Tripadvisor

Κριτική για: Pier One Cafe RestoBar

Pier One Cafe RestoBar
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο περιβάλλον, άψογη ατμόσφαιρα. Καταπληκτική θέα. Αρκετά καλό σέρβις και μουσική που αντιπροσωπεύει το όμορφο περιβάλλον. Το φαγητό μέτριο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, AnaStaZia2006

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2019

Πολύ νόστιμο φαγητό, ευγενικό προσωπικό και πολύ όμορφος χώρος. Ήρθα σε επικοινωνία με τον ιδιοκτήτη για να οργανώσουμε το πάρτυ. Ήταν πολύ εξυπηρετικός και πρόθυμος να βοηθήσει. Αρχικά μου εξήγησε όλες τις πιθανές επιλογές για το πως να οργανωθεί. Έπειτα, μετά από κοινή συνεννόηση μας έφτιαξε ειδικό μενού σε πολύ οικονομική τιμή που συμπεριλάμβανε τα πάντα. Κατά τη διάρκεια της νύχτας μάθαμε πως κάποια κοπέλα νήστευε και παρόλο που δεν είχαμε κατάλληλα πιάτα στο μενού το διευθέτησε και αυτό. Τέλος ήρθε επανειλημμένες φορές να επιβεβαιώσει ότι όλα κυλούσαν ομαλά στο τραπέζι. Μείναμε πολύ ευχαριστημένες.

Ευχαριστούμε, Gloria P
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό(μπριζόλα εγώ και κατόπουλο στη σχάρα οι φίλες). Κάποια δυσκολία στο service με καθυστέρηση στην εκτέλεση της παραγγελίας και ξέχασμα στο να μας φερουν λεμόνι.
Σχετικά καλές τιμές και εξαιρετική θέα. Εκτίμησα το ενδιαφέρον του manager στο τέλος για το αν ήταν όλα καλα.

Ευχαριστούμε, Savvas S
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ χαμηλή ποιότητα φαγητού κ αργή εξυπηρέτηση. Το φαγητό μέτριο έως κακό. Υπερεκτιμημένο εστιατόριο λόγω της ωραίας θεάς.

Ευχαριστούμε, 217spyrosp
Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο αλλα πρέπει να μην πας όταν έχει πολύ κόσμο κυριακή μεσημέρι ή καλύτερα να κανεις κράτηση
Τέλειο για καφέ για πρωινό για μεσημεριανό για sushi , ποτό και ειδικά για γλυκό!
Είναι ο αγαπημένος μου προορισμός με τέελεια θέα μέχρι που βλέπεις την άλλη παραλιακή άκρη της Λεμεσού!
Το προσωπικό εξυπηρετικό και αρκετά ευγενικό

Ευχαριστούμε, vasilikichr9

Pier One Cafe RestoBar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεμεσός, Limassol District

Pier One Cafe RestoBar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!