Ajax Hotel
Harmony Bay Hotel(Λεμεσός)
  • Πισίνα
GrandResort(Λεμεσός)
  • Δωρεάν στάθμευση
Kapetanios Hotel Limassol(Λεμεσός)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Alasia Hotel(Λεμεσός)
Travelocity
HotelsClick
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

Ένα πού ωραίο και καθαρό δωμάτιο είχαμε αρκετά καλή εξυπηρέτηση και από το προσωπικό του ξενοδοχείου. Το δωμάτιο μας είχε και μπαλκόνι.Είχαμε χρησιμοποιήσει και την υπηρεσία δωματίου και το φαγητό και γλυκό ήταν γευστικότατα.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, avgousti_irene
Ο/η ajaxhotel, Public Relations Manager του Ajax Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ μας πελάτη,
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε μαζί μας τα σχόλια σας σχετικά με την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας και σας ευχαριστούμε πολύ για τα ενθαρρυντικά και θετικά σας σχόλια, σχετικά με το προσωπικό του ξενοδοχείου μας. Ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία σύντομα να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Μεγάλο ξενοδοχείο. Το δωμάτιο ήταν αρκετά μεγάλο και πολύ καθαρό, με πολύ καλό δωρεάν Wi-Fi. Η τοποθεσία του σχετικά μακριά ( με τα πόδια) από την παλιά πόλη και την μαρίνα της Λεμεσού. Το πρωινό του είναι αρκετά μέτριο. Φιλικό προσωπικό.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Othonas Z
Ο/η ajaxhotel, Public Relations Manager του Ajax Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ κ. Όθωνα,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε τα σχόλια σας και τις εντυπώσεις σας, σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.Χαιρόμαστε πολύ που η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν ευχάριστη και παραμείνατε ευχαριστημένοι από το προσωπικό μας και τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου μας.
Σχετικά με το σχόλιο σας για το πρόγευμα, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που το φέρατε εις γνώση μας και να σασ ενημερώσουμε ότι θα το λάβουμε σοβαρά υπόψη.
Ευχόμαστε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλοσωρίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας σύντομα.
Με εκτίμηση.
Η διεύθυνση του ξενοδοχείου Αjax

Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2017

Μεγάλο ξενοδοχείο με πολλά δωμάτια. Μερικά απο αυτά είναι ανακαινισμένα και προσφέρουν καλή διαμονή, αλλά υπάρχουν και δωμάτια που δυστυχώς η ποιότητα ύπνου και παροχών είναι κακές. Το πρωινό του είναι μέτριο.

• Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, nik0sm0r
Ο/η ajaxhotel, Public Relations Manager του Ajax Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ μας πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε μαζί μας τις εντυπώσεις σας από την πρόσφατη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Λυπούμαστε που δεν καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας. Στο σημείο αυτό θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι όλα τα δωμάτια έχουν επανδρωθεί με καινούργια ορθοπεδικά στρώματα και λινοσκεπάσματα με σκοπό την αναβάθμιση της ποιότητας του ύπνου των πελατών μας. Σας ευχαριστούμε όμως που το φέρατε εις γνώση μας και απολογούμαστε αν αντιμετωπίσατε κάποια δυσκολία κατά την διαμονή σας. Τα σχόλια σας θα ληφθούν σοβαρά υπόψη και θα εξεταστούν με ιδιαίτερη προσοχή.
Ελπίζουμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να μας επισκεφτείτε σύντομα και να μπορέσουμε να ανταποκριθούμε περισσότερο στις προσδοκίες σας.
Σας ευχαριστούμε πολύ.

Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2017

Ένα καθαρό και άνετο ξενοδοχείο που ίσως έχει μείνει λίγο πίσω στο στυλ του όσο αφορά τη γενικότερη εικόνα των χώρων του από πλευράς διακόσμησης και υπηρεσιών( πχ.γυμναστήριο,χώρος και παρουσίαση εστίασης και πρωινού). Η τοποθεσιία του σχετικά μακριά ( με τα πόδια) από την παλιά πόλη και μαρίνα της Λεμεσσού, ενώ δεν υπάρχει shuttle του ξενοδοχείου.Γενικότερα,ένα decent hotel με ευγενικό προσωπικό σε όλους τους χώρους,καθαρό και πολύ άνετο δωμάτιο με πολύ καλό Wi-Fi.

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, KaterinaSpao
Ο/η ajaxhotel, Public Relations Manager του Ajax Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ μας πελάτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε τα σχόλια σας σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Σας ευχαριστούμε για τα πολύ καλά σας σχόλια σχετικά με το προσωπικό και τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου μας. Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και που καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας.
Σας ευχαριστούμε επίσης για τις εισηγήσεις σας σχετικά με την παρουσία του ξενοδοχείου. Να είστε σίγουρη ότι οι απόψεις σας θα ληφθούν σοβαρά υπόψη.
Ευχόμαστε να έχουμε ξανά την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε στο ξενοδοχείο μας.
Η διεύθυνση του ξενοδοχείου Ajax

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο ξενοδοχείο για ξεκούραση και χαλάρωση σε πολύ καλές τιμές! Το δωμάτιο καθαρό, το πρωινό πλούσιο και τα φαγητά πολύ ωραία. Το σημαντικότερο από όλα: φιλικό προσωπικό έτοιμο να σε εξυπηρετήσει οποιανδήποτε ώρα της μέρας.. Άνθρωποι που φαίνεται ότι αγαπούν τη δουλειά τους και που ξέρουν να σέβονται τον πελάτη! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Georgia9488
Ο/η ajaxhotel, Public Relations Manager του Ajax Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ μας πελάτη,

Σε ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας και την θετική σας ανταπόκριση προς το προσωπικό και τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου μας. Είναι μεγάλη μας ευχαρίστηση να ακούμε τόσο θετικά σχόλια απο τους πελάτες μας και σας ευχαριστούμε πολύ για αυτό.

Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας!
Με εκτίμηση ,