“Τέλειο”

The Garden Restaurant
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια εξυπηρέτηση, ωραίος χώρος, γευστικά πιάτα και λίγος χρόνος αναμονής. Οι τιμές λίγο τσιμπημένες αλλά όχι απαγορευτικες. Λίγο πάνω από τα 100 ευρώ 2 σταρτερ 2 πιάτα ένα μπουκάλι κρασί 2 γλυκά και νερό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Πανος Κ

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2017

Είχα διαβάσει αρκετά καλά σχόλια για αυτό το εστιατόριο και το περασμένο Σάββατο πήγαμε εντελώς απρογραμμάτιστα, χωρίς καμία κράτηση. Η κοπέλα που μας υποδέχθηκε ήταν πέρα για πέρα ευγενική και αμέσως προσπάθησε να μας βρει τραπέζι στο γεμάτο εστιατόριο. Ευτυχώς δεν αργήσαμε να καθίσουμε γιατί είχαμε πάει αργά μετά τις 9:30 και κάποιοι έφυγαν μετά από λίγο. Η πρώτη εντύπωση από τον χώρο ήταν πάρα πολύ καλή. Άψογα διακοσμημένος και αμέσως σε κερδίζει. Παραγγείλαμε για starter σολομό με τυρί Φιλαδέλφεια σε κρέπα και πραγματικά ήταν εξαιρετικό. Δεν ήθελες να τελειώσει με τίποτα. Για κυρίως πιάτο παραγγείλαμε ‘’Crispy Duck with Noodles’’ για εμένα και ο σύζυγος μου ‘’Veal Stake’’. Δυστυχώς εκτός από το ότι άργησαν υπερβολικά να μας τα σερβίρουν, δεν μας άρεσαν καθόλου. Η πάπια ήταν μόνο αλεύρι και λίπος καθόλου κρέας και τα Noodles πάρα πολύ βρασμένα και άνοστα και το στέικ ήταν κρύο έως και παγωμένο.
Το κακό με εμάς είναι ότι σπάνια θα κάνουμε κάποιο παράπονο. Απλά αποφασίζουμε να μην ξαναπάμε. Στην συγκεκριμένη περίπτωση ίσως και να έπρεπε γιατί το Steak άξιζε σχεδόν 30,00 ευρώ και με τέτοιες τιμές δεν σερβίρεις φαγητό παγωμένο. Παρόλα αυτά θέλω να επισημάνω, ότι το μενού ήταν πλούσιο και οι τιμές αρκετά λογικές αν εξαιρέσεις το παγωμένο μοσχαρίσιο φιλέτο :) Το εστιατόριο ήταν γεμάτο και τα πιάτα στα γύρω τραπέζια άδεια. Πιστεύω ότι ήταν απλά μια άτυχη νύχτα για εμάς και τον Σεφ :) Σύντομα θα του δώσουμε ακόμα μια ευκαιρία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, marikavictor
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο με εμφαση στα ορεκτικα αλλα εξαιρετικα τσιμπημενο, οπως αλωστε ολη η πολη της Λεμεσου... Συνεπως προσοχη στην παραγγελιαμ εξαιρετικη καβα

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Emmanouil Z
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

φαγαμε σουσι και στο τελος την πιτσα σοκολατας, ηταν ολα αααψογα!!!!! ακριβο αρκετα! αλλα ολα ηταν υπεροχα ωστοσο!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
2  Ευχαριστούμε, MakisRS
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπάρχουν πολλά να πεις γι' αυτό το εστιατόριο.
Εξαιρετικό περιβάλλον, φαγητό, σέρβις όλα στην εντέλεια!
Ακριβό μεν αλλά ό,τι πληρώσεις παίρνεις...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, GiannakourosV

The Garden Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Germasogeia, Limassol District

The Garden Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!