Επιβραβεύσεις με το One Key
ZenHotels.com
205 €
zoim767
Αθήνα, Ελλάδα

Φανταστικο ξενοδοχειο με απιστευτη Θεα!!

Κριτική για: Aegialis Hotel & Spa
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 24 Αυγ 2023
Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο Aegialis Hotel & Spa την περίοδο του 15 Αυγούστου. Το ξενοδοχείο αξίζει τα αστερια του και με το παραπάνω. ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!!! Πολύ ομορφο πεντακάθαρο δωμάτιο, πρωινο άπαιχτο το προσωπικο πολυ ευγενικο και εξυπηρετικο. Οτι θες το εχει... πολυ ωραιο φαγητο στην πισινα στο εστιατοριο Nikitaki και στο εστιατόριο Αμβρωσια. Οπωσδήποτε δεν πρέπει να παραλείψετε να κανετε μια επίσκεψη στο SPA.Θα το ξαναεπισεκφτουμε σιγουρα του χρόνου. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
0.4 χλμ. από Aegialis Hotel & Spa
0.4 χλμ. από Aegialis Hotel & Spa
chambre 41, la plus en hauteur
1.4 χλμ. από Aegialis Hotel & Spa
Δωρεάν πάρκινγκ
Pergola for breakfast & jacuzzi area
Επιβραβεύσεις με το One Key
  • Hotels.com
Μπαρ/Lounge
0.2 χλμ. από Aegialis Hotel & Spa
Παραλιακό
Double Studio - Interior view
1.1 χλμ. από Aegialis Hotel & Spa
ZenHotels.com
145 €
    436.1 χλμ. από Aegialis Hotel & Spa
    Αιγιάλη: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
    Η κριτική έγινε: 29 Μαΐου 2023

Ξενοδοχείο με ωραία θέα στην Αμοργό. Πολύ άνετα και φωτεινά δωμάτια σε ένα ήσυχο μέρος στην Αμοργό. Σε κοντινή τοποθεσία από Θολάρια και Αιγιάλη. Η πισίνα και η θέα στα συν της ξενοδοχειακής μονάδας.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
    • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
      • Ποιότητα
    Ευχαριστούμε, Lefteris E
    Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το Aegialis hotel and spa είναι ένα από τα ποιο όμορφα ξενοδοχεία ίσως και το ποιο όμορφο στις κυκλαδες . Πεντακάθαρα ολα απίστευτες εγκαταστάσεις για όλων των ειδών τους ταξιδιώτες αυτού του υπέροχου νησιού … ολα τα δωμάτια έχουν απευθείας και αδιαπέραστη θέα σε όλο το λιμανάκι τις Αιγιάλης . Πάνω από ολα όμως αυτό το ξενοδοχείο έχει ψυχή ζεστασιά και ατελείωτη φιλοξενία είχα την τύχη να βρίσκομαι εκεί για το φεστιβάλ κινηματογράφου Αμοργου τον Νοέμβριο και θελουμε παρά πολύ να έρθουμε και το καλοκαίρι . Κυρια Ειρήνη σας ευχαριστούμε για ολα

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
    Ευχαριστούμε, Resort39912030520
    Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2022

Φανταστικό ξενοδοχείο, με πολύ ευγενικό προσωπικό, όλα πεντακάθαρα και πανέμορφα! Τα δωμάτια υπέροχα, και στο σπα νιώσαμε ότι ξαναγεννηθήκαμε!!!! Μπουφέδες πεντανόστιμοι με πολύ μεγάλη ποικιλία από παραδοσιακά φαγητά και όχι μόνο! Δεν θέλαμε να φύγουμε!!! Συγχαρητήρια στην ιδιοκτήτρια την κυρία Ειρήνη Γιαννακοπούλου για το τεράστιο έργο της!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
    Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
    Ευχαριστούμε, Ξανθούλα Β
    Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο πριν από λίγες μέρες και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι...! Όμορφο και φωτεινό δωμάτιο με υπέροχη θέα. Το προσωπικό καθαριότητας άψογο σε όλα του, πάντα με το χαμόγελο. Γενικά όλο το προσωπικό είναι ευγενικό, πάντα πρόθυμο να εξυπηρετήσει. Η μια κοπέλα στο σπα όταν μου έφτιαξε τα νύχια μιλούσε με τα καλύτερα λόγια για τους ιδιοκτήτες...σκεφτόμουνα πόσο σημαντική είναι και αυτή η πτυχή για μία επιχείρηση, ειδικά στις μέρες μας που τόσα ακούγονται με την αντιμετώπιση των εργαζομένων... Το πρωινό όπως και τα εστιατόρια του ξενοδοχείου απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ. Τοποθεσία του ξενοδοχείου και θέα μαγευτική!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
    Ευχαριστούμε, AlkistiKe
    Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2022

