“Μυρίζει θάλασσα το μαγαζί απο το φρέσκο ψάρι .”
Κριτική για: Stavros Fish Restaurant

Stavros Fish Restaurant
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Για ακόμη μια φορά ήταν ολα εξαιρετικά . Μόλις μπήκα στο μαγαζί μύριζε θάλασσα απο τα φρέσκα ψάρια που είχε . Έφαγα μπαρμπούνια στην σχάρα και μύριζαν θάλασσα . Ήταν φρεσκότατα και πολυ ωραία ψημένα . Το ριζότο καταπληκτικό και οτιδήποτε άλλο έδεσμα έφαγα . Τέλια ολα !!!!! Συγχαρητήρια !!!

1  Ευχαριστούμε, Giannis S

Η κριτική γράφτηκε 17 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφος ζεστος χωρος που αποπνεει αερα πολυτελειας. Με μακροχρονη εμπειρια ως δευτερης γενιάς χαροταβερνα θα καταφερει να ικανοποιησει και τον πιο δύσκολο πελατη. Φρεσκα ψαρικά , υπεροχες σαλατες και μεγαλη επιλογή κρασιών. Διακριτική ατμοσφαιρα και εξαιρετικο σέρβις. Θετικα ανεπιφυλακτα.

1  Ευχαριστούμε, Athanasios D
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαρτίου 2017

Από τα παλαιότερα καταστήματα της Κομοτηνής. Άψογη η περιποίηση, φρέσκο ψάρι, ανθρώπινη και φιλική συμπεριφορά των εργαζομένων . Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης, κάτι που βοηθά τους επισκέπτες να το επισκέπτονται εύκολα. Μπορείς να μεταβείς στο μαγαζί με φίλους, με συνεργάτες, με την οικογένεια χωρίς να σκεφθείς ότι δεν θα εξυπηρετηθείς. Πάντα πρόσχαροι και χαμογελαστοί με το καλύτερο ψάρι της ημέρας. Προτείνεται ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, ssoltaridis
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαρτίου 2017

Μπήκα να κάνω σχόλιο μόνο και μόνο επειδή διάβασα κακές κριτικές για Καθαρά Δευτέρα. Έτυχε να φάω κι εγώ Καθαρά Δευτέρα στις 18:00 καθώς δε βρήκα άδειο τραπέζι στην Καβάλα και στο Φανάρι από τις 14:00 μέχρι τις 18:00. Στο Σταύρο παρόλο που ακόμα είχε γεμάτο μαγαζί στις 18:00 εξυπηρετήθηκα πολύ καλά, είχε όντως θέμα μαγειρέματος λόγω κόσμου σε ένα πιάτο το οποίο ευγενικά το αντικατέστησε (συμβαίνουν αυτά τέτοια μέρα μη γελιόμαστε). Προσωπικά δεν έχω φάει Καθαρά Δευτέρα πότε καλύτερα. Όταν πηγαίνω μια οποιαδήποτε ημέρα θα έβαζα βαθμό 8-9 για κάθε φορά που έχω πάει (έχω πάει πλέον 5-6 φορές).
Σερβίρει φαγητό με μεράκι, ακόμα και το αφεντικό συμμετέχει ενεργά στη κουζίνα και αυτό με κάνει να είμαι σίγουρος ότι κάθε φορά θα μου προσφέρουν ένα προσεγμένο πιάτο.
Εύχομαι στο μαγαζί καλές δουλειές γιατί το αξίζει.

1  Ευχαριστούμε, vkaravel .
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικο ηταν ευγενεστατο.το φαγητο δεν δικαιολογει τις κριτικες που διαβασα για αυτο κ ας ηταν λογο της ημερας(καθαρα δευτερα)!παραγγειλαμε μυδοπιλαφο που μου το εφεραν παγωμενο.σαγανακι γαριδα που εκτος απο ωμες ηταν μετρημενες 4 .κ τα καλαμαρια που ηταν που αξιζαν κ αυτα καθυστερημενα!

1  Ευχαριστούμε, Xristos E

Stavros Fish Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κομοτηνή, Περιοχή Ροδόπης

Stavros Fish Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!