“Μαγικό περιβάλλον, εξαιρετικό φαγητό κι εξυπηρέτηση!μπράβο!”
Κριτική για: 3 Gourmet Bar

3 Gourmet Bar
Περιγραφή: Ένας όροφος που κοιτά επιβλητικά την πλατεία μας από ψηλά χρόνια τώρα.. Σε αυτόν τον όροφο υπάρχει άρωμα από παλιό καλό κρασί.. Από αυτόν τον όροφο έχουν περάσει εκλεκτά εδέσματα .. ..αλλά κυρίως αυτός ο όροφος έχει φιλοξενήσει όμορφες παρέες, χαμόγελα, συζητήσεις και ζεστές χειμερινές βραδιές.. Είστε έτοιμοι να ζήσουμε τα ωραιότερα μας βράδια σε αυτόν τον όροφο; ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟΝ 3ο !!
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018

Μοναδικός χώρος, ατμοσφαιρικός, υψηλής αισθητικής, όμοιο του δεν υπάρχει στην Κομοτηνή! Μπορείς να βρεις εκλεκτά πιάτα, επιλεγμένα κοκτέιλς και φοβερή εξυπηρέτηση από τα παιδιά που εργάζονται! Η καλύτερη νυχτερινή έξοδος στην πόλη!
highly recommended!

4  Ευχαριστούμε, Demi P

3 Gourmet Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κομοτηνή, Περιοχή Ροδόπης

3 Gourmet Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!