“Τίμιο μεζεδοπωλείο”
Κριτική για: Κουζουλο

Κουζουλο
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Συμπαθητικό περιβάλλον με καλό εξαερισμό.Ότι δοκιμάσαμε κυμαινόταν από μέτριο έως πολύ καλό. Σημειώνω ότι θέλοντας να έχουν μία σειρά στη διαχείριση-εξυπηρέτηση των παραγγελιών γίνονται οριακά αγενείς και έτσι εξηγούνται κάποιες κριτικές που θεωρώ ότι αδικούν τις καλές γεύσεις του μεζεδοπωλείου. Πολύ καλή επίσης η σχέση ποιότητας τιμής

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Α

Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μενού αλλά λίγο μικρό, ότι φάγαμε ήταν πολύ ωραίο, να φάτε οπωσδήποτε τηγανια κοτόπουλο, πολυ φιλικός ο ιδιοκτήτης. Γύρω στα 12€ το άτομο

Ευχαριστούμε, Voyage755768
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ότι χειρότερο από σέρβις και από φαγητό μια μερίδα π δεν ήρθε ποτέ που της την ξαναθυμησαμε κ μας είπε σε 10 λεπτά είναι έτοιμη κ τελικά ήρθε λέγοντάς ότι αν θέλουμε ακόμα τη μερίδα...

Ευχαριστούμε, Кот Б
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν γραφω συχνα κριτικες εκτος αν μου κανει μεγαλη εντυπωση το μερος που πηγα. Ε αυτο ηταν το χειροτερο μερος που εχω επισκεπτει. Το σερβις ηταν το χειροτερο εβερ, τα φαγητα μετρια εως κακα, αλλα ηρθαν και αλλα οχι καθως εχασαν την μπαλα με 4 5 παρεες που ειχε το μαγαζι. Οι σαλατες ηταν ολες ετοιμες απο πριν αφου ζητησαμε μια χωρις μανιταρια και μας ριπαν δεν γινετε ολα εοναι ετοιμα οπως ειναι στο μενου. Ζητησαμε ενα ποτηρι κρασι απο το χυμα που εχουν να το δοκιμασουμε και αμα μας αρεσει να παρουμε και ειπαν ουτε κ αυτο γινετε

Ευχαριστούμε, misailidis k
Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί είναι σχετικά μικρό (χωρίς την προέκταση) και με αναλογικά πολλά τραπέζια. Η τηγανιά δε μας ενθουσίασε όπως και το καπνιστό ταλαγάνι. Οι τηγανιτές πατάτες του και η σαλάτα Κουρνάς ήταν το δυνατό σημείο, κατά την άποψή μου. Το κερασμένο γλυκό και το ρακόμελο στο τέλος ήταν μια ευχάριστη έκπληξη.

Ευχαριστούμε, Eleni_Psi

Κουζουλο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κομοτηνή, Περιοχή Ροδόπης

Κουζουλο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!