thomas
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ

Κριτική για: Chris & Eve Mansion Hotel
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 22 Μαΐ 2022μέσω κινητής συσκευής
Ξενοδοχείο λίγο έξω από την Κομοτηνή με αρκετούς χώρους και εξυπηρετικό προσωπικό. Τα δωμάτια ανακαινισμένα, το μπάνιο όμως οχι. Το στρώμα ικανοποιητικό, οι πετσέτες πολύ μικρεπς σε μέγεθος και παλιές. Το πρωινό μέτριο. Παρ όλα αυτά θα ξαναπηγαίναμε.
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
  • Booking.com
28.7 χλμ. από Chris & Eve Mansion Hotel
Day
29.9 χλμ. από Chris & Eve Mansion Hotel
Δωρεάν πάρκινγκ
view from our room balcony
    69 €
  • Booking.com
4.0 χλμ. από Chris & Eve Mansion Hotel
Μπαρ/Lounge
Κομοτηνή: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν είμαι τουρίστρια ούτε ξένη και πάω σχεδόν κάθε μέρα και κάθε καλοκαίρι στην πισίνα για να παίξουν τα παιδιά στης τσουλήθρες μπράβο πολύ ωραία η πισίνα ! Αλλά σήμερα η κοπέλα στο ταμείο δεν είχε όρεξη και δεν μας άφησε για τον 1 λόγο που είπε ήταν έχουμε γενέθλια και δεν κάνει να έχουμε πολλά άτομα αλλά εμείς βλέπαμε κόσμος έφευγε κόσμος έρχονταν και όταν είπα μα αυτοί γιατί μπαίνουν άρχισε τον 2 λόγο, να ξέρετε ήσαστε από το εξωτερικό έχετε ολλανδικές πινακίδες στο αυτοκίνητο και δεν επιτρέπουμε να έρχονται οι τουρίστες λόγο Covid-19 μωρέ μπράβο που τόσες μέρες ερχόμασταν και δεν υπήρχε πρόβλημα και σήμερα όμως υπήρχε το Covid-19 μπράβο μπράβο . Βάλτε μια πινακίδα που να λέει ότι δεν επιτρέπετε τους τουρίστες για να μην κάνουμε και εμείς χιλιόμετρα για να ερχόμαστε . ( δεν ήμαστε τουρίστες από Σάππες ήμαστε απλά έχουμε ολλανδικές πινακίδες )

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
3  Ευχαριστούμε, monika170ts
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020

Είναι ένα πολύ όμορφο και ζεστό ξενοδοχείο με προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει, για να κάνει την διαμονή μας πιο ευχάριστη. Πλούσιο πρωινό, άνετο δωμάτιο με aircondition που το ρυθμίζεις στην επιθυμητή θερμοκρασία.Βρίσκεται έξω από την πόλη, αλλά υπάρχουν ταξί που έρχονται και σε παίρνουν με μικρό κόμιστρο.Είναι μια εξαιρετική επιλογή διαμονής.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
    • Ποιότητα
1  Ευχαριστούμε, zoitaxidi
Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2019

Μερικώς ανακαινισμένο, ευρύχωρα, καθαρά δωμάτια, πολύ καλό πρωινό και ησυχία. Το μόνο αρνητικό είναι ότι βρίσκεται εκτός πόλης αλλα πανω σε κεντρικο δρομο με προσβαση στη πολη με αμαξι σε 5 λεπτα Η καλύτερη και οικονομικότερη λύση στην Κομοτηνή.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Lazaros G
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019

Όμορφο και προσεγμένο ξενοδοχείο, καθαρό με πλούσιο μπουφέ για πρωινό και εξαιρετικά ευγενικό προσωπικό. Αλλά.... όταν έχεις οδηγήσει σχεδόν 800χλμ. μαζί με μια δύσκολη από πλευράς κούρασης ημέρα, το μόνο που ΔΕΝ θέλεις είναι ένα γλέντι γάμου με τη μουσική μέχρι τις 2 το πρωί "μέσα" στο δωμάτιό μου. Αναγκάστηκα να ακυρώσω τη 2η διανυκτέρευση μιας και - ναι καλά μαντέψατε - είχε πάλι γάμο!!! Δεν σέβονται την κούραση και τα χρήματα του πελάτη που επιλέγει αυτό το ξενοδοχείο για να κοιμηθεί.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Panisk P
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ λιγα αρνητικα θα μπορουσα να πω για αυτο το πολυ καλο επαρχιακο ξενοδοχειο, ισως το μονο που με ενοχλησε να ηταν οι ταλαιπωρημενες σιτες στο δωματιο μας και η κακη κατασταση στην μπαταρια του μπανιου.
Κατα τα αλλα, ολα ηταν αψογα. Μας υποδεχτηκαν με χαμογελο και ενα κρυο τσαι για κερασμα, το δωματιο καθαρο και καλαισθητο, με 40 ιντσων τηλεοραση. Το πρωινο πλουσιο και καλης ποιοτητας.
Μακαρι να ειχαμε περισσοτερο χρονο στην υπεροχη πισινα αλλα φτασαμε αργα και την επομενη μερα αναχωρησαμε πολυ πρωι. Το συστηνω ανεπιφυλακτα για γνωριμια με την ομορφη πολη της Κομοτηνης.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Galaxie521