Amathus Beach Hotel Limassol
Kapetanios Odyssia(Λεμεσός)
GrandResort(Λεμεσός)
Alasia Hotel(Λεμεσός)
  • Δωρεάν στάθμευση
Kapetanios Hotel Limassol(Λεμεσός)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
HotelQuickly
getaroom.com
Ajax Hotel(Λεμεσός)
HotelsClick
1.916
1.916
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

just perfect ......ola telia !!me to pou ftaneis stin eisodo xekinontas apo tous poli exipiretikous parkadorus ,eipodochi,katharistries,karsonia,aneti k para poli katharoi oloi oi chwroi..mesa sto dwmario niotheis pws mpikes sto spiti su...mexri tin stigmi pou tha figeis h exiperetisi sta podia mas ..efxaristume..

Διαμονή: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, Nikolas C
Ο/η Andreas G, General Manager του Amathus Beach Hotel Limassol, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ Κύριε Nikolas C,
Σας ευχαριστώ πολύ για τα υπέροχα σχόλια σας στο TripAdvisor σχετικά με την πρόσφατη διαμονή σας στο ξενοδοχείο Amathus.Έχω εκτιμήσει πολύ την ψηλή βαθμολογία που δώσατε στο Ξενοδοχείο μας και θα τη μοιραστώ όπως και γα σχόλια σας με την ομάδα μου.
Στο Αμαθούς, η συνεχής προσπάθεια της ομάδας είναι να ανταποκρινόμαστε στις ανάγκες και προσδοκίες των πελατών μας. Ως εκ τούτου, η αξιολόγηση σας είναι πολύ σημαντική για εμάς.
Σας ευχαριστώ και πάλι για την ανταλλαγή των εμπειριών σας μαζί μας, και προσβλέπω σύντομα να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχθούμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας. Είμαι δε στη διάθεση σας για να διευθετήσω την κράτηση σας. Παρακαλώ μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο ageorgiou@amathushotel.com.

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018

Ηταν μια υπέροχη διαμονή. Ηταν η επέτειος μας και πραγματικα ολο το προσωπικό ηταν δίπλα μας. Μας εφεραν διαφορες εκπληξεις στο δωμάτιο. Ολοι ηταν ευγενικοί. Καθαροι χώροι σε ολο το ξενοδοχείο. Κλείσαμε και βραδινό στο εστιατόριο του ξενοδοχείου και ηταν υπέροχο. Σας ευχαριστούμε για όλα. Σίγουρα θα ξαναερθουμε...

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, Andriana S
Ο/η Andreas G, General Manager του Amathus Beach Hotel Limassol, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Μαρτίου 2018

Αγαπητή κυρία Andriana S,
Σας ευχαριστώ πολύ για την ψηλή βαθμολογία που δώσατε στο Ξενοδοχείο Αμαθούς μέσω του TripAdvisor σχετικά με τη διαμονή σας.
Είναι τιμή μας που επιλέξατε το Αμαθούς για να γιορτάσετε την επέτειο σας και ειλικρινά χαίρομαι που απολαύσατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Είμαι πολύ περήφανος όταν διαβάζω για την εξαιρετική εξυπηρέτηση που παρέχει η ομάδας του Αμαθούς στους πελάτες μας, και τις αξέχαστες στιγμές που δημιουργούν σε αυτούς. Ωστόσο πρέπει να πούμε ότι δεν μπορούσαμε να κάνουμε την δουλειά μας τόσο αποτελεσματικά χωρίς τους υπέροχους πελάτες μας που έχουμε τη χαρά να εξυπηρετούμε.
Όπως πάντα, θα μεταφέρω την πολύ καλή βαθμολογία σας και τα εξαίρετα σχόλια σας στην ομάδα μου.
Σας ευχαριστώ και πάλι για την ανταλλαγή των εμπειριών σας μαζί μας, και προσβλέπω σύντομα να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχθούμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας. Εισηγούμαι όπως επικοινωνήσετε μαζί μου στο ageorgiou@amathushotel.com όποτε αποφασίσετε να επισκεφθείτε ξανά το Ξενοδοχείο μας.

