1.994
1.994
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Πραγματικά αξέχαστη εμπειρία...καταπληκτικά FACILITIES,φιλόξενο προσωπικό,υπέροχο και πεντακάθαρο δωμάτιο.Πλουσιοπάροχο πρωινό,ωραίο περιβάλλον....πραγματικά δεν θέλεις να φύγεις....Ιδιαίτερες ευχαριστίες στην κα. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ (GUEST RELATION MANAGER OF AMATHUS BEACH HOTEL LIMASSOL) που μας έκανε να νιώθουμε σαν στο σπίτι μας!!!

Συμβουλή: Το δωμάτιο μας είχε θέα στην ενδοχώρα όμως και πάλι ήταν τέλειο!
  • Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, neliaiordanou
Ο/η Andreas G, General Manager του Amathus Beach Hotel Limassol, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Αγαπητή Κυρία Neliaiordanou,
Μόλις έχω διαβάσει την εξαίρετη αξιολόγηση σας στο TripAdvisor και ειλικρινά σας ευχαριστώ πάρα πολύ.
Η ομάδα μου και εγώ εργαζόμαστε ευσυνείδητα για να εξασφαλίσουμε ότι οι πελάτες μας απολαμβάνουν την διαμονή τους μαζί μας. Είμαστε απόλυτα αφοσιωμένοι στο να διασφαλίσουμε ότι κάθε λεπτομέρεια της διαμονής όλων των πελατών μας είναι τέλεια και είμαστε πάντοτε έτοιμοι να βοηθήσουμε με οποιονδήποτε τρόπο μπορούμε για επίτευξη του στόχου αυτού.
Θα μεταφέρω τα υπέροχα σχόλια σας στην Αναστασία, και είμαι σίγουρος ότι θα ενθουσιαστεί.
Είμαι πάντοτε στη διάθεση σας για να σας εξυπηρετήσω για την επόμενη κράτηση σας στο Αμαθούς. Εισηγούμαι όπως επικοινωνήσετε μαζί μου στο ageorgiou@amathushotel.com, όποτε αποφασίσετε να μας επισκεφθείτε ξανά, και θ' αναλάβω προσωπικά την κράτηση σας και την όλη διαμονή σας.

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

just perfect ......ola telia !!me to pou ftaneis stin eisodo xekinontas apo tous poli exipiretikous parkadorus ,eipodochi,katharistries,karsonia,aneti k para poli katharoi oloi oi chwroi..mesa sto dwmario niotheis pws mpikes sto spiti su...mexri tin stigmi pou tha figeis h exiperetisi sta podia mas ..efxaristume..

Διαμονή: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, Nikolas C
Ο/η Andreas G, General Manager του Amathus Beach Hotel Limassol, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ Κύριε Nikolas C,
Σας ευχαριστώ πολύ για τα υπέροχα σχόλια σας στο TripAdvisor σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο ξενοδοχείο Amathus.Έχω εκτιμήσει πολύ την ψηλή βαθμολογία που δώσατε στο Ξενοδοχείο μας και θα τη μοιραστώ όπως και γα σχόλια σας με την ομάδα μου.
Στο Αμαθούς, η συνεχής προσπάθεια της ομάδας είναι να ανταποκρινόμαστε στις ανάγκες και προσδοκίες των πελατών μας. Ως εκ τούτου, η αξιολόγηση σας είναι πολύ σημαντική για εμάς.
Σας ευχαριστώ και πάλι για την ανταλλαγή των εμπειριών σας μαζί μας, και προσβλέπω σύντομα να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχθούμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας. Είμαι δε στη διάθεση σας για να διευθετήσω την κράτηση σας. Παρακαλώ μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο ageorgiou@amathushotel.com.

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018

Ηταν μια υπέροχη διαμονή. Ηταν η επέτειος μας και πραγματικα ολο το προσωπικό ηταν δίπλα μας. Μας εφεραν διαφορες εκπληξεις στο δωμάτιο. Ολοι ηταν ευγενικοί. Καθαροι χώροι σε ολο το ξενοδοχείο. Κλείσαμε και βραδινό στο εστιατόριο του ξενοδοχείου και ηταν υπέροχο. Σας ευχαριστούμε για όλα. Σίγουρα θα ξαναερθουμε...

