Tripadvisor
Λεμεσός

“Καλό φαγητό αλλά χάλια εξυπηρέτηση.”
Κριτική για: Artima Bistro

Artima Bistro
Κουζίνες: Μεσογειακή
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Ιδιωτικό δείπνο, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Ιδιωτικό δείπνο, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό αλλά χάλια εξυπηρέτηση. Όχι γιατί δεν είναι ευγενικό το προσωπικό αλλά γιατί είναι λίγο, πολύ λίγο για τον κόσμο. Καθώς και άπειρα. Παραγγείλαμε στις 1.30 και ήρθε το φαγητό μας στις 3.30

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, kriti1987
Ο/η Carob Mill R, Manager του Artima Bistro, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε για την αξιολόγηση του Artima στο TripAdvisor.
Mας λυπεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι δεν ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας και απολογούμαστε για αυτό.
Έχουμε λάβει υπόψη όλα όσα μας γράψατε, τα οποία θα μεταφερθούν στους Chef και στη διεύθυνση, καθώς η εταιρεία λαμβάνει σοβαρά υπόψη οποιαδήποτε κριτική με στόχο τη συνεχή μας βελτίωση.
Ωστόσο, θα χαρούμε πολύ αν μας δώσετε την ευκαιρία να ανακτήσουμε την εμπιστοσύνη σας και να σας δούμε ξανά στο Artima.
Εκ της διεύθυνσης των Carob Mill Restaurants

Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2019

Άριστη Εξυπηρέτηση
Μεγάλη ποικιλία – εξαιρετική ποιότητα στις πρώτες ύλες που φαίνεται μετά…
Δεν είναι φτηνό
Είναι όμως αυτό ακριβώς που υπόσχεται

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Basilis K
Ο/η Carob Mill R, Manager του Artima Bistro, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ που διαθέσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας αναφορικά με την επίσκεψη σας στο Artima.
Μας τιμούν ιδιαίτερα τα ευγενικά σας σχόλια και είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι από το φαγητό, την εξυπηρέτηση και το περιβάλλον.
Όλα όσα αναφέρατε θα διαβιβαστούν στον Σεφ, στον Υπεύθυνο εστιατορίου καθώς και στην ομάδα μας και είμαστε σίγουροι ότι θα αποτελέσουν κίνητρο για να συνεχίσουν να προσφέρουν στους επισκέπτες μας άριστη εξυπηρέτηση.

Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα πιο αγαπημένα μας μερη στην πόλη. Πρόσφατα ανακαινίστηκε και ο χωρος αναβαθμίστηκε ακομα περισσοτερο. Οσον αφορά το φαγητο ειναι πάντα εξαιρετικο ο,τι και αν δοκιμάσαμε. Η εξυπηρετηση ειναι πάντα αψογη και οι τιμες καλες σε σχεση με την ποιότητα που προσφερει.

Ευχαριστούμε, AgaMik
Ο/η Carob Mill R, Manager του Artima Bistro, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια στο TripAdvisor, τα οποία μας χαροποιούν ιδιαίτερα.
Τα θετικά σχόλια σας θα μεταβιβαστούν στον Υπεύθυνο εστιατορίου, στον Σεφ καθώς και στην Ομάδα μας και είμαστε σίγουροι ότι θα αποτελέσουν κίνητρο για να συνεχίσουν να προσφέρουν στους επισκέπτες μας άριστη εξυπηρέτηση και την υψηλότερη δυνατή ποιότητα.
Σας ευχαριστούμε για τη στήριξη και θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε σύντομα στο Artima.
Με φιλικούς χαιρετισμούς
Εκ μέρους της διεύθυνσης των εστιατορίων CarobMill Restaurants Ltd.

Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Από τα λίγα μέρη εστίασης που ξέρεις ότι θα σε βγάλει ασπροπρόσωπο στους φιλοξενούμενους σου. Αλλά και για οικογενειακές συναθροίσεις είναι το κατάλληλο μέρος.
Τα γκαρσόνια είναι πάντα έτοιμα να ικανοποιήσουν τις επιθυμίες σου πάντα με χαμόγελο.
Μεγάλη κάβα, υπέροχο φαγητό.

Ευχαριστούμε, KyriacosSC62

Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σε έναν πολύ κομψα διακοσμημένο χώρο, που παλαιοτερα ηταν μερος ενος χαρουπομυλου, δίπλα στο Μεσαιωνικο Κάστρο της Λεμεσου απολαύσαμε ένα καλό δείπνο με μεσογειακές και ευρωπαϊκές γεύσεις. Η ποιότητα του φαγητού πολύ καλή , η ποσότητα όχι τεραστια άλλα πλήρως ικανοποιητική, η εξυπηρέτηση άψογη.

Ευχαριστούμε, Doraser
Ο/η Carob Mill R, Manager του Artima Bistro, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2019

Εκ μέρους της διεύθυνσης των εστιατορίων Carob Mill Restaurants Ltd.

Artima Bistro: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεμεσός, Limassol District

Artima Bistro: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!