“Διφορούμενη η άποψη μου”
Κριτική για: Mezebar

Mezebar
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Ανάμεικτα συναισθήματα. Πολύ μεγαλο μενού, χάνεται κ η κουζίνα και ο πελάτης. Τιμές καλές για την τσεπη μας οχι όμως και για τη γεύση μας. Και τι θέλω να πω με αυτό. Το μοσχάρι δεν είναι ποιοτικό, το έχουν όμως φθηνό. Εμένα με νοιάζει να τρώω νόστιμα και ποιοτικά κ ας είναι και λίγο πιο ακριβές οι τιμές. Δε θα συμφωνήσουν όλοι βέβαια με αυτή μου την άποψη. Στο χιουνκιαρ έφαγα τον καλύτερο πουρέ μελιτζάνας που δοκίμασα ποτε. Η καυτερή τηγανια αδιάφορη. Το κάπνισμα Επιτέλους ας απαγορευτεί στους χώρους εστίασης. Θα του έδινα άλλη μια ευκαιρία

3  Ευχαριστούμε, ΕΙΡΗΝΗ Ζ

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Επισκεφτήκαμε πρόσφατα το συγκεκριμένο εστιατόριο και απολαύσαμε μεζέδες ψαρικών. Το φαγητό ήταν πεντανόστιμο και οι τιμές λογικές

1  Ευχαριστούμε, asterios3
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή , παραδοσιακό όμορφο κτίριο με πολύ μεράκι φτιαγμένο.Εξυπηρετηση άψογη και τα πιάτα θεσπέσια , χοιρινές μπουκιες ,το κοτόπουλο Γκιουλ μπαξέ ήταν θεϊκό , με υπέροχη καπνιστή μπριζόλα ,σαλάτα κους κους και πικάντικο μπουγιουρτι.Με ξηρό κόκκινο κρασί να δίνει ιδιαίτερη αίσθηση στη γεύση των εδεσμάτων.Και για το τέλος υπέροχο Σεκέρ παρε γλυκό απλά τέλειο.

1  Ευχαριστούμε, Μάρκος
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό περιβάλλον με πολύ εξυπηρετικό προσωπικό,ευγενικό με καλή διάθεση!Γρήγορη εξυπηρέτηση παρ' όλο που γεμάτο.
Δοκιμάσαμε και δοκιμάστε τοπικές γεύσεις που μας άρεσαν αλλά και τα υπόλοιπα πιάτα ήταν προσεγμένα με καλή ποσότητα ,γευστικά ,οι τιμές κανονικές . Σημαντικό για μένα ότι δεν καπνίζουν!!Προσφέρουν γλυκό,όχι όμως τιποτα το ιδιαίτερο .Μία πολύ καλή πρόταση για όσους επισκεφθούν την Ξάνθη

1  Ευχαριστούμε, Konstantinos K
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ καλό εστιατόριο , σε ωραίο χώρο, με πολύ νόστιμα πιάτα, ιδιαίτερες γεύσεις, μεγάλες μερίδες και πολύ καλή ποιότητα , ποσότητα και τιμή!Η εξυπηρέτηση πολύ καλή επίσης! Θα το επισκεφθούμε ξανά σίγουρα!

1  Ευχαριστούμε, Mariza P

Mezebar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ξάνθη, Περιοχή Ξάνθης

Mezebar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!