Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειχαμε επισκεφτει το ξενοδοχειο σας το σαββ/κο 11-12/02/2017. Η αψογη φιλοξενια και το χαμογελαστο προσωπικο ηταν καθ ολη τη διαρκεια της διαμονης μας προθυμο να μας εξυπηρετησει. Το δειπνο στο ξενοδοχειο καθως και το πλουσιο πρωινο μας ικανοποιησαν πληρως καθως δεν υστερουσαν καθολου σε τιποτα. Τα δωματια ηταν πεντακαθαρα οπως και οι υπολοιποι χωροι του ξενοδοχειου. Εξαιρετικη τοποθεσια, ησυχα δωματια, ανετα κρεββατια ολα τελεια. Θα το επιλεγαμε ξανα ειτε για ολιγοημερες ειτε για πολυημερες διακοπες. Σας ευχαριστουμε..

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Andriana G
Ο/η Genia B, Guest Relations Manager του Poseidonia Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητή κα Ανδριάνα,
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας και που καταφέραμε να σας ευχαριστήσουμε με την φιλοξενεία και τις υπηρεσίες μας.
Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να αναφέρετε τις εμπειρίες σας και σας βεβαιώνουμε ότι θα συνεχίσουμε την καλή δουλειά και στο μέλλον.
Ευελπιστούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2016

Ξενοδοχείο πάνω στο κύμα της Λεμεσού με μακρά τουριστική παράδοση. Παρόλο που πήγαμε με κάποιες επιφυλάξεις λόγω παλιών κριτικών, εντούτοις η παραμονή μας ήταν πολύ ευχάριστη. Καταρχήν, η υποδοχή ήταν πολύ γλυκιά, εξυπηρετική και ευγενική. Το ξενοδοχείο, κοινόχρηστοι χώροι, ήταν συμπαθητικοί κι όμορφα στολισμένοι για τα Χριστούγεννα ( η πισίνα είναι στεγασμένη το χειμώνα και ανοικτή το καλοκαίρι). Το δωμάτιό μας, στον 6ον όροφο με θέα την πόλη, ήταν διακριτικό και γουστόζικο. Το πρόγευμα ήταν καλό και η θέα στη θάλασσα ήταν ανεμπόδιστη. Τέλος, η θέση του ξενοδοχείου προσφέρει περιπάτους στους παραλιακούς πεζοδρόμους της πόλης και χώρους εστίασης χωρίς να χρειαστεί η χρήση αυτοκινήτου. Η τιμή δε που εξασφαλίσαμε ήταν εξαιρετικά καλή των προσφερομένων.

Συμβουλή: ψηλός όροφος με θέα στη θάλασσα
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, yialos11
Ο/η Genia B, Guest Relations Manager του Poseidonia Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ savvpan11

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα εξαιρετικά σχόλια μετά από τη πρόσφατη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Είναι πολύ σημαντικό για μας όταν άτομα, όπως εσείς, αφιερώνουν το χρόνο τους για να αναγνωρίσουν τις προσπάθειες μας. Αυτό φυσικά μας ενθαρρύνει για συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών μας.
Σας ευχαριστούμε ακόμη μία φορά για τα καλά σας λόγια και ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ακόμη μία φορά στο ξενοδοχείο μας στο μέλλον.
Με φιλικούς χαιρετισμούς
Ξενοδοχείο Poseidonia Beach Hotel

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουνίου 2016

Έμεινα 10 νύκτες με την σύζυγό μου και παρόλο που δεν είναι η πρώτη φορά που διαμένω σε αυτό το ξενοδοχείο δεν παύω να ανακαλύπτω και κάτι καινούργιο κάθε φορά. Η υποδοχή ήταν εξαιρετική η εξυπηρέτηση άμεση και με χαμόγελο η καθαριότητα φανταστική η μόνωση στο δωμάτιο καταπληκτική.

• Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το Bookcyprus
3  Ευχαριστούμε, charalambos2016
Ο/η P0seid0nia_Beach, Guest Relations Manager του Poseidonia Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Ιουνίου 2016

Αγαπητέ κε Σωτηρίου,
Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και για την προτίμηση σας προς το ξενοδοχείο μας. Επιφυλασσόμασε την επόμενη φορά να σας εκπλήξουμε ακόμη πιο ευχάριστα.
Καλό καλοκαίρι σε σας και στην οικογένεια σας.
Με εκτίμηση
Διεύθυνση Ξενοδοχείου Ποσειδώνια

Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο σε όλα τοΥ....αξίζει !! Καθαριότητα. . Υποδομές, προσωπικό, τοποθεσία. .νομίζω πως αν δεν έχετε κάτι στο νου σας αυτό το ξενοδοχείο παρέχει τα πάντα λοιπόν μην περιμένετε. .θέα τέλεια. .θα ξανά εμένα άνετα

Διαμονή: Νοέμβριος 2015, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Παγώνα Σ
Ο/η P0seid0nia_Beach, Guest Relations Manager του Poseidonia Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Δεκεμβρίου 2015

Αγαπητέ Κυρία,

Είμαστε ιδιαίτερα ευτυχείς που απολαύσατε την διαμονή σας κοντά μας αποκομίζοντας τις καλύτερες εντυπώσεις.
Πραγματικά για να καταλάβει κάποιος τι εννοείτε πρέπει να μας δώσει την ευκαιρία να τον φιλοξενήσουμε όπως και εσείς.
Ευελπιστούμε ότι στο μέλλον θα έχουμε την ευκαιρία να σας παρέχουμε ξανά τις υπηρεσίες μας.
Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και σας ευχόμαστε Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το Νεό Έτος 2016.

Με εκτίμηση

Η κριτική γράφτηκε 18 Μαρτίου 2015

Καθαρα δωματια, τελεια εξυπηρετηση, αψογο και τεραστιο προγευμα, προσιτες τιμες. Φιλικο προς τα παιδια. Bar happy hour. Το μονο 'λαθος' ειναι οτι για να εχεις wifi στο δωματιο πρεπει να πληρωσεις.....

• Διαμονή: Μάρτιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Anthousa Y
Ο/η P0seid0nia_Beach, Guest Relations Manager του Poseidonia Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Μαρτίου 2015

Σας ευχαριστούμε εκ καρδίας για τις ευγενικές και βοηθητικές σας παράλληλα παρατηρήσεις. Να ξέρετε ό,τι το προσωπικό και η διαχείρηση του ξενοδοχείου προσπαθούν πάντα για την άψογη λειτουργία του και την επίτευξη της αριστείας. Όσο αφορά το internet, υπάρχει όπως θα έχετε διαπιστώσει και εσείς high-speed δωρεάν internet στην περιοχή του lobby και του bar. Ελπίζουμε να απολάυσατε την διαμονή σας και ευελπιστούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας