TripAdvisor
Ξάνθη
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όπως σε πολλά ξενοδοχεία αλλο βλέπεις στο internet και αλλο στην πραγματικότητα!! Πολύ κοντά στην πόλη. Πολυ παλιό ξενοδοχείο με πολύ μικρό μπάνιο. Σχετικά καθαρό. Wifi super!! 50€ για 3 άτομα με πρωινό ειναι καλή τιμή. Το πρωινό όμως ειναι επιεικώς 2ης κατηγορίας.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, papvas1
Η κριτική έγινε: 7 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο ειναι φανταστικο και με εξαιρετικη διευθυνση.Η κοπελα που διευθυνει ηταν φιλικη και μας εξυπηρετησε σε ολα οσα ζητησαμε.Οπου μας ειπε να παμε αξιζε τον κοπο.Το δωματιο μας καθαρο και με υπεροχη θεα τα βουνα της πολης.Θελουμε να ξαναπαμε σιγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, Persa V
Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου ειναι πολυ βολική, και διαθέτει Parking ! Παρόλο που διαβασα πως δεν ειναι καινούριο το ξενοδοχείο , ειναι σε πολυ καλή κατάσταση και προσεγμένο !Το προσωπικό εξυπηρετικότατο,τα δωμάτια άνετα ευρύχωρα ,και όλα πεντακάθαρα! Αυτα σε συνδυασμο με πολύ προσιτή τιμή !!
Θα το ξαναπροτιμησουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Μαρία-Ελευθερία Δ
Η κριτική έγινε: 21 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλο και πεντακάθαρο δωμάτιο, πολύ άνετο κρεβάτι, ωραίοι και προσεγμένοι οι εσωτερικοί χώροι του ξενοδοχείου, ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό, γρήγορο wifi, πλούσιος πρωινός μπουφές, άνετο parking.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Spiros-0001
Η κριτική έγινε: 9 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο το τριήμερο της Καθαρας Δευτέρας, δηλαδή στην "υψηλή" περίοδο της Ξάνθης και διαμειναμε σε ένα τρίκλινο για 2 βράδια. Τα θετικά αρχικά ήταν ότι το ξενοδοχείο είχε χώρο πάρκινγκ και ότι η απόσταση από το κέντρο ήταν 15 λεπτά με τα πόδια. Βασιλοπουλος κ Lidl πολύ κοντά στο ξενοδοχείο. Γενικά είναι ένα μεγάλο ξενοδοχείο με ευρύχωρα δωμάτια αλλά παλιό. Το δωμάτιο μας είχε μια παλιά ξεθωριασμένη μοκέτα και το τρίτο κρεβάτι ήταν ένα ράντσο του οποίου βέβαια το στρώμα ήταν πιο μαλακό από αυτό του κρεβατιού. Για δυο μέρες τα αντέχεις βέβαια όλα αυτά αλλά αυτό που μας δυσαρέστησε ήταν η απουσία θέρμανσης στο δωμάτιο. Το δωμάτιο διεθετε στην πραγματικότητα μόνο κλιματιστικό. Η ρεσεψιόν μας έλεγε ότι η κεντρική θέρμανση θα ανοίξει κάποια στιγμή το μεσημέρι αλλά όταν εμείς πατούσαμε το κουμπί για τη θέρμανση όχι μόνο ζέστη δεν έβγαζε αλλά κρυο, σκόνη κ έκανε θόρυβο. Επίσης όταν φτάσαμε το μπάνιο δεν ήταν καθαρό. Συμπερασμα: τα λεφτά που πληρώσαμε (120€ τη βραδιά) ήταν παρά πολλά αλλά φυσικά πήγαμε στο Peak της σεζόν. Το καρνάβαλι παρ' ολα αυτά μας άρεσε κ την επόμενη φορά θα προσπαθήςουμε να κλείςουμε ένα άλλο ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Dal_kons