“Μοναδικες γευσεις....”

Panos Steak House
Κλείστε τραπέζι
Κουζίνες: Ψητοπωλείο, Διεθνής, Γκριλ
Καλό για: Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Μεσημεριανό, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εαν επιθυμεις να φας το πιο απιθανο στεικ δεν εχεις παρα να επιλεξεις να πας στο Panos steak house! Πολυ καλη εξυπηρετηση και το φαγητο εξαισιο! Με θεα τη θαλασσα.... δεν εχει ωραιοτερο! Απολαυστικη εξοδος!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, constantinacyp

Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2016

Το φαγητό ήταν εξαιρετικό όπως επίσης και το προσωπικό, το οποίο ήταν στη διάθεση μας, στην ώρα του το φαγητό και η θέληση του να μας δείξει και να προσφέρει γλυκά μετά το φαγητό δωρεάν!!!!!!! Μπράβο, συνεχίστε με αυτό τον τρόπο !!!!!! :-)

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Andreas L
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Παρήγγειλα T-bone 600 γραμμάρια,
ζήτημα να ήταν 450 γραμμάρια, το ζήτησα medium rear μου ήρθε καλοψημενο καταταλα (steak house).
Χαλουμι η ποσότητα είναι πολύ μικρή.
Το περιβάλλον χαλαρό πάνε να πουλήσουν πολυτέλεια αλλά δεν βγαίνει.
Ο σερβιτορος ευγενικός και πρόθυμος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, gregorio554
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2016

Αψογη εξυπηρετηση, παντα ειχε καποιο οταν ζητουσαμε κατι. Οι σερβιτοροι ηταν πολυ ευγενικοι και φιλικοι μαζι μας, μας εκαναν να νιωθουμε ανετα. Τα ορεκτικα ηταν πολυ καλα τοσο η σαλατα οσο και τα μανιταρια. Ομως τα steaks εκλεψαν την παρασταση, οι καλεσμενου μου εμειναν καταενθουσιασμενοι. Πολυ καλο μαλακο κρεας, ειδικα το agnus. Η σαλτσα diane η καλυτερη, παραγγειλαμε και extra. Απιθανη ατμοσφαιρα, ζεστο και πολυ ομορφο περιβαλλον με ωραια μουσικη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, siapiro
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2016

το περιβάλον και η ατμόσφαιρα καλή . αλλα τί να την κανεις αυτή δεν τρωγετε όταν πεινά καποιος. Η πατάτα που συνόδευε το στεικ τζακετ ξαναβρασμενη ποιος ξερει ποσες φορές. το δε καλαμαρι κατεψυγμενο και χρεωμενο για φρεσκο. λυπάμαι πολύ .
δεν υπάρχει περιπτωση να ξαναπαμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, kalofagas2016

Panos Steak House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λάρνακα, Επαρχία Λάρνακας

Panos Steak House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!