“Ένα εξαιρετικό εστιατόριι”

Palia Poli
Κουζίνες: Ελληνική, Γκριλ
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το εστιατόριο αυτό στην παλιά πόλη της Ξάνθης είναι εξαιρετικό σε όλους τους τομείς. Το φαγητό υπέροχο, μεγάλη ποικιλία κρασιών, το προσωπικό ευγενέστατο, το περιβάλλον ζεστό και καθαρό. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Ntepi S

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

Πιστεύουμε ότι είμαστε καλοφαγάδες και αυστηροί στις κριτικές μας, γι΄αυτό και είμαστε πολύ χαρούμενοι όταν έχουμε να γράψουμε τόσο καλά πράγματα για ένα μαγαζί. Είναι η πρώτη μας επιλογή όταν επισκεπτόμαστε την Ξάνθη. Μόνο τα καλύτερα έχουμε να πούμε γι΄αυτό το εστιατόριο. Γεύσεις, ποιότητα, εξυπηρέτηση, περιβάλλον, τιμές...ΟΛΑ ΑΡΙΣΤΑ!!!! Χρόνια τώρα η ίδια συνταγή της επιτυχίας. ΜΠΡΑΒΟ ΝΙΚΟ, ΣΥΝΈΧΙΣΕ ΕΤΣΙ !!!

Ευχαριστούμε, Lefteris K
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018

Ποικιλία και ποιότητα στις γεύσεις
Όμορφο περιβάλλον
Γρήγορο σέρβις
Συχνός πελάτης. Αξίζει και με το παραπάνω.

Ευχαριστούμε, ΑΛΚΗΣ Κ
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα εστιατόρια της πόλης ίσως το καλύτερο και από τα καλύτερα που έχω φάει.
Οποίος πάει Ξάνθη πρέπει ένα γεύμα η δείπνο να το κάνει εκει ,οπωσδήποτε κράτηση ,οι τιμές για την ποιότητα που προσφέρει που είναι άριστη είναι σωστές

1  Ευχαριστούμε, Iopantazo
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πεις για το άριστο σερβις,οι ανθρωποι ειναι επαγγελματιες!!!οσο φια τη κουζινα του ειναι τα πιο γευστικα πιατα που εφαγα σε ολη την ξανθη και οχι μονο!!! Οι γευσεις και τα πιατα που εχει το συγκεκριμένο εστιατοριο ικανοποιουν πραγματικα και τους πιο απαιτητικούς πελάτες!!! Η πιο αγαπημενη μου σταση μεσα στην ημερα, Ειναι σιγουρο οτι θα το ξαναεπισκεφτουμε !!!!!

Ευχαριστούμε, Άγγελος Λ

Palia Poli: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ξάνθη, Περιοχή Ξάνθης

Palia Poli: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!