Tripadvisor

“Μέτριο έως κακό”
Κριτική για: To Hani Lounge and Restaurant

To Hani Lounge and Restaurant
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξυπηρέτηση καλή, οι σερβιτόροι εξυπηρετικοί και ευγενέστατοι. Η ιδιοκτήτρια πολύ ευγενική. Όμως αυτό που με χάλασε παρα πολύ είναι οι γάτοι. Δεν το λέω από θέμα ζώου. Αγαπω τα ζώα και έχω και εγώ γατάκια. Είναι θέμα υγιεινής. Η μια η κοπέλα στην παρέα μας έχει αλλεργία στους γάτους. Το αναφέραμε αλλά δεν εισακούστηκε! Μετά από επίπληξη μας ανέβασαν στον πάνω όροφο όπου ήταν παρα πολύ κρύο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, kriti1987

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μολις μπηκαμε οι σερβιτοροι δεν ηξεραν ακριβως που ηταν η κρατηση μας, ενω ρωτουσαν ο ενας τον αλλο επι 5 λεπτα.
Ζητησαμε συγκεκριμενα τραπεζι στους ΜΗ καπνιστές ενω στο τραπεζι διπλα μας καπνιζαν κ οταν μιλησαμε με τους υπευθυνους οι απαντησεις π μας εδωσαν ηταν του τυπου "Ε κατσετε που την αλλη πλευρα του τραπεζιου" - οπου στην αλλη πλευρα ειχε τζακι, με λιγα λογια καπνος εβγαινε απο παντου πανω μας, ή οτι "ανοιξαμε το διαχωριστικο επδ ηταν πυρα"!
Αναγκαστικαν να φυγουν ατομα απο το τραπεζι μας για αυτον το λογο με αποτελεσμα να χαλασει η παρεα και η καλη διαθεση. ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟ!
Το φαι καθυστερησε μιαμιση ωρα, μπριζολα σκληρη, αμασητη, ριζοτο που κολυμπουσε μες τη φρεσκα κρεμα, δεν καταλαβαινες αλλη γευση. Το μονο καλο ηταν το κρασι που παραγγειλαμε, μαλλον επδ ηταν αγορασμενο απο αλλου!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, helenmF8104BA
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2018

αν θέλει καποιος να απολαύσει το φαγητό η ποτό του ειναι το καταλληλο περιβάλλον ήσυχο και χαλαρο με ωραία και και όχι πολύ δυνατή μουσικη,,

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Vasilis P
Η κριτική γράφτηκε 18 Μαρτίου 2017

Μου άρεσε πολύ το ντουέτο των παιδιών που τραγουδούσαν ζωντανά (Τετάρτη βράδυ) καθαρός χώρος και ζεστός αλλά όχι όλο το βράδυ, όταν φυσούσε ένιωθες μέσα στο χώρο παγωνια, το φαγητό μέτριο σε ποσότητα αλλά καλό σε γευση, ωραία ατμόσφαιρα με κεριά - χαμηλό φωτισμό - γυάλινη οροφη

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, mika_spa_16
Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ιδανικός τόπος για να απολαύσετε το φαγητό /ποτό σας.. Πολύ φιλόξενο περιβάλλον, το φαγητό αρκετά καλό και πολλές επιλογές από κρασί.. Καλό και ευγενικό προσωπικό - καλή εξυπηρέτηση

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, geopan22

To Hani Lounge and Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεμεσός, Limassol District

To Hani Lounge and Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!