Aegialis Hotel & Spa
Lakki Village(Αιγιάλη)
  • Μπαρ/Lounge
Aspes Village(Αιγιάλη)
Δείτε την προσφορά
Aelia Studios(Αιγιάλη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Amaranto Rooms(Αιγιάλη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Δείτε την προσφορά
Elichryson Studios(Αιγιάλη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Δείτε την προσφορά
Askas Pension(Αιγιάλη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Agnadi Hotel(Αιγιάλη)
  • Δωρεάν WiFi
Nostos Studios(Αιγιάλη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν WiFi
Αμόργη Studios & Apartments(Αιγιάλη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδικό ξενοδοχείο με μοναδική θέα! Έμεινα με την κοπέλα μου γι τις καλοκαιρινές διακοπές μας και απλα μείναμε κατενθουσισμενοι εκτός από το υπέροχο ξενοδοχείο και από την υπέροχη Αμοργό μας. Το καλοκαίρι του 2018 μας βλέπω ξανά για εδω !!!!

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Ilias K
Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2017

Ειχα την ευκαιρια να μεινω σε αυτο το καταπληκτικο ξενοδοχειο με την φοβερη θεα για μερικες ημερες.Εκτος απο τις αψογες πληρεις και πεντακαθαρες εγκαταστσεις,θα ηθελα να αναφερθω και να ευχαριστισω,τις παντα χαμογελαστες κοπελες της ρεσεψιον,τον Παναγιωτη και τον Γιωργο στην υποδοχη,τα παιδια στο μπαρ της πισιναςΜελινα Νικο και Γιωργο,τον Σεφ για τις ωραιες λιχουδιες στο πρωινο το οποιο ειχε μεγαλη ποικιλια τον Γιωργο[αψογος επαγγελματιας]και την Στελλα με το λαμπερο χαμογελο της καθως και τουσ υπολοιπους εργαζομενους που φροντιζαν διαμονη μου!!!και φυσικα τηνΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ Κυρια Ειρηνη Γιαννακοπουλου πολυ φιλικη και χαμογελαστη,στην οποια πιστευω οφειλεται η αψογη λειτουργια του Αιγιαλις!!!!!!! Σασ ευχαριστω ολους για αλλη μια φορα για την υπεροχη διαμονη μου! ΥΓ.Ραντεβου το Πασχα θα ερθω οποσδηποτε με ολη την παρεα μου....

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Νικος Δ
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2017

απο τα λιγα ξενοδοχεια στις κυκλαδες με τετοιες ανεσεις,και τοσο φιλοξενο προσωπικο.τεραστια πισινα ,σπα εσωτερικη πισινα,και αλλα.το καλυτερο!!!!!!!!! η θεα σου κοβει πραγματικα την ανασα,το καλυτερο στις κυκλαδες

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, valettas2014
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2017

Αφού η Αμοργός σα νησί είναι ότι ζητάμε εγώ και η οικογένειά μου, δε θα μπορούσαμε παρά να ξαναέρθουμε σε αυτό το τόσο φιλόξενο περιβάλλον του Αιγιαλίς. Η οικογένεια που το έχει καθώς και όλο το προσωπικό, σε κάνουν να νιώθεις σα να βρίσκεσαι με φίλους. Από τα κορίτσια της ρεσεψιόν, Λίνα, Στέλλα, Ιωάννα, Ναταλί, που έιναι όλο το 24ωρο διαθέσιμες για ότι χρειαστούμε, μέχρι τα παιδιά του SPA, με πρώτο και καλύτερο το Μιχάλη που με το μασάζ του μας έκανε να ξανανιώσουμε, όπως και την όμορφη Λένα αλλά και την Εύα και την τέλεια περιποίηση των νυχιών! Και πάλι εδώ θα έρθουμε του χρόνου!!

Συμβουλή: όλα τα δωμάτια έχουν θέα θάλασσα και λιμάνι
  • Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, juanitathess
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι ένα διαμάντι για το νησί της Αμοργού. Η θέα του ειναι σου κόβει την ανάσα! Μείναμε 5 μέρες στο ξενοδοχείο και όλα ήταν υπέροχα! Το φαγητό στο εστιατόριο εξαιρετικό το πρωινό ήταν πλούσιο και κάθε μερα είχε και κάτι διαφορετικό. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικο. Το σπα του ξενοδοχείου επίσης πάρα πολύ καλό με φοβερές υπηρεσίες!!! Αλλά τέλειο ξενοδοχείο το συστήνω ανεπιφύλακτα για μια καταπληκτική διαμονή!

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, km1959