“Υπέροχο !”
Κριτική για: Liotrivi

Liotrivi
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο μέρος , περιβάλλον που σε χαλαρώνει , με υπεροχες παραδοσιακές γεύσεις ! Το προσωπικό ευγενικό κι εξυπηρετικό ! Τηρούνται όλα τα μέτρα ασφαλείας κατά του COVID 19. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα !

Ευχαριστούμε, EVANGELI28
Ο/η Iosif Papadosifos, Γενικός Διευθυντής του Liotrivi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιουνίου 2021

«Σας ευχαριστούμε θερμά για τα θετικά σχόλιά σας σχετικά με την επίσκεψή σας στο Λιοτρίβι. Με μεγάλη μου χαρά μαθαίνω ότι απολαύσατε το φαγητό και την εξυπηρέτησή μας. Εκτιμούμε ιδιαίτερα την πρότασή σας και θα ήταν χαρά μας να σας καλωσορίσουμε για άλλη μια φορά»

Η κριτική γράφτηκε 25 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος χώρος το φαγητό ήταν άριστο!! Υπέροχο μέρος με ωραίους ανθρώπους!! Το συστήνω χωρίς δεύτερη σκέψη!!

Ευχαριστούμε, THEOF_MIM
Ο/η Iosif Papadosifos, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Liotrivi, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Μαΐου 2021

Η κριτική γράφτηκε 25 Μαΐου 2021

Οικείο και ζεστό περιβάλλον με εξαιρετικό φαγητό και ευγενέστατο σέρβις! Θα το προτιμήσουμε σε κάθε μας επίσκεψη σιγουρα !

Ευχαριστούμε, ireneaU535MC

Η κριτική γράφτηκε 25 Μαΐου 2021

Εκπληκτικό μαγαζί με φανταστικό φαγητό! Νιώσαμε σαν το σπίτι μας! Εξαιρετικό σέρβις και υπέροχη διακόσμηση

Ευχαριστούμε, asprik

Η κριτική γράφτηκε 25 Μαΐου 2021

Περάσαμε φανταστικά!Το φαγητό πάρα πολύ νόστιμο, τα παιδιά στο σέρβις με ένα χαμόγελο παντα και οι τιμές πάρα πολύ καλές!Σίγουρα όταν ξαναπάμε Κρήτη θα το επισκεφτούμε πάλι

Ευχαριστούμε, Elenakdes

Liotrivi: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σπήλι, Δήμος Αγίου Βασιλείου

Liotrivi: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!