eDreams
Priceline
View deal
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 23/04/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έκανε αρκετά κρύο, τέλειο το χιόνι αλλά μια καταπληκτική, ζεστή φιλοξενία !! Χάρη στον Κώστα ήμασταν σα στο σπίτι μας...μεγαλη ανάκαληψη και γνωριμία με ποιοτικούς ανθρώπους.
Υ.Γ η σπιτική πίτα το κάτι άλλο...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, mddb2020
Η κριτική έγινε: 31 Ιανουαρίου 2021

Ένας απλός περίπατος μας έβγαλε στις πανέμορφες κατοικίες 916.Mountain resort.Η φιλοξενία και το καλοσορισμα του κ.Κωστα και τις Βικης εξαιρετική όπως και ο καφές τουςΤο συνιστώ ανεπιφυλακτα οποιαδήποτε εποχή του χρόνου.....

Ευχαριστούμε, 381giorgost
Ο/η Morfeas Mountainresort, Ιδιοκτήτης του 916 Τουριστικές Κατοικίες, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Φεβρουαρίου 2021

ΑΠΟ ΤΗΝ " ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΆΛΥΨΗ"... Η διανυση μίας απόστασης περίπου 5 Κm με τα πόδια χωρίς συγκεκριμένο προορισμό ήταν ένα περπάτημα διασκέδασης που σας έβγαλε στα καταλύματα μας. Ήταν μια έκπληξη για μας η ανεπαντεχη συνάντηση με την όμορφη παρέα σας. Σας ευχαριστούμε. Περσέας Κωνσταντίνος

Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2021

Ενα μαγευτικο τοπιο πολυ κοντα στην πολη για τους λατρεις της φυσης. Εκπληκτικη θεα, πολυ ζεστο περιβαλλον και πεντακαθαρο. Η μαγεια των βουνων σε ηρεμει και η φιλοξενια του Κωστα και της Βικυς ολοκληρωνουν την πιο ζεστη διαμονη. Πηγαμε με το μωρο μας και ηταν ολα σαν το σπιτι μας!!!

Ευχαριστούμε, _F573HO

Η φύση υπαγόρευσε την επιλογή των υλικών , της πέτρας και του ξύλου για τις κατασκευές των σπιτιών χαρίζοντας στους επισκέπτες μας ένα ζεστό και ατμοσφαιρικό χώρο για την διαμονή τους. Σας ευχαριστώ για την πιο ζεστή διαμονη που είχατε. Περσέας Κωνσταντίνος

Η κριτική έγινε: 17 Ιανουαρίου 2021

Φοβερή τοποθεσία τα σπίτια πεντακάθαρα σαν καινούργια με ωραία θέα.
Πολύ καλή θερμοκρασία των σπιτιών και ο υπεύθυνος πολύ εξυπηρετικός πρόθυμος να σε βοηθήσει για τα πλησιέστερα αξιοθέατα που υπάρχουν στην περιοχή...

Ευχαριστούμε, aggelosa438
Ο/η Morfeas Mountainresort, Ιδιοκτήτης του 916 Τουριστικές Κατοικίες, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιανουαρίου 2021

Τα τέλεια ακριβή δεδομένα της γεωγραφικής μας τοποθεσίας εδώ , σου δείχνουν την δυνατότητα της τέλειας θέας.
Δεν περίμενα με τόσο κρύο το βράδυ να ανάψετε barbegue και να ψήσετε τα ωραία εδέσματα σας με την μικρή παρέα σας. Νιάτα !......
Περσέας Κωνσταντίνος

Η κριτική έγινε: 17 Ιανουαρίου 2021

Ένα μέρος με Πολύ όμορφη θέα και πολύ φιλικό περιβάλλον χάρη στον ιδιοκτήτη του τον κ. Κώστα. Ένας άνθρωπος πρόθυμος να σε βοηθήσει σε οτιδήποτε χρειαστείς. Τα σπίτια πολύ όμορφα και πολύ ζεστά. Τα καλοριφέρ και το τζάκι κάνουν απίστευτη δουλειά.

1  Ευχαριστούμε, Panteliss_k

Όμορφη θέα με τσουχτερό κρύο μέσα στην περίοδο των Αλκυονίδων ημερών . Η ποιο όμορφη θέα !....πιστεύω να βγάλετε. πολλές φωτογραφίες
Μένω στην φράση τα ζεστά σπίτια , και χαίρομαι που απολαύσατε την ζεστασιά με πλην 8 βαθμούς το βράδυ έξω... Περσέας Κωνσταντίνος