Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Travelocity
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2020

Πανέμορφος χώρος για φαγητό,ποτό και χαλάρωση. Το φαγήτο ήταν πολύ νοστιμο και το ποτό απλά εντυπωσιακό.Όλο το προσώπικο τήρουσε στο μέγιστο τα μέτρα προστασιάς ,ήταν χαμογελαστό και πολύ εξυπηρετικό!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, jelenak172
Ο/η Hotel Indigo Larnaca, Other του Hotel Indigo Larnaca, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή Jelena,

Σας ευχαριστήσουμε για τα καλά σας λόγια και την υπέροχη κριτική σας. Χαιρόμαστε που βρήκατε το φαγητό μας νόστιμο και το προσωπικό εξυπηρετικό και χαμογελαστό.

Ευχόμαστε να έχουμε την τιμή να σας δούμε ξανά στο Hotel Indigo Larnaca.

Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο, ρομαντικό περιβάλλον. Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο και φιλικό, έτοιμο να μας προσφέρει μια ευχάριστη διαμονή! Καθαρά δωμάτιο και όμορφη διακόσμηση.
Μαγική διαμονή, το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Rebecca C
Ο/η Hotel Indigo Larnaca, Other του Hotel Indigo Larnaca, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή Rebecca,

Σας ευχαριστώ για το χρόνο που αφιερώσατε για να καταγράψετε στο TripAdvisor την εμπειρία σας μετά την διαμονή σας στο ξενοδοχείο Hotel Indigo Larnaca.

Χαίρομαι που μείνατε ικανοποιημένη τόσο από την επίσκεψή σας όσο και από την εξυπηρέτηση της ομάδας μας. Στόχος μας είναι πάντοτε να έχουμε ευχαριστημένους πελάτες.

Ελπίζω να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχθούμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας σύντομα.

Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έχω επισκεφθεί το περασμένο βράδυ με τις φίλες μου το ξενοδοχείο για πρώτη φορά και μείναμε ενθουσιασμενες!!το προσωπικό εξαιρετικό ευγενικό και προθυμο να σε εξυπηρετήσει. Το φαγητό ήταν αρκετά καλό και το περιβάλλον ήσυχο και χαλαρό. Ότι ζητούσαμε για το βράδυ μας.σιγουρα θα το επισκεφτώ ξανά.σας ευχαριστούμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, 691athinac
Ο/η Hotel Indigo Larnaca, Other του Hotel Indigo Larnaca, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή Αθηνά,

Σας ευχαριστώ για το χρόνο που αφιερώσατε για να καταγράψετε στο TripAdvisor την εμπειρία σας μετά το δίπνο σας στο ξενοδοχείο Hotel Indigo Larnaca.
Χαίρομαι που μείνατε ικανοποιημένoι τόσο από την επίσκεψή σας όσο και από την εξυπηρέτηση της ομάδας μας.

Στόχος μας είναι πάντοτε να έχουμε ευχαριστημένους πελάτες.

Ελπίζουμε να έχουμε, σύντομα, τη χαρά να σας υποδεχθούμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Μου είχαν κλείσει διαμονή για δύο βράδια για επαγγελματικούς σκοπούς στο άγνωστο για εμένα ξενοδοχείο INDIGO HOTEL. Από την πρώτη στιγμή ενθουσιάστηκα. Στην reception μας υποδέχτηκαν σαν να μας γνώριζαν από χρόνια. Τα δωμάτια πολύ όμορφα βολικά και προπαντός πεντακάθαρα ,όπως φυσικά και όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου.Όλα ήταν φανταστικά. Πρόγευμα , μεσημεριανό και δείπνο όλα τέλεια.Φυσικά λόγο covid δεν υπάρχει μπουφέ και παραγγέλνεις ότι τραβά η όρεξή σου. Θα ήταν παράλειψη μου να μην ευχαριστήσω ιδιαίτερα την κοπέλα του εστιατορίου και το διευθυντή του ξενοδοχείου που από την πρώτη στιγμή ήταν δίπλα μας . Μαρία Παπαπαναγιώτου και Αλέξανδρε εκ μέρους όλης της ομάδας σας ευχαριστούμε και ελπίζω να ξανασυναντηθούμε σύντομα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, yerasimoup2020
Ο/η Hotel Indigo Larnaca, Other του Hotel Indigo Larnaca, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ Παναγιώτη,

Χαίρομαι που μείνατε ικανοποιημένoς τόσο από την επίσκεψή σας όσο και από την εξυπηρέτηση της ομάδας μας. Στόχος μας είναι πάντοτε να έχουμε ευχαριστημένους πελάτες.

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο την περασμένη Κυριακή και μπορώ με σιγουριά να πω ότι η Λάρνακα απέκτησε ένα καινούργιο διαμάντι. Από το καλωσόρισμα και το χαμόγελο του αγοριού της reception μέχρι το εξαιρετικό brunch που φάγαμε .Σαν οικογένεια φύγαμε πολύ ευχαριστημένοι καθώς αν και οι τιμές ήταν λιγάκι τσιμπημένες το φαγητό και το service Αξίζει πραγματικά. Όταν βρίσκεσαι στον χώρο του Indigo ξεχνιέσαι ότι βρίσκεσαι στην Κύπρο πόσο μάλλον Λάρνακα. Καλό θα ήταν να αυξηθούν οι επιλογές του brunch ειδικά στην επιλογή κάποιου γλυκού!
Θα επιστρέψουμε σίγουρα για να δοκιμάσουμε και τα υπόλοιπα φαγητά .Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, Louiza1122122
Ο/η Hotel Indigo Larnaca, Other του Hotel Indigo Larnaca, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Louiza,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα καλά σας λόγια και την υπέροχη κριτική σας. Είναι μεγάλη μας χαρά που η διαμονή σας άφησε εξαιρετική εντύπωση και ευχόμαστε να σας έμεινε αξέχαστη!

Τα σχόλια σας είναι εξαιρετικό κίνητρο για όλη την ομάδα μας!

Σας ευχαριστούμε και πάλι και ευχόμαστε να έχουμε την τιμή να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο πανέμορφο ξενοδοχείο μας.