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, Andriana S
Ο/η Andreas G, General Manager του Amathus Beach Hotel Limassol, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Μαρτίου 2018

Αγαπητή κυρία Andriana S,
Σας ευχαριστώ πολύ για την ψηλή βαθμολογία που δώσατε στο Ξενοδοχείο Αμαθούς μέσω του TripAdvisor σχετικά με τη διαμονή σας.
Είναι τιμή μας που επιλέξατε το Αμαθούς για να γιορτάσετε την επέτειο σας και ειλικρινά χαίρομαι που απολαύσατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Είμαι πολύ περήφανος όταν διαβάζω για την εξαιρετική εξυπηρέτηση που παρέχει η ομάδας του Αμαθούς στους πελάτες μας, και τις αξέχαστες στιγμές που δημιουργούν σε αυτούς. Ωστόσο πρέπει να πούμε ότι δεν μπορούσαμε να κάνουμε την δουλειά μας τόσο αποτελεσματικά χωρίς τους υπέροχους πελάτες μας που έχουμε τη χαρά να εξυπηρετούμε.
Όπως πάντα, θα μεταφέρω την πολύ καλή βαθμολογία σας και τα εξαίρετα σχόλια σας στην ομάδα μου.
Σας ευχαριστώ και πάλι για την ανταλλαγή των εμπειριών σας μαζί μας, και προσβλέπω σύντομα να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχθούμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας. Εισηγούμαι όπως επικοινωνήσετε μαζί μου στο ageorgiou@amathushotel.com όποτε αποφασίσετε να επισκεφθείτε ξανά το Ξενοδοχείο μας.

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο μόνο για μια νύχτα . Η εξυπηρέτηση σε όλα τα επίπεδα άψογη. Μας προσφέραν καφέ και τσάι μέχρι να ετοιμαστεί το δωμάτιο, παρόλο που δεν είχαμε ενημερώσει ότι θα φτάσουμε νωρίτερα. Ο manager του ξενοδοχείου, κ. Γεωργίου , μας καλωσόρισε αυτοπροσώπως. Επίσης, ως «δώρο» για την επέτειο μας, μας έκανε δωρεάν upgrade το δωμάτιο από inland view σε sea view και στο δωμάτιο μας περίμενε σαμπάνια και φρούτα. Το πρωινό επίσης φανταστικό με επιλογές από pancakes και βάφλες, αυγά κάθε τύπου και ό,τι μπορείς να φανταστείς.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα, σίγουρα κάποια στιγμή θα το επισκεφτούμε ξανά!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Jacob K
Ο/η Andreas G, General Manager του Amathus Beach Hotel Limassol, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ Ιάκωβε Κ,
Είμαι πολύ περήφανος όταν διαβάζω για τη θαυμάσια εξυπηρέτηση που παρέχει η ομάδα του Αμαθούς στους πελάτες μας, και τις αξέχαστες στιγμές που δημιουργούν. Να είστε βέβαιος ότι θα μεταφέρω τα υπέροχα σχόλια σας στην ομάδα μου.
Σας ευχαριστώ για την αναφορά σας σ' εμένα. Είναι πάντοτε μεγάλη μου χαρά να υποδέχομαι τους πελάτες μας και να τους εξυπηρετώ προσωπικά.

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2018

Το δωμάτιο εξαιρετικό και πολυτελές, η θέα της θάλασσας μαγική, ! Οι μέρες πριν και μετά την Πρωτοχρονιά ηλιόλουστες, το χαρήκαμε πολύ! Οπωσδήποτε θα ξαναπάμε το καλοκαίρι, θα είναι ακόμα πιο ωραία! Το προσωπικό εξυπηρετικότατο.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, panosfalagis
Ο/η Andreas G, General Manager του Amathus Beach Hotel Limassol, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Panosfalagis,
Με μεγάλη μου ευχαρίστηση διάβασα τόσο πόσο ωραία περάσατε τις μέρες των γιορτών στο Αμαθούς, όσο και που σας άρεσε η θέα στη θάλασσα από το δωμάτιο σας. Όλα τα δωμάτια με θέα τη θάλασσα έχουν ανεμπόδιστη και εκπληκτική θέα στη Μεσόγειο Θάλασσα, σε συνδυασμό με τους υπέροχους κήπους του ξενοδοχείου μήκους 4.000m2.
Είμαι πολύ περήφανος όταν διαβάζω για την εξαιρετική εξυπηρέτηση που παρέχει η ομάδας του Αμαθούς στους πελάτες μας, και τις αξέχαστες στιγμές που δημιουργούν. Να είστε βέβαιοι ότι θα μεταφέρω τα υπέροχα σχόλια σας στην ομάδα μου.
Σας ευχαριστώ και πάλι για την ανταλλαγή των εμπειριών σας μαζί μας, και προσβλέπω σύντομα να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχθούμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας. Παρακαλώ μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο ageorgiou@amathushotel.com όποτε αποφασίσετε να επισκεφθείτε ξανά το Ξενοδοχείο μας.