Η κριτική έγινε: 16 Μαΐου 2019

Πολύ κοντα στο κέντρο της πόλης, καθαρό ξενοδοχείο σε όλους τους χώρους του, ευγενέστατο το προσωπικό, ευρύχωρα τα δωμάτια.
Ωραίο πρωινό θα μπορουσε να εχει λίγο μεγαλύτερη ποικιλία.
Τέλος η σχέση τιμής αξίας ειναι νομίζω πολύ καλή.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, NikolaosDoulgerakis
Η κριτική έγινε: 29 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο ξενοδοχειο ιδανικό για οικογενιες μας αρεσε παρα πολυ.καθαρο σε ολους τους χωρους πολυ καλο πρωινο με φρεσκα υλικα, ευγενεστατο πρωσοπικο μας κανανε δωρο και το υπογειο παρκινγκ επειδη ειχαν συνεδριο και ηταν γεματο το υπαίθριο παρκινγκ.

Ευχαριστούμε, Athenamalo91
Η κριτική έγινε: 29 Μαρτίου 2019

Ιδανική τοποθεσία , με δωρεάν parking , δωρεάν wi-fi σε κάθε χώρο , όμορφη διακόσμηση , ευγενέστατο προσωπικό , πολύ καλό πρωινό , ευρύχωρα και πολύ καθαρά δωμάτια με πολύ καλό στρώμα και καλό κλιματισμό . Όλα αυτά σε τιμή απόλυτα λογική . Το μόνο μειονέκτημα η ανεπαρκής ηχητική μόνωση που γίνεται αισθητή αν ο κάτοικος του γειτονικού δωματίου είναι θορυβώδης . Πραγματικά μία επιλογή που θα επαναλάμβανα κάθε φορά που θα επισκεπτόμουν την πανέμορφη Ξάνθη .

Ευχαριστούμε, Themis V
Η κριτική έγινε: 28 Μαρτίου 2019

Μετά από πολλά χρόνια πάλι στο ξενοδοχείο που τόσο μας άρεσε τότε. Θέση πολύ καλή σε ήσυχο δρόμο 1,5 χλμ από το κέντρο. Δωρεά parking. Μας υποδέχεται στη ρεσεψιόν η Δέσποινα, ευγενέστατη, χαριτωμένη και πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει. Πολύ ωραίοι χώροι, γυμναστήριο - τιμήσαμε δεόντως τη σάουνα-. Τα δωμάτια πεντακάθαρα με όλα τα απαραίτητα. Το πρωινό από τα καλύτερα στην Ελλάδα. Πολύ μεγάλη ποικιλία, εκτός από τα κλασσικά υπήρχαν όλων των ειδών πίτες και πολλά γλυκά. Με μια μικρή ανακαίνιση (μοκέτες ...) θα κερδίσει με την αξία του τα 5 αστέρια που έχει.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, harischa
Η κριτική έγινε: 27 Μαρτίου 2019

Μετα απο αρκετα χρονια,επισκεπτομενος την πανεμορφη Ξανθη,επελεξα για την διαμονη μου, το γνωστο Ζpalace.Η εικονα που αντικρυσα ητανε διαφοροποιημενη απο την τελευταια μου επισκεψη.Λομπυ αναμορφωμενο ,με μια υπεροχη γωνια πρασινου ,καθως και νεους δερματινους αναπαυτικους καναπεδες( οι παλιες μπρεζιερες που παρεμειναν πρεπει να αναπαλαιωθουν,κατεπειγοντως).Ευχαριστη εκπληξη η εντυπωσιακη και ντιζαινατη αιθουσα πρωινου.Τα ανακαινισμενα δωματια ικανοποιητικα ,με πολυ καλης ποιοτητας στρωματα. Το πρωινο αρκετα πλουσιο και ποιοτικο.

Ευχαριστούμε, χρηστος λ