“Κατω του Μετριου.”
Κριτική για: Pier One Cafe RestoBar

Pier One Cafe RestoBar
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Για μια επιχειρηση τετοιου επιπεδου και τοποθεσιας απαραδεκτο το σερβις αλλα και οι καφεδες. καθυστερηση στην παραγγελια και απογοητευση με αυτα που παραγγειλαμε.
συνεχως γεματο με κρατησεις; δλδ για να πιει καποιος τον καφε του και να απολαυσει το σνακ η γλυκο του πρεπει να κανει κρατηση?
κακη σχεση ποιοτητας - τιμης

Ευχαριστούμε, GeorgeLakis

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε για καφε με φίλους και μείναμε ως αργα για ποτό. Ο καφές που δοκιμάσαμε Calypso με Tia Maria ηταν εξαιρετικός! Επισης το ποτό με ρούμι Mai Tai ηταν υπεροχο! Το προσωπικό ηταν πολυ εξυπηρετικό και ευγενικό και η θεα υπεροχη!

Ευχαριστούμε, Anthi82
Ο/η constantina k, Digital Marketing Team του Pier One Cafe RestoBar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Μαρτίου 2018

Αγαπητή Anthi82,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το σχόλιο που μοιραστήκατε μαζί μας στο TripAdvisor.
Είναι μεγάλη μας χαρά να βλέπουμε τους επισκέπτες μας να φεύγουν ικανοποιημένοι από το κατάστημα μας αλλά ακόμα πιο μεγάλη η χαρά μας στο να τους βλέπουμε να επιστρέφουν ξανά και ξανά!
Θα χαρούμε πολύ να σας ξανά εξυπηρετήσουμε στο άμεσο μέλλον! Ευχαριστούμε πολύ και πάλι για τα όμορφα λόγια σας!

Η κριτική γράφτηκε 13 Νοεμβρίου 2017

Καταπληκτική τοποθεσία αλλά και γενικά η σύλληψη για το εστιατόριο σε αυτό τον τόπο. Έχεις την αίσθηση ότι είσαι μέσα σε καράβι! Καταπληκτική θέα. Το φαγητό πάρα πολύ καλό και οι μερίδες πολύ μεγάλες! Νοστιμότατη κουζίνα, γρήγορο, καθαρό και άψογο σέρβις!

Ευχαριστούμε, GEORGE A
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος, υπέροχος φωτισμός και διαρρύθμιση, εκπληκτική θέα. Αξίζει μια βόλτα από τη Λευκωσία για φαγητό ή ποτό απολαμβάνοντας κάτι διαφορετικό..

Ευχαριστούμε, Chrissy S
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2017

Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό, το φαγητό πολύ γευστικό και το επιδόρπιο στο τέλος ήταν η απόλαυση . Θα το επισκεφτώ ξανά

Ευχαριστούμε, ZACHARIAS28051971

Pier One Cafe RestoBar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεμεσός, Limassol District

Pier One Cafe RestoBar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!