“Άθλιο!!”

Restaurant at Linos Inn
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν έχει υπόθεση το φαγητό!!Ωμό και όταν το επιστρέψαμε πίσω μας το τηγάνισαν!!Κοτόπουλο σχάρας το έκαναν τηγανητό!!Άθλιος υπέυθυνος κακότροπος!!Μας έβρισε και πληρώσαμε ότι φάγαμε και φύγαμε ακυρώνοντας τα υπόλοιπα!!Δεν ξαναπατούμε!!!

Ευχαριστούμε, Giorgos M

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τα περισσοτερα κρεατικα ηταν ωμα.ακριβες τιμες για την ποιοτητα και ποσοστητα.χαλια εξυπηρετηση και service

Ευχαριστούμε, giannosa147
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθα με την παρέα μου μετά από την εξόρμηση μας στα χιονια. Ακούσαμε πολύ καλά σχόλια και ήρθαμε. Η ατμόσφαιρα είναι καταπληκτική, σε μεταφέρει σε άλλη εποχή της Κύπρου. Το φαγητό είναι κάκιστο, η τιμή πολύ ψηλή γιαυτό που προσφέρει. Το σέρβις πολύ κακό. Σίγουρα δεν θα έρθω ξανά..

Ευχαριστούμε, 603mixalisk
Η κριτική γράφτηκε 19 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο πρωινο! Λιτο και νοστιμο! Θα ηταν πιο καλα εαν ειχε μικρο μπουφε!! Θα επανελθω!! Η διαμονη μου ηταν πολυ χαλαρωτικη!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Apostolos I
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Άθλιο φαγητό δεν τρώγεται τίποτα τα σουβλάκια και οι σεφτελιες όλα ψημένα στο φούρνο απαράδεκτο πραγματικα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, ioannaz2014

Restaurant at Linos Inn: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Kakopetria, Επαρχία Λευκωσίας

Restaurant at Linos Inn: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!