Travelocity
eDreams
Expedia.com70 $
Priceline75 $
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα 3 μέρες για επαγγελματική υπόθεση. Πολύ ικανοποιητικά τα ανακαινισμένα δωμάτια. Καλές και επαρκείς οι επιλογές του πρωινού. Υπάρχει η δυνατότητα για μεσημεριανό και βραδινό που καλύπτει όλες τις ανάγκες. Σημαντικό ότι έχει χώρο πάρκινγκ. Πολύ καλή η εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, _K3458IT
Ο/η Neophytos E, Manager του Pefkos Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαρτίου 2020

Ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια !

Ελπιζουμε να σας ξαναδουμε συντομα !

Με Εκτιμηση!

Νεοφυτος ( Διευθυντης - Ιδιοκτητης )

Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2020

Διαμονή υψηλών προδιαγραφών!!! Εκεί που η χαλάρωση συναντά την πολυτέλεια!! Εξαιρετικό προσωπικό!!!καταπληκτική τοποθεσία!!! Φιλόξενος κόσμος!!!Ικανοποίηση ακόμη και στους πιο απαιτητικούς πελάτες!!!Πολλα μπράβο!!!

ενα μεγάλο ευχαριστώ στον κυριο Νεόφυτος Ευσταθίου
Διευθυντή - Ιδιοκτήτη
Βασίλης Δευτεραιος Ρέθυμνο- Κρήτη

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Βασιλης Δ
Η κριτική έγινε: 17 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό είναι πολύ ευχάριστο και εξυπηρετικό. Η κουζίνα εξαιρετική!! Δεν έχει να ζηλέψει σε τίποτα απο άλλα ξενοδοχεία. Πολύ ωραιος και μοντέρνος ο εσωτερικός χωρος, ενω εξω στην πισινα εχει ωραίο μπαρ. Σιγουρα το προτείνω οχι μόνο για διαμονή αλλά και για parties ή δεξιώσεις! Επίσης ειναι σε καλό σημειο, αφου ειναι κοντά στην παραλια, στη μαρινα Λεμεσου αλλα και 5 λεπτα απόσταση με το αμαξι απο το mall. Υπέροχο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, nedie2018
Ο/η Neophytos E, Manager του Pefkos Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας σχολια !
Για μας και την προσπαθεια που κανουμε , ειναι πολυ σημαντικα!

Ευχομαστε να σας ξαναδουμε συντομα στο Ξενοδοχεο μας!

Με εκτιμηση!

Νεοφυτος Ευσταθιου
Διευθυντης - Ιδιοτητης

Η κριτική έγινε: 26 Νοεμβρίου 2019

Μείναμε μόνο 2 βράδυα, δυστυχώς, και μείναμε απολύτως ευχαριστημένοι!! Πραγματικά πεντακάθαρο το δωμάτιο, τέλειο στρώμα και μαξιλάρια, πλούσιο πρωινό και σε αρκετά κεντρικό σημείο. Το προσωπικό μας βοήθησε σε ότι χρειαστήκαμε, γιατί δεν ήμασταν από την Κύπρο και είχαμε πολλές απορίες. Πολύ πολύ καλό ξενοδοχείο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, korina_poli
Ο/η Neophytos E, Manager του Pefkos Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Νοεμβρίου 2019

Ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας σχολια !
Ειναι πολυ σημαντικα για μας και τη προσπαθεια που κανουμε !

Με Εκτιμηση!

Νεοφυτος Ευσταθιου
Διευθυντης - Ιδιοκτητης

Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο ξενοδοχειο. Η κριτικη μου αφορα τα superior rooms. Αψογη εξυπηρετηση ωραιο πρωινο κοντα σχεδον σε ολα οσα θελαμε. Πολυ καλη επιλογη.

Τα δωματια αψογα. Καθαρα. Καθε μερα ειχε καθαριοτητες. Και στο pool bar εκτος απο εναν, οι υπολοιποι ηταν ακρως εξυπηρετικοι

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, nang3l0
Ο/η Neophytos E, Manager του Pefkos Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2019

Ευχριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια!

Ειναι πολυ σημαντικο για ,μας για τι προσπαθεια που κανουμε!

Με Εκτιμηση !

Νεοφυτος