Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο βρίσκεται σε καλη τοποθεσια. Ειναι 200μ. περίπου απο την παραλια και 50μ. απο τον Αγ. Λαζαρο. Εχει αρκετα μαγαζιά για φαγητο και ποτο αλλα και για διαφορα ψωνια σε μικρές αποστάσεις. Το δωματιο μας ηταν αρκετα μεγαλο και πρακτικό. Ειχε και ψυγειο(οχι μίνι μπαρ) το οποιο χρησιμοποιήσαμε. Επιπλέον διέθετε πιστολάκι, σιδερο και σιδερώστρα. Αυτα ουτε σε τριών αστέρων ξενοδοχεία δεν τα βτισκεις. Τα έπιπλα έδειχναν οτι ηταν αρκετα χρησιμοποιημένα αλλα καθαρά. Το ξενοδοχειο παρέχει πρωινο. Ηταν παντα γεμάτο και ειχε πολλες επιλογες, οπως τρια σχέδια παρασκευης αυγων( βραστά, ματια και ομελέτα), αλλαντικά, τυριά, πίτα, γλυκα και αλλα πολλα. Ο καφες δεν μας αρεσε και ο χυμός ηταν δυστυχως μονο χρωμα. Αυτα ηταν και τα μονο αρνητικα στο πρωινο. Το πρωσοπικο ευγενικό και πρόθυμο να βοηθησει και να δωσει πληροφορίες. Σιγουρα θα το ξανα προτιμήσουμε. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Pontios A
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2017

Το χρησιμοποιώ για την διαμονή μου κάθε φορά που πάω στην Κύπρο για τα επαγγελματικά μου ταξίδια ,είναι όμορφο οικονομικό στο κέντρο της όμορφης παραλίας με δυνατότητα σε 5 λεπτά να πας για φαγητό δίπλα .
Σας το συνιστώ

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, panagiotisk794
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μία μόνο λέξη αρκεί για να το προσδιορίσει: Α Θ Λ Ι Ο !!!
Πρωινό απαίσιο (κάκιστης ποιότητας και ελάχιστης ποικιλίας), δωμάτια βρώμικα και με ελλείψεις (ζητήσαμε βραστηρα κατά την κράτηση για το γάλα των παιδιών και δεν μας έφεραν πότε), εξυπηρέτηση τραγική, ανύπαρκτο room service!!!

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
3  Ευχαριστούμε, anastasios8
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2017

Εκτός του ότι το ξενοδοχείο αυτό βρίσκεται στο πιο βολικό σημείο της πόλης (με άμεση πρόσβαση παντού και μόλις λίγα μέτρα από την παραλία) αυτό που δεν μπορώ να μην επισημάνω είναι η εξυπηρέτηση των υπαλλήλων του ξενοδοχείου. Όλο το προσωπικό αποπνέει θετική ενέργεια και κάνει τα πάντα για να σε εξυπηρετήσει. Το πρωινό υπερπλήρες. Στα θετικά κι αυτό.
Χάρης Ρώμας

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Haris R
Η κριτική γράφτηκε 18 Μαρτίου 2017

Αν και πήγαμε εκτός καλοκαιρινης σεζόν ήταν ωραιοτατη η περιοχη, καθαρο ξενοδοχείο, ευρυχωρο δωματιο, μοντερνο χώροι και το bar, φάγαμε υπέροχο δείπνο εντος του δωματίου μας, πολύ φιλόξενο περιβάλλον και είχαμε χώρο σταθμευσης ενω η περιοχή είναι κάπως δύσκολη γιαυτο. Δίπλα από την παραλία και μέσα στο κέντρο. Πολύ καλο το wifi

• Διαμονή: Απρίλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Mikaellã S