Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2014

Μείναμε στο ξενοδοχείο για μια βδομάδα και μείναμε αρκετά ικανοποιημένοι !!! Όλα ήταν τέλεια , στη ρεσεψιόν ήταν όλοι πολύ ευγενικοί και μια κοπέλα μιλούσε ελληνικά , μας έκανε μεγάλη εντύπωση και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα στη συνεννόηση .μας βοήθησαν και μας εξυπηρέτησαν σε ότι ζητήσαμε ! Το δωμάτιο καθαρό με υπέροχη θέα στη Βαλέτα και το πρωινό πλούσιο και γευστικότατο ! Το προτείνω ανεπιφύλακτα και θα ξανά πήγαινα με πολύ μεγάλη ευχαρίστηση !!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2013, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, JuliaVid
Η κριτική έγινε: 19 Δεκεμβρίου 2013 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο διαθέτει ευρύχωρα δωμάτια με θέα στη Βαλέτα το διπλό κρεβάτι ηταν υπέρ διπλό το μπάνιο πολυ όμορφο διαθέτει και ντουζιέρα μονο η τηλεόραση ειναι παλιάς τεχνολογίας!επισεις το δωμάτιο Έκτως απο mini bar διαθέτει και μηχανή espresso!μου έκανε μεγάλη εντύπωση οτι καθημερινά δούλευαν διαφορετικά άτομα και στην υποδοχή αλλα και στο εστιατόριο!οι καμαριέρες καθαρίζουν το δωμάτιο δυο φορές την μέρα!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2013
1  Ευχαριστούμε, Alimpertis