Mediterranean Beach Hotel
Kapetanios Odyssia(Λεμεσός)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 25% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 25% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 345 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Harmony Bay Hotel(Λεμεσός)
  • Πισίνα
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 19% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 19% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 123 $/διανυκτέρευση.

Ajax Hotel(Λεμεσός)
Alasia Hotel(Λεμεσός)
GrandResort(Λεμεσός)
Londa Hotel(Λεμεσός)
CrownePlaza.com
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 10% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 10% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 215 $/διανυκτέρευση.

The Royal Apollonia(Λεμεσός)
Four Seasons Hotel(Λεμεσός)
1.333
1.333
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Excellent!
Next to the beach!
Great time!
Great menu of sea food and nice bar !
Πολυ καλη εξυπηρέτηση!
Μου άρεσε πολύ το φαγητό και ιδιαίτερα ο σωλομος.
Είναι κοντά στην θάλασσα και την νύχτα είναι πολύ όμορφα!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Giorgos K
Ο/η VKilanis, General Manager του Mediterranean Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Σεπτεμβρίου 2017
Μετάφραση Google

Dear Giorgos K,

We appreciate your comments regarding yourexperience at the Mediterranean Beach Hotel. It is always a pleasure to receive such a positive feedback.

I will share your comments with our team, who I am certain will be encouraged by your remarks. As a member of prestigious family of “The Great Hotels of the World”, we continuously strive to exceed your needs and expectations; therefore your feedback is very important to us.

Thank you again for sharing your experience and we look forward to welcoming you back in the not too distant future.

Mediterranean Beach Hotel

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ολα ηταν υπεροχα. Το προσωπικο ηταν φιλοξενο και ευγενικο. Το δωματιο ανετο και πολυ καθαρο. Το πρωινό ηταν πολυ πλούσιο . Ηταν περα για περα των προσδοκιων μας..Απολαυσαμε την διαμονη μας και το συστηνώ ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Yiannis S

Αγαπητε Yiannis S,

Καταρχάς θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση και την εμπιστοσύνη που δείξατε προς το ξενοδοχείο μας.

Έχω με μεγάλη χαρά διαβάσει τα πολύ ενθαρρυντικά σας σχόλια σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας και τα πολύ κολακευτικά λόγια για την ομάδα μου.

Τα σχόλια σας και η πολύτιμη σας υποστήριξη είναι πολύ σημαντική για μας και ενδυναμώνει την δέσμευση μας για περεταίρω αναβάθμιση των προσφερόμενων υπηρεσιών μας.

Σας ευχαριστούμε για ακόμη μια φορά και σας διαβεβαιώνω ότι τα ενθαρρυντικά σας σχόλια θα διαβιβαστούν και στην υπόλοιπη ομάδα του ξενοδοχείου.

Ευελπιστούμε ότι θα έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο Mediterranean στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 24 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο ξενοδοχείο !!
Τελειο και το πρωσοπικο υπέροχη τοποθεσία Λεμεσός Forever ' φανταστική εξυπηρέτηση σας ευχαριστούμε θα σας ξανάρθουμε σύντομα cypros ⭐️σας το πρότινο ανεπιφύλακτα Κύπρος ωραίο
Νησί ..

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Μιχάλης Κ
Ο/η VKilanis, General Manager του Mediterranean Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Απριλίου 2017

Αγαπητε Μιχαλης Κ,

Η κριτική γράφτηκε 2 Απριλίου 2017

Πολύ καλή θέση πάνω στην θάλασσα με ωραίους χώρους και ενα υπέροχο υπαίθριο στην είσοδο.Θα κάνω ιδιαίτερη αναφορά στο φαγητό πού ήταν αψογο ,ενας εκπληκτικός μπουφές με απίθανες γεύσεις.Όμως φοβερό πρόβλημα η παντελής έλλειψη ηχομόνωσης ακούς τα πάντα από τα διπλανά δωμάτια ακόμα και το καπάκι της τουαλέτας που κλείνει ο διπλάνός σου.Επίσης ένα φρεσκάρισμα σε αυτές τις παλιομοδίτικες μοκέτες στα δωμάτια θα ήταν καλό.

• Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Zetta D
Η κριτική γράφτηκε 31 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτη και με ελλείψεις η καθαριότητα στα δωμάτια. Αργούσαν χαρακτηριστικά οι καμαριέρες στο σέρβις καθαριότητας. Έπρεε να πάρω τηλεφωνο στη reception για να έρθουν να αλλάξουν τις πετσέτες στο μπάνιο κ να φέρουν σαμπουαν.....

Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Andriannos