Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε την Ξάνθη για ένα μόνο βράδυ με τον σύζυγο μου και επιλέξαμε το Ζ Palace καθως μας το είχανε συστήσει φίλοι μας που διαμένουν στην πόλη. Το δωμάτιο μας (406) βρισκοταν στην υπέροχα ανακαινισμένη πτέρυγα του κτιρίου και με εξαιρετική θεα στην πισίνα.Το πρωινό θεσπέσιο,υπήρχε μέχρι και χόβολη για Ελληνικό καφέ,ενώ τα σερβίτσια πολύ προσεγμένα.Το highlight ήταν το cocomat στρώμα,γεγονός που μας επιβεβαίωσε ότι η επιλογή αυτού του ξενοδοχειου ήταν εξαίσια.Συγχαρητηρια στην Μαρία με το υπέροχο χαμόγελο στην υποδοχή που μας εξυπηρέτησε άψογα τόσο δια τηλεφώνου ώστε να πραγματοποιήσουμε την κράτηση οσο και καθ’ολη την διαμονή μας,στον Ζακαϊ στο pool bar και στην γλυκύτατη Αλεξάνδρα που γνωρίσαμε στο check out.Θα επιστρέψουμε και πάλι σίγουρα!!!Σας ευχαριστούμε!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, killerblond
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2019

Πολύ καλό ξενοδοχείο σε μικρή απόσταση από το κέντρο της πόλης αλλά σε σκοτεινή το βράδυ και γεμάτη σκυλιά περιοχή, Η βραδυνή επιστροφή απαιτεί taxi . Πολύ καλά και ευρύχωρα δωμάτια με άψογη καθαριότητα και κλιματισμό. Ικανοποητικό internet και πολύ καλό φυλασσόμενο parking. Πισίνα με πολύ καλά facilities που βοηθάει να περνάς όμορφα τις μέρες σου γιατί οι παραλίες της Ξάνθης είναι πολύ φτωχές.Το προσωπικό είναι πολύ εξυπηρετικό.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια στο πίσω μέρος του ξενοδοχείου έχουν μεγαλύτερο μπαλκόνι και είναι πιό ήσυχα.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Alexander T
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2019

Σε κεντρικό δρόμο της πόλης, σχετικά κοντά στο κέντρο (15 λεπτά με τα πόδια) , ανακαινισμένο είναι μια που καλή επιλογή για τη διαμονή στην Ξάνθη . Πολύ φροντισμένοι οι κοινόχρηστοι χώροι, ευγενέστατο προσωπικό, πισίνα με μπαρ , αξιοπρεπέστατο και πλούσιο πρωινό .
Ευρύχωρο δωμάτιο , καλής ποιότητας μαξιλάρια και στρώμα για ξεκούραστο ύπνο και καθαρό .
Το μικρό μπαλκόνι με θέα στον κεντρικό δρόμο , δεν είναι το δυνατό του σημείο .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Μαγδαληνή Σ
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα καθαρό ξενοδοχείο με ευρύχωρα δωμάτια και αρκετά κοντά στο κέντρο της πόλης. Πολύ ωραία η πισίνα του που λειτουργεί το καλοκαίρι. Έχει αρκετούς χωρους πάρκινγκ, έχει βελτιώσει πολύ το πρωινό του, αλλά είναι λίγο πιο ακριβό από ότι θα έπρεπε. Η διακόσμηση του είναι λίγο υπερβολική.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, T7986GL_
Η κριτική έγινε: 20 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα φανταστικό δημιούργημα στην Ξάνθη με πολύ καλή εξυπηρέτηση και πολύ καθαρό με νόστιμη κουζίνα και ωραία πισίνα.
Η τελειότητα είναι δεδομένη και καταλαβαίνεις ότι πρόκειται για ενα τέλειο ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, annamariat780