Tripadvisor
Kakopetria
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020

Όλα ξεκίνησαν όταν πήγαμε στις 15:00 η ώρα στην υποδοχή και μας είπε η κοπέλα ότι τα δωμάτια μας δεν ήταν έτοιμα ακόμη ενώ έπρεπε να είναι έτοιμα η ώρα 14:00 όπως λέει στην ιστοσελίδα τους και ότι σε λίγο θα ήταν "καθαρά". Προχωρήσαμε στο εστιατόριο και καθίσαμε για φαγητό περιμένοντας μέχρι τις 17:00 για να παραλάβουμε τα κλειδιά του δωματίου αφήσαμε τις βαλίτσες μας στο δωμάτιο και φύγαμε για τη πλατεία. Όταν επιστρέψαμε πίσω ανάψαμε το νερό για να κάνουμε μπάνιο αλλά δεν είχε ζεστό νερό και πήγαμε στην υποδοχή για να τους ενημερώσουμε ενώ η κοπέλα απλά μας είπε ότι οι από πάνω μας έκλεισαν το κουμπί του νερού και έτσι απλά εισέβαλε στο δωμάτιο των άλλων ανθρώπων χωρίς να είναι παρόν κανείς μέσα για να πατήσει το κουμπί. Το επόμενο μας πρόβλημα ήταν το aircontision που δεν λειτουργούσε και για άλλη μια φορά πήγαμε στην υποδοχή για να τους το πούμε και ήρθε ο υπεύθυνος του ξενοδοχείου για να ελέγξει το πρόβλημα και μας είπε ότι είναι χαλασμένο και έτσι μας άναψε μια σόμπα (η οποία επάνω της υπήρχε μια κάλτσα που δεν άνηκε σε εμάς φυσικά) αλλά πρώτα έπρεπε να μετακίνησει το κρεβάτι και καθώς μετακινούσε το κρεβάτι εμφανίστηκαν όλες οι ακαθαρσίες που υπήρχαν από κάτω του κρεβατίου από τρίχες μαζεμένες μαζί μέχρι ποτήρι πλαστικό,μπισκότα και άλλα πολλά και φώναξε στις καθαρήστριες να έρθουν να σκουπίσουν αλλά εμείς δεν αντέξαμε τη "τόση καθαριότητα" και φύγαμε τρέχοντας παραδίνοντας τα κλειδιά τους.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, S6494HNelenas
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια δεν είναι έτοιμα στην ώρα τους.Το check in είναι υποτίθεται στις 14:00 όμως ακόμη και στις 16:00 το δωμάτιο είναι ακαθάριστο και η δικαιολογια είναι "να έβγαζα τον πελάτη έξω με τα εσώρουχα?"
Το ίδιο θέμα αντιμετώπιζαν αλλα 4-5 δωμάτια. Απαράδεκτοι.
Με ανέβασαν να παραλαβω το δήθεν καθαρό και έτοιμο δωμάτιο στις 17:00 κ μέσα ήταν ακόμη η καθαρίστρια και σφουγγαριζε ενώ δεύτερη έστρωνε το κρεβάτι με τα γάντια που καθάριζε την τουαλέτα.
Το δε jacuzzi είχε τρίχες και μετά από δική μου επιμονή "ξανα"καθαριστηκε. Δικαιολογία "έπρεπε να ξέρετε είναι πανδοχείο 3 αστέρων άρα μην αναμένετε κάτι παραπάνω". Και διερωτώμαι, η τιμή 99 ευρώ δικαιολογεί αυτή την κατάσταση???

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Anna T
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έχω μείνει σε πολύ καλύτερά δωμάτια για τα χρήματα που είχε.Σε πολύ ωραίο σημείο αλλά τα δωμάτια μύριζαν υγρασία τα στρώματα δεν ήταν καλά και τα σκεπάσματα πρέπει να είναι πάνω από 15-20 χρόνων.Κριμα γιατί με μια ανακαίνιση θα γίνει σούπερ.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, tsolias1979
Η κριτική έγινε: 2 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία τοποθεσία. Πολύ βρώμικα δωμάτια. Προσωπικό εντελώς ανεκπαίδευτο με παντελή ελλειψη των στοιχειωδών γνώσεων στον τομέα της ξενοδοχειακής βιομηχανίας. Δεν συστήνεται σε κανένα. Το δε εστιατόριο πάσχει από ερασιτεχνισμό ο οποίος αντικατοπτριζεται στο πρόσωπο του ούτως καλούμενου διευθυντής.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, c0nstantin0si
Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι κουβέρτες βρώμικες βρομουσαν, τα σεντόνια σχισμενα με τρύπες! Το πάτωμα λερωμένο! Θέρμανση είχαμε τελικά μετά από συζήτηση! Κρίμα! Τόσο ωραία τοποθεσία. Το φαγητό πολύ καλό. Το προσωπικό πάρα πολύ εξυπηρετικοί όλοι τους, αλλά τί να κάνουν και αυτοί αφού περνούν διαταγές από τον ιδιοκτήτη πού νομίζω κάνει κακή διαχείριση. Κρίμα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Vryonidou