“Πολύ καλό φαγητό ! ”
Κριτική για: Ξενυχτικό Ζαφείρης

Ξενυχτικό Ζαφείρης
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε αργα το βράδυ για φαγητό μετά από διασκέδαση !! Αν και το μαχαζι ήταν γεμάτο το προσωπικό ήταν πολύ ευδιάθετο και μας εξυπηρέτησαν πόλυ γρήγορα !! Τα φαγητά ήταν υπέροχα και η τιμές απίστευτα καλές ! Στο τέλος μας κέρασαν και γλυκό ! Το συστήνω ανεπιφύλακτα και θα το ξανά πάμε μαζί με την παρέα μου !

Ευχαριστούμε, glamour3188

Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2017

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ξενυχτικό Ζαφείρης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λάρνακα, Επαρχία Λάρνακας

Ξενυχτικό Ζαφείρης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!