“Τροφική δηλητηρίαση από το φαγητό.”
Κριτική για: TGI Fridays - Larnaca Finikoudes

TGI Fridays - Larnaca Finikoudes
Κουζίνες: Διεθνής
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μαζι με την γυναικα μού πηγαίναμε τακτικα στα εστιατόρια της αλυσίδας αυτής όχι τόσο για το φαγητό που είναι μετριο, περισσότερο για το περιβάλλον θα έλεγα. Η τελευταία επίσκεψη μας ήταν και η πιο εφιαλτική. Φάγαμε και εγώ και η γυναίκα μου φαχιτας και για πρώτη φορά στην ζωή μας πάθαμε και οι δυο τροφική δηλητηρίαση. Αυτή ήταν και θα ειναι και η τελευταία μας επίσκεψη στα εν λογο εστιατόρια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, christakis10

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά δεν περίμενα τόσο χαλια εξυπηρέτηση. Κάτσαμε για φαγητό, ζητήσαμε να μας φορτίσουν το κινητό και μας φέρανε ένα powerbank χωρίς καλώδιο συμβατό με το κινητό μου. Όταν ζήτησα να φορτιστεί εντός του καταστήματος μου είπαν αδύνατον ενώ τους ενημέρωσα πως έπρεπε να χω οπωσδήποτε μπαταρία λόγω επικοινωνίας με Αθήνα. Ο υπεύθυνος καταστήματος αρνήθηκε να το φορτίσει διότι παλιότερα η εταιρεία πλήρωσε 1000 ευρώ αποζημίωση σε πελάτη που παραπονέθηκε ότι του χάλασαν το κινητό κατά τη φόρτιση στο κατάστημα αυτο, τονίζοντας μας ότι αυτό έγινε επιτειδες από τον πελάτη για να βγάλει λεφτά. Έφυγα από κει, δεν έφαγα αλλά η εικόνα στα πιάτα ήταν φτωχή συγκριτικά με αυτή της Αθήνας και της Αγγλίας. Άρα το συμβάν αυτό μας έσωσε κ από την κατανάλωση κάποιου πιάτου που δεν θα έμοιαζε σε καμία περίπτωση σε εμφάνιση ποιότητα και ποσότητα των "πραγματικών" Fridays. Τελος, δεν ήταν λίγα τα αρνητικα σχόλια που άκουσα από τα δίπλα τραπέζια για την μετρια γεύση και εμφάνιση των πιάτων.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Giwrgos M
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο δεν εχει καμία σχεση με τις γνωστές μας γεύσεις tgi σε Ελλαδα ή Λονδινο . Πήρα μπέργκερ εντελώς άνοστο και μικρή μερίδα . Το περιβάλλον με πολυ βαβούρα και θόρυβο δεν θύμιζε σε καμία περιπτωςη την ομορφιά που έχουν τα tgi Fridays ....Εχω φαει σε πολλα tgi Fridays σε Ελλαδα αλλα και χώρες εξωτερικού και εδω ειδα τεράστια διαφορα στην γευση αλλα και στις τιμές !!! Κριμα γιατι ειναι σε ωραια τοποθεςια κοντά στην θάλασσα. Δεν θα το επισκευθω ποτέ ξανα και Θα συμφωνήσω απόλυτα με αρκετές κριτικές οπου αναφέρουν ως απογοήτευση το συγκεκριμένο μαγαζί στην Λαρνακα .

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, ververa v
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπάω σε αυτό το μαγαζί το φιλέτο ήταν άνοστο. Το Χαμπουργκερ ώμο. Και από τιμή 54 ευρώ με 2 μικρές μπύρες και 1 σαλάτα. Κρίμα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, ioannis i
Η κριτική γράφτηκε 27 Απριλίου 2017

Μέτριο φαγητό ,καμιά σχέση με το αντίστοιχο Fridays της Γλυφάδας.Ανοστο και τουριστικό.Το φαγητό έφτασε με μιά ωρα καθυστέρηση και δεν ήταν τίποτα σημαντικο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Chrissi_13

TGI Fridays - Larnaca Finikoudes: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λευκωσία, Επαρχία Λευκωσίας

Λάρνακα, Επαρχία Λάρνακας

TGI Fridays - Larnaca Finikoudes: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!