“Τέλεια!!!”
Κριτική για: Skulukuin Art & Handmade Jewelry

Skulukuin Art & Handmade Jewelry
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Περιγραφή ιδιοκτήτη: Το Skulukuin crafts and gallery είναι ένας τρόπος να παρουσιάσουμε τις δημιουργικές μας ανησυχίες. Στο κάθε κομμάτι της έκθεσής μας αφιερώνουμε το προσωπικο μας γούστο και την αγάπη. Χειροποίητα προτότυπα κοσμήματα από ασήμι και άλλα μέταλλα καθώς και πίνακες μοναδικής αισθητικής και τεχνικής. Στόχος μας ειναι να παρουσιάσουμε στο μέλλον ιδιαίτερα κομμάτια όπως μικρά έπιπλα και λάμπες με ενδιαφέρουσες τεχνικές και έμπνευση. Σας περιμένουμε στον δικό μας κόσμο δημιουργίας!!!!!
Η κριτική γράφτηκε 5 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απάντηση από τη διεύθυνση:Απάντηση: 7 Απριλίου 2017
Μετάφραση Google

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απάντηση από τη διεύθυνση:Απάντηση: 18 Ιανουαρίου 2017
Μετάφραση Google

Skulukuin Art & Handmade Jewelry: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεμεσός, Limassol District

Skulukuin Art & Handmade Jewelry: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!