευχαριστούμε, Polina C
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απίθανο μπαράκι στην παλιά Λεμεσό με ωραίο φαγητό, ποτό και μουσική! Περάσαμε εξαιρετικά!! Σίγουρα θα γίνει το καινούργιο μας στέκι!

Ευχαριστούμε, costasp594

Στο Πέραμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Στο Πέραμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!