Trip.com
Travelocity
Orbitz.com
Booking.com82 $
Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2020

Διαμονή υψηλών προδιαγραφών!!! Εκεί που η χαλάρωση συναντά την πολυτέλεια!! Εξαιρετικό προσωπικό!!!καταπληκτική τοποθεσία!!! Φιλόξενος κόσμος!!!Ικανοποίηση ακόμη και στους πιο απαιτητικούς πελάτες!!!Πολλα μπράβο!!!

ενα μεγάλο ευχαριστώ στον κυριο Νεόφυτος Ευσταθίου
Διευθυντή - Ιδιοκτήτη
Βασίλης Δευτεραιος Ρέθυμνο- Κρήτη

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Βασιλης Δ
Η κριτική έγινε: 17 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό είναι πολύ ευχάριστο και εξυπηρετικό. Η κουζίνα εξαιρετική!! Δεν έχει να ζηλέψει σε τίποτα απο άλλα ξενοδοχεία. Πολύ ωραιος και μοντέρνος ο εσωτερικός χωρος, ενω εξω στην πισινα εχει ωραίο μπαρ. Σιγουρα το προτείνω οχι μόνο για διαμονή αλλά και για parties ή δεξιώσεις! Επίσης ειναι σε καλό σημειο, αφου ειναι κοντά στην παραλια, στη μαρινα Λεμεσου αλλα και 5 λεπτα απόσταση με το αμαξι απο το mall. Υπέροχο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, nedie2018
Ο/η Neophytos E, Manager του Pefkos Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας σχολια !
Για μας και την προσπαθεια που κανουμε , ειναι πολυ σημαντικα!

Ευχομαστε να σας ξαναδουμε συντομα στο Ξενοδοχεο μας!

Με εκτιμηση!

Νεοφυτος Ευσταθιου
Διευθυντης - Ιδιοτητης

Η κριτική έγινε: 26 Νοεμβρίου 2019

Μείναμε μόνο 2 βράδυα, δυστυχώς, και μείναμε απολύτως ευχαριστημένοι!! Πραγματικά πεντακάθαρο το δωμάτιο, τέλειο στρώμα και μαξιλάρια, πλούσιο πρωινό και σε αρκετά κεντρικό σημείο. Το προσωπικό μας βοήθησε σε ότι χρειαστήκαμε, γιατί δεν ήμασταν από την Κύπρο και είχαμε πολλές απορίες. Πολύ πολύ καλό ξενοδοχείο!!!

Ευχαριστούμε, korina_poli
Ο/η Neophytos E, Manager του Pefkos Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Νοεμβρίου 2019

Ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας σχολια !
Ειναι πολυ σημαντικα για μας και τη προσπαθεια που κανουμε !

Με Εκτιμηση!

Νεοφυτος Ευσταθιου
Διευθυντης - Ιδιοκτητης

Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο ξενοδοχειο. Η κριτικη μου αφορα τα superior rooms. Αψογη εξυπηρετηση ωραιο πρωινο κοντα σχεδον σε ολα οσα θελαμε. Πολυ καλη επιλογη.

Τα δωματια αψογα. Καθαρα. Καθε μερα ειχε καθαριοτητες. Και στο pool bar εκτος απο εναν, οι υπολοιποι ηταν ακρως εξυπηρετικοι

Ευχαριστούμε, nang3l0
Ο/η Neophytos E, Manager του Pefkos Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2019

Ευχριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια!

Ειναι πολυ σημαντικο για ,μας για τι προσπαθεια που κανουμε!

Με Εκτιμηση !

Νεοφυτος
Διευθυντης - Ιδιοκτητης

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δεν συνάδουν η εμφάνιση του ξενοδοχείου με την συμπεριφορά του προσωπικού

Ειδικότερα ο διευθυντής που κατά την παραμονή μας στο lobby μετά το check out μας φώναξε επιδεικτικά να πάμε στο προαύλιο χώρο να καταναλώσουμε ένα τοστ που είχαμε στην κατοχή μας . Κανένας σεβασμός ειδικά από κάποιον που είναι σε καίρια θέση για τη λειτουργία της επιχείρησης

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
3  Ευχαριστούμε, lesakaramon
Ο/η Neophytos E, Manager του Pefkos Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητε !

Απαντησα και στο συναδελφο σας !
Δεν ειχα καμμια προθεση να σας θιξω αλλα εσεις θεωρειτε τη συμπεριφορα σας το να θελετ να καταναλωσετε στο λοπυ του ξενοδοχειου ,μπροστα στη ρεσεψιον τοστ και χυμπους ( και τα οποια τα αγορασετε εκτος ξενοδοχειου)?
Πεστε μου σε πιο ξενοδοχειο πηγατε και ειδετε να τρωνε στο Λοπυ του???
Ειμαι σιγουρος οτι ειστε πολυ ταξιδεμενοι και επρεπε να γνωριζετε καλυτερα ...
Ειστε μουσικοι και ρωτησα και τον συναδελφο σας , Εαν ειχατε παρασταση και εγω ειχα το κινητο μου ανοικτο και επαιζε συνεχεια , πως θα νοιοθατε ? Τι θα λεγατε ?
Καμμια διαφορα αγαπητε φιλε!
Ειλικρινα ομως δεν ειχα καμμια προθεση να σας θιξω ..απλα μια υποδειξη του αυτονοητου ηθελα να κανω !

Να σται καλα και καλη συνεχεια!
Νεοφυτος ( Διευθυντης - Ιδιοκτητης )