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο μόνο για μια νύχτα . Η εξυπηρέτηση σε όλα τα επίπεδα άψογη. Μας προσφέραν καφέ και τσάι μέχρι να ετοιμαστεί το δωμάτιο, παρόλο που δεν είχαμε ενημερώσει ότι θα φτάσουμε νωρίτερα. Ο manager του ξενοδοχείου, κ. Γεωργίου , μας καλωσόρισε αυτοπροσώπως. Επίσης, ως «δώρο» για την επέτειο μας, μας έκανε δωρεάν upgrade το δωμάτιο από inland view σε sea view και στο δωμάτιο μας περίμενε σαμπάνια και φρούτα. Το πρωινό επίσης φανταστικό με επιλογές από pancakes και βάφλες, αυγά κάθε τύπου και ό,τι μπορείς να φανταστείς.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα, σίγουρα κάποια στιγμή θα το επισκεφτούμε ξανά!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Jacob K
Ο/η Andreas G, General Manager του Amathus Beach Hotel Limassol, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ Ιάκωβε Κ,
Μόλις έχω διαβάσει την εξαίρετη αξιολόγηση σας στο TripAdvisor και ειλικρινά σας ευχαριστώ πάρα πολύ.
Είμαι πολύ περήφανος όταν διαβάζω για τη θαυμάσια εξυπηρέτηση που παρέχει η ομάδα του Αμαθούς στους πελάτες μας, και τις αξέχαστες στιγμές που δημιουργούν. Να είστε βέβαιος ότι θα μεταφέρω τα υπέροχα σχόλια σας στην ομάδα μου.
Σας ευχαριστώ για την αναφορά σας σ' εμένα. Είναι πάντοτε μεγάλη μου χαρά να υποδέχομαι τους πελάτες μας και να τους εξυπηρετώ προσωπικά.

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2018

Το δωμάτιο εξαιρετικό και πολυτελές, η θέα της θάλασσας μαγική, ! Οι μέρες πριν και μετά την Πρωτοχρονιά ηλιόλουστες, το χαρήκαμε πολύ! Οπωσδήποτε θα ξαναπάμε το καλοκαίρι, θα είναι ακόμα πιο ωραία! Το προσωπικό εξυπηρετικότατο.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, panosfalagis
Ο/η Andreas G, General Manager του Amathus Beach Hotel Limassol, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Panosfalagis,
Με μεγάλη μου ευχαρίστηση διάβασα τόσο πόσο ωραία περάσατε τις μέρες των γιορτών στο Αμαθούς, όσο και που σας άρεσε η θέα στη θάλασσα από το δωμάτιο σας. Όλα τα δωμάτια με θέα τη θάλασσα έχουν ανεμπόδιστη και εκπληκτική θέα στη Μεσόγειο Θάλασσα, σε συνδυασμό με τους υπέροχους κήπους του ξενοδοχείου μήκους 4.000m2.
Είμαι πολύ περήφανος όταν διαβάζω για την εξαιρετική εξυπηρέτηση που παρέχει η ομάδας του Αμαθούς στους πελάτες μας, και τις αξέχαστες στιγμές που δημιουργούν. Να είστε βέβαιοι ότι θα μεταφέρω τα υπέροχα σχόλια σας στην ομάδα μου.
Σας ευχαριστώ και πάλι για την ανταλλαγή των εμπειριών σας μαζί μας, και προσβλέπω σύντομα να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχθούμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας. Παρακαλώ μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο ageorgiou@amathushotel.com όποτε αποφασίσετε να επισκεφθείτε ξανά το Ξενοδοχείο μας.

Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2017

Μείναμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο για 2 νύχτες σε junior σουίτα με θέα θάλασσα. Ολα ήταν τελεια! Η εξυπηρετηση πολύ καλή, η καθαριοτητα άψογη και το πρωινό πλήρες. Το δωμάτιο αρκετά άνετο και μεγαλο! Διαθέτει πολύ περιποιημένους εξωτερικούς χώρους!
Δεν υπήρχε τίποτα που να μην μας αρεσε!

Συμβουλή: Η θέα προς την θάλασσα είναι υπέροχη!
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, maria m
Ο/η Andreas G, General Manager του Amathus Beach Hotel Limassol, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητή κυρία Μαρία Μ,
Σας ευχαριστώ πολύ για τα ευγενικά σας σχόλια στο TripAdvisor σχετικά με τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο Amathus.
Στο Αμαθούς, η συνεχής προσπάθεια της ομάδας είναι να ανταποκρινόμαστε στις ανάγκες και προσδοκίες των πελατών μας. Είμαι δε πολύ περήφανος όταν διαβάζω για την εξαιρετική εξυπηρέτηση που παρέχει η ομάδας του Αμαθούς στους πελάτες μας, και τις αξέχαστες στιγμές που δημιουργούν σε αυτούς. Θα μεταφέρω τα υπέροχα σχόλια σας στην ομάδα μου.
Σας ευχαριστώ και πάλι και προσβλέπω σύντομα να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχθούμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας. Παρακαλώ μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο ageorgiou@amathushotel.com όποτε αποφασίσετε να επισκεφθείτε ξανά το Ξενοδοχείο μας.
Σας εύχομαι Χαρούμενα Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο τον Καινούργιο Χρόνο.