“Αγαπημένο μέρος.”
Κριτική για: Draught

Draught
Κουζίνες: Διεθνής
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2020

Είναι ένα από τα αγαπημένα μας στέκια στη Λεμεσό. Προσεγμένο φαγητό, πολύ όμορφο περιβάλλον και η εξυπηρέτηση πολύ καλή. Το συστήνω για χαλαρό βραδάκυ με μπύρες και καλή παρέα. Είναι πολύ όμορφο και το εσωτερικό του αλλά όλοι προτιμούν τα τραπέζια στον εξωτερικό χώρο καθότι οι μισοί και πλέον είναι καπνιστές.

Ευχαριστούμε, marthaf233
Ο/η CarobMillRestaurants, Marketing του Draught, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Όλα όσα αναφέρατε θα διαβιβαστούν στον Σεφ, στον Υπεύθυνο εστιατορίου καθώς και στην ομάδα μας και είμαστε σίγουροι ότι θα αποτελέσουν κίνητρο για να συνεχίσουν να προσφέρουν στους επισκέπτες μας άριστη εξυπηρέτηση.

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020

Πολύ χορταστικά και προσεγμένα πιάτα, ωραία ατμόσφαιρα και μουσική, πολύ καλή εξυπηρέτηση, φιλικό περιβάλλον! Συστήνεται!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Andri N
Ο/η CarobMillRestaurants, Marketing του Draught, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαρτίου 2020

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2020

Ομορφοσ χωροσ, ευχαριστη ατμοσφαιρα. Ευγενικο σερβισ και πολυ νοστιμο και ποιοτικο φαγητο. Μεγαλεσ μεριδεσ ανταξιεσ των τιμων. Το συστηνω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Nikoletouu
Ο/η NicoleE114, General Manager του Draught, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Φεβρουαρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ που διαθέσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας αναφορικά με την επίσκεψη σας στο Draught. Μας τιμούν ιδιαίτερα τα ευγενικά σας σχόλια και είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι από το φαγητό, την εξυπηρέτηση και το περιβάλλον.

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζι ηταν κλειστο για ανακαινηση η δεν ξερω τι για αναβαθμιση . Παρολα αυτα παραμενει ως ειχε και περιμενεις τουλαχιστο 45 λεπτα με μια ωρα για φαγητο . Τα συνοδευτικα ειναι πολυ τηγανιλα πατατα μετρια λαχανικα και γενικα ο ολος χωρος παραμενει γερασμενος ενα μενου το οποιο δεν παρουσιαζει καμια αλλαγη και χαλασε την ποιοτητα του και σε οργανωση και σε σερβις..Παραγγειλαμε το μιξ γκριλ για 2 και μας ειπαν θα παρει πολυ χρονο να το φτιαξουμε..Γενικα η διευθυνση εχει υποχρεωση να κρατησει την ποιοτητα και να αναβαθμιση και το χωρο και το ολο concept..Μη κρατατε τιποτα δεδομενο..Μετα της 23.00 το μαγαζι αρχιζει να αδειαζει διοτι δεν υπαρχει κατι να σε κρατα στο χωρο ουτε ακομα.και η μουσικη ...ηταν παρα πολυ αδιαφορη.. Αναρωτηθηκαμε ποια ηταν η ανακαινιση που εγινε στον χωρο η στο μενου..Καμια!Ειμασταν παρεα 12 ατομα και ειναι σχολια εκ.μερους ολων.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 1taxsidi
Ο/η NicoleE114, General Manager του Draught, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Φεβρουαρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Mας λυπεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι δεν ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας και απολογούμαστε για αυτό.
Έχουμε λάβει υπόψη όλα όσα μας γράψατε, τα οποία θα μεταφερθούν στους Chef και στη διεύθυνση, καθώς η εταιρεία λαμβάνει σοβαρά υπόψη οποιαδήποτε κριτική με στόχο τη συνεχή μας βελτίωση.
Ωστόσο, θα χαρούμε πολύ αν μας δώσετε την ευκαιρία να ανακτήσουμε την εμπιστοσύνη σας και να σας δούμε ξανά στο Draught.
Εκ της διεύθυνσης των Carob Mill Restaurants

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σταθερή επιλογή κάθε φορά που επισκέπτομαι την Λεμεσό. Καλή ποιότητα και καλή εξυπηρέτηση. Ιδανικό και για οικογένειες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, georgesF8151VT
Ο/η Carob Mill R, Manager του Draught, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιανουαρίου 2020

Εκ μέρους της διεύθυνσης των εστιατορίων Carob Mill Restaurants Ltd.

Draught: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεμεσός, Limassol

Draught: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα