“Κακο προχειρο Σερβις και ο υπευθυνος του εστιατοριου αδιαφορος και καθολου ευγενικος στην εξυπηρετηση του πελατη. Πολυ φτηνη π”
Κριτική για: Draught

Draught
Κουζίνες: Διεθνής
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ μετριο εστιατοριο , βρωμικα τραπεζια κακο σερβις και καθολου καλη εξυπηρετιση και μη επαγγελματικη προσεγγιση απο τον υπευθυνο εστιατοριο να επιλυσει προβληματα , φτηνης. ποιοτητας φαγητο και υπερτιμημενο και ιδιαιτερα τα ποτα.παρα πολυ ακριβα!!! Πολυ ασχημη εμπειρια..Το.μαγαζι θελει ανακαινιση το φαγητο αναβαθμιση και επανδρωση με σοβαρο προσωπικο που να γνωριζει το αντικειμενο του.Δεν το συστηνω μας απογοητευσαν..

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, 1taxsidi
Ο/η CarobMillRestaurants, Marketing του Draught, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητέ επισκέπτη,
Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επισκεφθήκατε το εστιατόριό μας.
Έχουμε λάβει υπόψη όλα όσα μας γράψατε, καθώς η εταιρεία λαμβάνει σοβαρά υπόψη οποιαδήποτε κριτική με στόχο τη συνεχή μας βελτίωση.
Σχετικά με τις τιμές του μενού μας, όλα τα υλικά που χρησιμοποιούμε για την παρασκευή των πιάτων μας επιλέγονται βάση αυστηρών προδιαγραφών με γνώμονα πάντα την υψηλή ποιότητα και οι τιμές προσαρμόζονται αναλόγως.
Εκ μέρους των εστιατόριων Carob Mill Restaurants

Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2022

Χρειάζεται οπωσδήποτε κράτηση τα βράδια. Αρκετά τουριστική ατμόσφαιρα. Καλό αν πας, αλλά δεν πας δεν χάνεις και τίποτα. (αν δεν μιλάς αγγλικά θα δυσκολευτείς να συνεννοηθείς με το πολύ ευγενικό προσωπικό). Η προσέγγιση του προσωπικού είναι στα πλεονεκτήματα του χώρου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Nikos L
Ο/η CarobMillRestaurants, Marketing του Draught, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Δεκεμβρίου 2022

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε για τα σχόλια σας.
Τα σχόλια σας θα μεταβιβαστούν στον Υπεύθυνο εστιατορίου, στον Σεφ καθώς και στην Ομάδα μας και είμαστε σίγουροι ότι θα αποτελέσουν κίνητρο για να συνεχίσουν να προσφέρουν στους επισκέπτες μας άριστη εξυπηρέτηση και την υψηλότερη δυνατή ποιότητα.
Σας ευχαριστούμε για τη στήριξη και θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε σύντομα στο Draught Microbrewery.

Η κριτική γράφτηκε 27 Νοεμβρίου 2022

Παρασκευή βράδυ, με εξαιρετική live μουσική. Το burger ηταν εξαιρετικό και ειδικά στο ψήσιμο, η πίτσα εξίσου παρα πολύ ωραία. Πολλές επιλογές σε μπύρες και κρασιά. Σέρβις πάρα πολύ καλό και γρήγορο. Ευχαριστούμε τον Όθωνα για την επαγγελματική εξυπηρέτηση και κυρίως last minute κρατήσει για live μουσική.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Dimitris C
Ο/η CarobMillRestaurants, Marketing του Draught, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Νοεμβρίου 2022

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ που διαθέσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας αναφορικά με την επίσκεψη σας στο Draught Microbrewery.
Μας τιμούν ιδιαίτερα τα ευγενικά σας σχόλια και είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι από το φαγητό, την εξυπηρέτηση και το περιβάλλον.
Όλα όσα αναφέρατε θα διαβιβαστούν στον Σεφ, στον Υπεύθυνο εστιατορίου καθώς και στην ομάδα μας και είμαστε σίγουροι ότι θα αποτελέσουν κίνητρο για να συνεχίσουν να προσφέρουν στους επισκέπτες μας άριστη εξυπηρέτηση.

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη βραδιά με φίλους. Η εξυπηρέτηση απο την υποδοχή ως και το σέρβις ήταν άψογη. Το φαγητό πολύ καλό και οι μερίδες γενναιόδωρες. Και οι τιμές λογικές αναλόγως ποιότητας και ποσότητας φαγητού. Σίγουρα θα γίνει το στέκι μας απο δω και πέρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, chrysostomin
Ο/η CarobMillRestaurants, Marketing του Draught, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2022

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2022

Φαγητό, προσωπικό, μουσική όλα εξαιρετικά. Ένας χώρος όπου εύκολα γίνεσαι θαμώνας ακομη και με δυο παιδάκια μα,ι σου...Ωραία τοποθεσία, ειδικά το βράδυ για να φας και μετά να κάνεις τη βολτίτσα σου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, stella_angelos
Ο/η CarobMillRestaurants, Marketing του Draught, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουνίου 2022

Εκ μέρους της διεύθυνσης των εστιατορίων Carob Mill Restaurants Ltd.

Draught: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεμεσός, Limassol

Draught: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!