Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας στο ξενοδοχείο ήταν πραγματικά άψογη!
Μπορώ να πω ότι το ξενοδοχείο τηρούσε όλα τα μέτρα προστασίας για τον COVID-19.
Βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία στην Ξάνθη, με άνετο πάρκινγκ.
Μείναμε ευχαριστημένοι με όλα!
Το δωμάτιό μας ήταν πολύ καθαρό και άνετο!
Αυτό ωστόσο που μας άφησε την καλύτερη εντύπωση είναι το προσωπικό με την ευγένειά του και την προθυμία να μας εξυπηρετήσει σε ότι χρειαστήκαμε, ειδικά η κα Τσακουριδου,η διευθύντρια απ'όσο κατάλαβα,
φρόντισε να μας εξυπηρετήσει και να βρει λυσεις σε ότι της ζητήσαμε.
Ευχαριστούμε για την υπέροχη διαμονή!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Xrysa15-
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό!! Εύκολη πρόσβαση!Ωστόσο Χρηζει ανακαίνισης! Παλιά κατασκευή, ταλαιπωρημένα υλικά, μοκέτες, κρεβάτια και έπιπλα! Ακριβό για αυτα που παρέχει..ικανοποιητικό πρωινό!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, ChrisaP36
Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2019

Μείναμε στο ξενοδοχείο στα πλαίσια ενός ταξιδιού αναψυχής στην περιοχή της Θράκης. Η αλήθεια είναι ότι οι φωτογραφίες που είδαμε στο διαδίκτυο μας ξεγέλασαν κάπως.Τα δωμάτια είναι όντως πρόχειρα ανακαινισμένα,αλλά δεν μπορεί κανείς να παραβλέψει την ατελείωτη βρώμα στις μοκέτες,τόσο στους κοινόχρηστους χώρους, όσο και στα δωμάτια μέσα.Τα μπάνια δεν είναι ανακαινισμένα (τώρα και πολλά πολλά χρόνια), οι σκάλες έχουν κάγκελα παλιά και επικίνδυνα, δεν υπάρχει σήμανση στους ορόφους για το που να κατευθυνθεί για να βρει το δωμάτιό του και ο φωτισμός στο δωμάτιο είναι ψυχρός και ανεπαρκής. Οι κοινόχρηστοι χώροι είναι τραγικοί! Το πρωινό πολύ πολύ φτωχικό και αμφιβόλου ποιότητος και η καθαριότητα ελλειπής σε όλους τους τομείς (στο χώρο της τραπεζαρίας,όπου βρίσκεται ένα έπιπλο μπουφές μπορούσες να διακρίνεις την σκόνη από κάτω,σαν να μην είχε σκουπίσει ποτέ κανείς εκεί και το ύφασμα στις καρέκλες ήταν όλο λεκέδες). Στα θετικά το κρεβάτι που είναι μεγάλο και με σχετικά καλό στρώμα.Αλλά αυτό μάλλον είναι το μόνο θετικό που βρήκαμε.Δεν θα το πρότεινα σε καμμία περίπτωση.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, eleftheriakara
Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αξιοπρεπές, πολύ καθαρό και με ευγενικό προσωπικό.
Ότι πρέπει για πωλητές που ταξιδεύουν, και όχι μόνο φυσικά. Σε περίπτωση που χρειαστεί να διανυκτερεύσω στην Ξάνθη ξανά, σίγουρα θα είναι η πρώτη μου επιλογή. Αρκεί να υπάρχει διαθεσιμότητα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, dimitriospo
Η κριτική έγινε: 23 Οκτωβρίου 2019

Έμεινα δυο φορές στο ξενοδοχείο Nestos! Η τοποθεσία του εξαιρετικά βολική καθώς διαθέτει δωρεάν πάρκινγκ για εμάς που ταξιδεύαμε με αυτοκίνητο.
Το δωμάτιο πραγματικά ευρύχωρο και άνετο, ενώ το προσωπικό μας καλωσόρισε με ένα παραδοσιακό λικέρ το οποίο με ενθουσίασε!
Ξυπνήσαμε με ευχάριστο πρωινό το οποίο διαθέτει μεγάλη ποικιλία που βόλεψε τα γούστα μας!
Το δεύτερο μας διήμερο επιλέξαμε να περιηγηθούμε στις τριγύρω περιοχές (ποτάμι, Βιστωνίδα, φανάρι) και πραγματικά η τοποθεσία του ξενοδοχείου βόλεψε ιδανικά.
Σίγουρα θα επιστρέψουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019