Tripadvisor
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η μοναδική αίθουσα Poseidon του Poseidonia Beach Hotel με τη μαγευτική θέα στο παλάτι του Ποσειδώνα, τη θάλασσα, φιλοξένησε το μεσημεριανό γεύμα της βάφτισης των μικρών μας κοριτσιών. Πρόκειται για την απόλυτη πανδαισία η οποία πήρε σάρκα και οστά μέσα από τα χέρια του εκπληκτικού σεφ Ερμή Παναγιώτου και των αξιέπαινων βοηθών του. Ενορχηστρωτής και απόλυτος μαέστρος οργάνωσης του γεγονότος, η κα. Δόνα Ευαγγέλου που επισφράγισε την επιτυχία. Μια δοκιμή θα σας πείσει! Σας ευχαριστούμε θερμά που μετατρέψατε τη μέρα σε παραμύθι!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, marwmouzourou
Η κριτική έγινε: 16 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θα θέλαμε να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας για την εξαιρετική φροντίδα, προσοχή και υπηρεσιες που παρείχατε σε εμάς και τους καλεσμένους μας την ημέρα του γάμου μας.
Στον Ερμη και την ομάδα του που κατέπληξαν με την μαγειρική μαεστρία τους, τους φιλόξενους μας. Τον Νίκο, την Μαρία, τη Χρυσούλα, τον Χριστάκη και την ομάδα τους, την Genia και την κυρία Yazbeck, που συνέβαλαν με τον επαγγελματισμό και την αγάπη τους στην επιτυχία του γάμου μας.
We would like to express our thanks for the excellent care, attention and service you provided to us and our guests on our wedding day.
Ermis and his team, for their culinary excellence, Nikos, Maria, Chrisoula, Christakis and their team, Genia, Mrs Yazbeck, who contributed with their professionalism and love to the success of our marriage.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Afroditi E
Ο/η Genia B, Guest Relations Manager του Poseidonia Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Οκτωβρίου 2018
Μετάφραση Google

Dear Afroditi, congratulations to you and Yiannis on your lovely wedding.
We had the pleasure to host your special day at the Poseidonia Beach Hotel and we wish you both a lifetime of happiness and success.
We are happy to read that our team made your Wedding Celebrations Memorable and we thank you for your feedback and recommendation.
Best Regards from our entire Team...

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2018

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο το Πάσχα και η διαμονή μας υπήρξε άριστη. Απ΄την πρώτη στιγμή της επικοινωνίας μας αισθανθήκαμε ζεστασιά και οικειότητα. Η κ. Χρυσούλα ,υπεύθυνη στο χώρο της υποδοχής, ενδιαφέρθηκε για την καλύτερη και πιο άνετη διαμονή μας. Ήταν εκεί σε ό,τι χρειαστήκαμε και μας βοήθησε με το παραπάνω. Της αξίζουν συγχαρητήρια! Όπως επίσης και στην Εβελίνα που ήταν ιδιαίτερα εξυπηρετική και φιλική μαζί μας. Το δωμάτιο που μας δόθηκε ήταν στον 6ο όροφο με φανταστική θέα στη θάλασσα, άνετο, λειτουργικό και καθαρό. Το πρωϊνό πλούσιο σε ποικιλία και καλής ποιότητας. Το ξενοδοχείο βρίσκεται ακριβώς πάνω στη θάλασσα, σε μια περιοχή ιδανική για περιπάτους και για μικρά παιδιά σε κοντινή απόσταση από το κέντρο της πόλης. Σας ευχαριστούμε για την αληθινή φιλοξενία σας!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτια με θέα στη θάλασσα
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, Foteini T
Ο/η Genia B, Guest Relations Manager του Poseidonia Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητοί πελάτες,
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Με μεγάλη χαρά διαβάσαμε ότι η επικοινωνία με το προσωπικό μας σας έκανε να αισθανθείτε ζεστασιά και οικειότητα. Χαιρόμαστε ότι σας άρεσε η θέα από το δωμάτιο, το πρωινό μας και η τοποθεσία μας.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.
Poseidonia Beach Hotel

Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ εξυπηρετική προσωπικό Το τρίκλινο δωμάτιο ήταν άνετο Η θέα στη θάλασσα μοοναδική ΑΝ και Ο όροφος Σχετικά χαμηλός ΚΑΘΏΣ το δωμάτιο καθυστερούσε να ετοιμαστεί Το πρωινπ μάλλον τσιγκούνικο Το ξενοδοχειο προσφέρει ξαπλώστρες και ομπρέλες (Προσοχή μόνο στο γρασίδι και χρειάζεται να σηκωθείς νωρίς Επίσης διοργανώνει διάφορες δραστηριότητες

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, tsibofam1965
Ο/η Genia B, Guest Relations Manager του Poseidonia Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουλίου 2018

Αγαπητέ πελάτη,
Σας ευχαριστούμε για τα πολύ καλά σας λόγια.
Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένοι από το προσωπικό μας και τις υπηρεσίες μας.
Το πρωινό μας είναι αρκετά πλούσιο και περιλαμβάνει μεγάλη ποικιλία.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!

Poseidonia Beach Hotel.

Η κριτική έγινε: 12 Φεβρουαρίου 2018

Καλό και καθαρό ξενοδοχείο, κρατάει τα χρόνια του πολύ καλά.
Ωραία δωμάτια με την καλύτερη θέα στην παραλία και πολύ άνετα.
Πρωινό πολύ καλό και πλήρες.
το προσωπικό εξυπηρετικότατο και πολύ πρόθυμο.
θετικότατο οτι καταλαβαίνανε εαν ο πελάτης μιλάει ελληνικά η οχι γιατι προσωπικά δεν μου αρέσει να ρωτάω κατι στα ελληνικά και να μου μιλάνε αγγλικά.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα καλύτερα δωμάτια εχουν θέα παραλία
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους