“Πολύ καλο”
Κριτική για: Bakkal

Bakkal
Περιγραφή: Bakkal, λέξη προερχόμενη από το αραβικό λεξικό, η οποία χρησιμοποιείται ευρέως, από όλες σχεδόν τις χώρες των Βαλκανίων. Οι Έλληνες την μετατρέψαμε σε “μπακάλης” και την χρησιμοποιούμε μέχρι και σήμερα. Ο μπακάλης (Bakkal) υπήρξε ο άνθρωπος της καθημερινής επαφής με τον καθένα, σε μία μικρή ή μεγάλη κοινωνία. Η επίσκεψη σε αυτόν ήταν, τρόπον τινά, απαραίτητη, μιας και ο μπακάλης (Bakkal) διέθετε, όλα τα απαραίτητα εφόδια που αφορούσαν την βρώση και την πόση μικρών και μεγάλων. Το δικό μας Bakkal, μπορεί να μην είναι (ακόμη - ίσως) στη θέση να μας παρέχει την ποικιλία αυτή του μπακάλη, αλλά ήρθε για να μας προσφέρει μία διαφορετική προσέγγιση στην εξυπηρέτηση της καθημερινής μας ανάγκης όσον αφορά τον καφέ, τα γλυκίσματα και τα προϊόντα της δικής μας γης…
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κυριακή μεσημέρι γεμάτο κόσμο εύκολα βρήκαμε τραπέζι πολύ καλές τιμές σε σχέση με την ποιότητα θα ξαναπηγαινα ενημερωμένος κατάλογος πήραμε ένα πανκεικ γλυκό με Μπουένο τέλειο αρκετά μαλακό γενικά το πανκεικ και εν αλμυρό με γαλοπούλα και τυρί και αυγό η σος δίπλα τελειαα

Ευχαριστούμε, ioanna g
Ο/η Bakkal_Admin, Διευθυντής του Bakkal, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Δεκεμβρίου 2017

Ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σχόλιά σας, τα οποία μας γεμίζουν ευθύνη και δέσμευση για διαρκή βελτίωση των υπηρεσιών και των προϊόντων μας.
To θέλαμε όμως ακόμη ένα αστεράκι (5*)!! :-)
Σας περιμένουμε σύντομα να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι...

-Η ομάδα του Bakkal-

Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ προσεγμένο μαγαζί με ύφος και άποψη. Το επισκέφθηκα για πρώτη φορά και σίγουρα θα ξαναπάω στην επόμενη μου επαγγελματική επίσκεψη στην πόλη. Μπράβο!

Ευχαριστούμε, magosef
Ο/η Bakkal_Admin, Διευθυντής του Bakkal, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σχόλιά σας, τα οποία μας γεμίζουν ευθύνη και δέσμευση για διαρκή βελτίωση των υπηρεσιών και των προϊόντων μας. Σας περιμένουμε σύντομα να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι... -Η ομάδα του Bakkal

Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Παλι στην ομορφη Κομοτηνη και καφές στο πανεμορφο Βakkàl.!! Αυτη τη φορα παρηγγειλα ελληνικο καφε,ο οποιος ηρθε με συνοδεια λουκουμακι και κουλουρακι ολικης. Ο καφες ηταν γευστικος και αρωματικος με δυο λογια υπεροχος! Μουσικη και περιβαλλον και απο προηγουμενη επισκεψη εγγυημενα! Συνισταται ανεπιφυλακτα !!

Ευχαριστούμε, Euclid P

Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2017

Ζεστός και φιλόξενος χώρος στο κέντρο της πόλης σε πολυσύχναστο πεζόδρομο. Προσφέρει ποικιλία καφέ και είδη για πρωινό καθώς και φανταστικά γλυκά!! Όχι αρκετά άνετο λόγω μικρού εμβαδού του καταστήματος και συνήθως γεμάτο τις ώρες αιχμής!!

Ευχαριστούμε, DoraKyr

To θέλαμε όμως ακόμη ένα αστεράκι (5*)!! :-)
Σας περιμένουμε σύντομα να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι...

-Η ομάδα του Bakkal-

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο γνωστό στέκι για κομοτηναίους και φοιτητές.μαγαζί με ταυτότητα και ποιότητα,καλό καφέ και πρωινό.συστήνω τα πανκεικς με το μπουένο στα 4ε ειναι εξαιρετικά.

Ευχαριστούμε, Tomas_ant

Bakkal: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κομοτηνή, Περιοχή Ροδόπης

Bakkal: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!