Το ξενοδοχείο είχε πολλούς τύπους δωματίων και το 142 που μας έβαλαν μόνο δωμάτιο πεντάστερου δεν ήταν, για τετράστερο και παρακάτω. Ενώ υπήρξε διαβεβαίωση ότι όλα τα δωμάτια είναι πλήρως ανακαινισμένα, στο συγκεκριμένο είχε γίνει μία πολύ πρόχειρη ανακαίνιση. Το σημαντικότερο όμως ήταν ότι το δωμάτιο δεν ήταν το Amorgian που είχαμε κλείσει. Στο site έλεγε ότι το Amorgian θα είχε υπέρδιπλο κρεβάτι και καναπέ, όπως δείχνει στο site του ξενοδοχείου η φωτογραφία, όμως το 142 δεν είχε τίποτα από τα δύο. Ένα στενό διπλό κρεβάτι και καθόλου καναπέ. Παραπονεθήκαμε και μας είπαν ότι τάχα θα μας έκαναν upgrade, είδαμε άλλα 2 δωμάτια, που μόνο upgrade δεν ήταν, στο ένα είχε έναν καναπέ που έκανε το δωμάτιο να μη χωράς και επιπλέον δεν έκλεινε η μπαλκονόπορτα και το άλλο είχε στενό μπαλκόνι κι όχι καλή θέα. Μας έδειξαν και τρίτο, πολύ διαφορετικό και καινούργιο, για το οποίο ζητούσαν επιπλέον χρέωση. Αφού για 2 μέρες παραπονιόμασταν και δεν έγινε τίποτα, μείναμε στο 142 όπου: 1. το καζανάκι έτρεχε 2. το μπάνιο ήταν πολύ στενό κι είχαν μετατρέψει τη μπανιέρα σε καμπίνα, πράγμα επικίνδυνο γιατί είχε γίνει πολύ ψηλή και στενή και δεν χωρούσαμε να κάνουμε ντους (ας δοκιμάσουν να κάνουν ντους εκεί και θα δουν) και ήταν επικίνδυνο να βγούμε 3. το παντζούρι ήταν χαλασμένο, ήρθαν 2 φορές και δεν το έφτιαξαν 4. δεν υπήρχαν σίτες και είχε κουνούπια 5. τα προϊόντα περιποίησης (σαπούνι, σαμπουάν κλπ.) δεν είχαν καθόλου άρωμα 6. το καπάκι της λεκάνης ήταν μικρότερο από την λεκάνη . Κανένα από τα 5αστερα που έχω μείνει δεν ήταν σε αυτή την κατάσταση. Μόνο η θέα άξιζε, το πρωινό, οι κυρίες που καθάριζαν και ο μάγειρας!!! Δεν άξιζε τα λεφτά του για πεντάστερο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
      • Ποιότητα
    Ευχαριστούμε, georgiaa434
    Ο/η Irene Giannakopoulos, Owner του Aegialis Hotel & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Αυγούστου 2022

Αγαπητή μας επισκέπτρια,
    Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο σας να γράψετε μια κριτική για το ξενοδοχείο μας.
    Οι παρατηρήσεις των πελατών μας, λαμβάνονται σοβαρά υποψει, καθως ο μοναδικός μας στόχος, είναι να ικανοποιούνται οι επισκέπτες μας.
    Χαίρομαι που χαρήκατε την υπέροχη θέα μας, το πρωινό μας, την κουζίνα μας, και το service στο δωμάτιο σας.
    Ελπίζω να απολαύσατε και όλες τις ελεύθερες παροχές μας στο SPA (σαουνα, χαμαμ, τζακουζι, εσωτερική πισίνα και γυμναστήριο).
    Λυπάμαι πολύ για ότι δεν σας ικανοποίησε. Το ξενοδοχείο μας ως 5* απασχολεί πάνω από 100 άτομα προσωπικό, για τα 60 του δωμάτια, με στόχο την καλυτερη εξυπηρέτηση και την πλέον άνετη διαμονή των επισκεπτών μας
    Ελπίζω να σας δούμε σύντομα σε μια επόμενη επίσκεψη σας, και προσωπικά να επιβλέψω ότι όλα θα είναι όπως τα θέλετε.

Με εκτίμηση και φιλικούς χαιρετισμούς,
    Ειρήνη Γιαννακοπούλου