Tripadvisor

Old Limassol Beach-Bar & Restaurant
Κουζίνες: Θαλασσινά
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ

Τέλειο φαγητό , νοστιμότατο με άψογη εξυπηρέτηση και υπέροχος χώρος, ότι πιο ιδανικό, δίπλα από την θάλασuσα.!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 699andrim

Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2019

Worst service ever. Καταπληκτική τοποθεσία αλλά η εξυπηρέτηση είναι χάλια! Είχαμε φωνάξει τον σερβιτόρο 5 φορές για να παραγγείλουμε και ο ένας έλεγε του άλλου να έρθει να παρει παραγγελία. Αφού ήρθε κάποιος να πιάσει παραγγελία, μας έφεραν το 1 ποτό, το αλλο μας το έφεραν μετά από 20 λεπτά. Ζητήσαμε νερό 6 φορές για το ούζο που ήρθε πρώτο-είχαμε ζητήσει το νερό με την παραγγελία αλλά μάλλον το είχαν αγνοήσει - και έκαναν παρα πολλη ωρα να το φέρουν έτσι δεν μπορουσαμε να πιούμε το ούζο . Επίσης παράγγειλαμε 2 πιάτα, το ένα ήρθε το αλλο μας είπαν μετά από ώρα ότι δεν είχαν καλαμάρι και θα μας κάνουν χταπόδι, είπαμε ενταξει δεν υπάρχει πρόβλημα. Στο τέλος τίποτα δεν είχαν φέρει, ούτε ήρθαν να μας πουν ότι δεν θα μας φέρουν το χταπόδι που αυτοί μας είχαν προτείνει, ούτε συγνώμη ούτε τίποτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Marilena Z
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2019

Εξαιρετική τοποθεσια, όμορφο περιβάλλον με πολυ νοστιμο φαγητό και καλή φιλική εξυπηρέτηση! Πολυ όμορφο μερος για έξοδο με φίλους ή οικογένεια με λογικές τιμές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, AnaDe48
Η κριτική γράφτηκε 13 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Παντα φρεσκα καλομαγειρεμενα ψαρια απολαμβανοντας το κυμα φιλικη ατμοσφαιρα καλες τιμες και τελειο επιδορπιο!!!Πανικος Μαρια Λευκωσια

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Maria P
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ειδυλλιακός χώρος ΑΛΛΑ το service πραγματικά δεν υπάρχει. Η χειρότερη εξυπηρέτηση που είχα ποτέ σε ταβέρνα. Κρίμα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
7  Ευχαριστούμε, Andreas D

Old Limassol Beach-Bar & Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεμεσός, Limassol District

Old Limassol Beach-Bar & Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!