“ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ/ΑΚΡΙΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΟΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ”
Κριτική για: Fat Fish

Fat Fish
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Η χειρότερη εμπειρία που είχαμε σε εστιατόριο μέχρι τώρα. Καταρχάς με το που μπήκαμε στο εστιατόριο αντικρίσαμε ένα γκαρσόνι (Χρίστος) ο οποίος παρα να μας υποδεχτεί με χαμόγελο ήταν θυμωμένος δεν ξέρω και εγω τί δεν ήταν καθόλου μα καθόλου φιλόξενος. Στη συνέχεια στο τραπέζι βρήκαμε ένα πιάτο που ήταν ραγισμένο απο την μέση και 2 ποτήρια επίσης ραγισμένα.... Παραγγείλαμε 6 πιάτα απο τα οποία τα 4 που ήρθαν στο τραπέζι ήταν τελείως μα τελείως κρύα. Τα δώσαμε πίσω και μας έφτιαξαν άλλα. Και το κερασάκι στην τούρτα ήταν η τρίχα που βρήκα στο μπωλ με τις πατάτες μου. Ότι μα ότι χειρότερο μπορούσε να μας συμβεί. Απαίσια απαίσια απαίσια....μας χάλασαν την όλη διάθεση που είχαμε για το Κυριακάτικο μεσημεριανό μας!!!!

2  Ευχαριστούμε, nafsika84

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα όμορφο μέρος πάνω στην παραλία .Εξαιρετικό προσωπικό,νόστιμο φαγητό αλλά ανεπίτρεπτο να σε χρεώνουν €25 ευρώ για μια μερίδα χταπόδι το οποίο δεν αρκούσε για ένα άτομο. Πανάκριβο!!!!!Δεν θα το συστηνα.

1  Ευχαριστούμε, Vanthoullis T
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό χωρίς εκπλήξεις.
Το μέρος που βρίσκεται είναι φανταστικό. Το προσωπικό ευγενικό. Θα ξαναπάω σίγουρα.

Ευχαριστούμε, sougias
Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό, άψογο φαί. Ποικιλία και ποιότητα! Ακριβούτσικο αλλά αξίζει.. Να πάτε οπωσδήποτε. Κεντρική τοποθεσια πάνω στη θάλασσα.

Ευχαριστούμε, claire k
Η κριτική γράφτηκε 13 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν αγευστο και η ποσότητα του στο πιάτο ελάχιστη και μη ικανοποιητικη.. Όσο για την τιμή των πιάτων ήταν υπερβολικά υψηλες κάτι που δεν δικαιολογείται, αφού οι μερίδες ήταν μικρές..

Ευχαριστούμε, geopan22

Fat Fish: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Limassol District, Κύπρος

Λεμεσός, Limassol District

Fat Fish: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!